Objava

Collapse
No announcement yet.

Sukob Sutanovca i Ponosa!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sukob Sutanovca i Ponosa!

    Nesuglasice ministra odbrane Dragana Sutanovca i nacelnika Generalstaba Vojske Srbije Zdravka Ponosa.
    Da li nesuglasice predstavnika Ministarstva odbrane i Vojske Srbije mogu da predstavljaju pretnju po stabilnost drzave i dovedu u pitanje civilnu kontrolu nad Vojskom?
    Sta vi mislite o ovom "sukobu" ?



    If you hate me, you’re the looser, not me

  • #2
    Žuti su toliko rasturili Vojsku, da čak i general kojeg su oni postavili, ne može više da ćuti. Onda zamislite šta se radi!
    Dok god mašinski inženjeri, lekari, balerine... i slični budu komandovali generalima, nema nama vojnicima sreće, ni Srbiji vojske i bezbednosti.

    Comment


    • #3
      Sta ti imas protiv masinskih inzinjera bra
      Život je neshvatljivo čudo, jer se neprestano topi i osipa, a ipak traje i stoji čvrsto.
      Ivo Andrić, srpski književnik

      Comment


      • #4
        Nema šta nemam, ukoliko bi mi (sa 14 god. sam obukao uniformu i čizme, i vojska je jedino o čemu znam sve) oni govorili o tome kako se komanduje vojskom, i šta i koliko vojsci treba.

        Comment


        • #5
          Diktator je presudio.

          Comment


          • #6
            popi covek otkaz, nije da sam ga obozavao ali...
            evo jedan citat iz jednog clanka koji je interesantan:
            "Како год узмемо када начелници ГШ почну са интервјуима нешто је у држави Србији труло, па ће неко морати бити и смењен или је већ смењен али то није обелодањено. Оно што је у свим тим интервјуима и смењивањима заједнички именитељ је да нико није те интервјуе давао због лошег стања и бриге за Војску већ за своју каријеру и положај."
            evo linka http://www.srpskapolitika.com/
            Dakle, nije ovaj Ponos nevin, to najmanje, njegovo munjevito napredovanje u karijeri jedino i moze da zahvali diktatoru...e sad.."easy come, easy go".

            Comment


            • #7
              recicu - u tom civilnom odboru za kontrolu vojske se nalaze poprilicne budale , ajde da izuzmemo zene - kojima tamo nije mesto, rat je muska stvar, pa i da izuzmemo neke tamo ali nikako ne mogu da preskocim Dragana Todorovica ( SRS ) koji je predsednik odbora - sa jos par radikala tamo - kakav odbor takvo i stanje -

              S druge strane jena od najvecih gluposti je uvodjenje civilnog sluzenja - a jel znate zasto - zato da sin pomenutog Todorovica ne bi obukao uniformu, o cemu mi pricamo?

              briga me za krizu i za prepucavanja - zasto bih se ja brinuo oko toga?
              Najavljuju rat , ponovo, ja stvarno nemam vise namere da ratujem ni_za_ko_ga ?

              da vidimo : za drzavu : koja mi nije pruzila ni stalan posao, ni mogucnost pristojne zarade ili samostalnog zivota, ili mogucnost da zasnujem i porodicu i uspem da ishranim decu a da ne mislim od danas do sutra, da toj deci kazem ,, nemam " za nesto najnormalnije - ne hvala , nek se nose i nacelnik i monistar vojni - nesposobne budale i 1 i drugi sa sve predsednikom drzave nase !!!!

              Comment


              • #8
                ah da ne zaboavim u Ratu - je nepisano pravilo da oni koji su ga izazvali prvi izmaknu dupe.

                Comment

                Working...
                X