Objava

Collapse
No announcement yet.

Ekonomska kriza

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ekonomska kriza

    Iz najnovije holivudske produkcije na velika platna (vrata) stigla je Ekonomska kriza. Ovaj patetični triler je ubrzo po premijeri uzbudio i podigao na noge ceo svet. Postoje najave sa najvišeg nivoa da bi se uskoro mogao pojaviti i kod nas...
    Da li delite moje oduševljenje?


  • #2
    Čim je čula za ovaj hit, srpska vlada ga je skinula sa nekog torrenta, i show je počeo i kod nas!
    Kao i u ostatku sveta, cilj ove izmišljotine je pustošenje budžeta pod izgovorom 'svetske ekonomske krize'.
    Još jedan trik iz Rotšild+Rokfeler radionice, smišljen da se iz budžeta velikih država usisaju HILJADE MILIJARDI US$ na ime pomoći njihovim ogromnim kompanijama koje su navodno zapale u krizu...

    Comment


    • #3
      hah slazem se sa candyjem ...

      Mislim da kad se ne bi toliko na tvu pricalo o tome niko ne bi ni znao da je kriza... Barem je ja ne primecujem...

      Comment


      • #4
        Paraziti nikakvu krizu ne osećaju!
        Studiraš na budžetu koji JA punim, stipendira te isti taj budžet, za koji dan ti JA počinjem plaćati net i sve ostalo... E,pa lako je tako!
        Nije ni čudo što ne osećate krizu.

        Comment


        • #5
          @ Handi otkad za sebe znam (a veruj mi- znam dugo), mi smo u nekoj krizi... da ih ne nabrajam, trajalo bi... tako da mu ova Svetska dođe kao presipanje iz šupljeg u prazno.

          @ vatrice mala si ti još, al' kad porasteš samo će ti se kasti...

          Comment


          • #6
            Paraziti nikakvu krizu ne osećaju!
            Studiraš na budžetu koji JA punim, stipendira te isti taj budžet, za koji dan ti JA počinjem plaćati net i sve ostalo... E,pa lako je tako!
            Nije ni čudo što ne osećate krizu.
            A znaci ipak pristajes da mi finansiras net? Candy duznik sam ti... Samo cu lepo o tebi da pricam kod De Prestajem sa ogovaranjima

            Comment


            • #7
              "Drugovi, opet smo prevareni....sirotinja uvek najebe"

              Comment


              • #8
                @alatkice jesi li ti, da prostiš, sa alatom ili sa zanatom, nikako da ukapiram, a iz priloženog se ne da videti (?)
                a ne kapiram ni u kom smislu si sirotinja (?)
                e jesam glup, odo ja u sram...

                Comment


                • #9
                  Vuchko, uz svo duzno poshtovanje prema tvom prethodnom postu, nisam siguran ni da sam ja tebe skapirao, odnosno pitanja koja si postavio, a moj post je vezan za temu i neke odgovore na istu.

                  Comment


                  • #10
                    Ekonomska kriza se vise osjeca u zapadnim zemljama negoli u istocnim samim time sto je ekonomska situacija drukcija te su i drukcije posljedice.
                    Na zalost, ova godina ce biti teska. Nekim teska, nekima preispitujuca i prelomna, a drugima, a vec navikli na to - nista novo.

                    Comment


                    • #11
                      Ja se 'vrnem' u 90-te i nekako se tesim, sad mi se posao prepolovio...odavno nisam morao na hrani da stedim...ali eto desilo se opet

                      Elem nista strasno jer ionako ne stizem da doruckujem i rucam vec godinama, sad cu bar imati vise vremena i umesto brze hrane-restorana...kuci cu opet da kuvam kao nekada davno
                      Kuvacu za dvoje, pa nek se baca, jer inace ne mogu kuvati sa mislju da je samo za jednu osobu

                      Elem
                      Moje prijatelje nije pogodila, mene vala jeste i to bas onako ebeno

                      Comment


                      • #12
                        Joj sto volim kad godina izda sve poskupi ,pojeftini p**da

                        Comment


                        • #13
                          Hahahah, ala pogodi hahahhahaah
                          If you hate me, you’re the looser, not me

                          Comment


                          • #14
                            Predstavnički dom Parlamenta FBiH odobrio je na današnjoj sjednici izmjene zakona koji reguliše prava neratnih invalida. Ovakve izmjene će ovu najugroženiju kategoriju stanovništva gurnuti sa ruba egzistencije u propast te će na taj način Federacija dugoročno uštediti ogroman novac.

                            „Novac koji ćemo uštedjeti na invalidima bit će dovoljan da institucije

                            vlasti prežive do prodaje BH Telecoma i Elektroprivrede. Mislim da smo napravili pravi potez i da je vrijeme da invalidi počnu sami razmišljati o svojoj egzstenciji, a ne samo da žive sa naše grbače. Nek' rade kao i svi mi“, izjavio je Safet Softić predsjedavajući Predstavničkog doma Parlamenta FBiH.

                            Ovim su osigurana sredstva za obnovu voznog parka Federacije, te za regres koji će biti uplaćen parlamentarcima pred sezonu godišnjih odmora.

                            Invalidi koji su se okupili ispred zgrade parlamenta nakon donesene odluke ušli su u zgradu i zajedno sa parlamentarcima proslavili početak nove ere u njihovim životima.
                            C'era una volta....

                            Comment


                            • #15
                              Pre nekoliko dana gledam na tv-u kako se u nekim trafikama cigarete prodaju na komad ( 3 din kom ) nisam mogla da verujem kako ljudi tesko zive, i kako za sada nema izlaza iz toga, jel drzava ne radi nista na tom pitanju, ali vazno da se prica kako ce nam uvesti dodatne poreze, treba da se napuni budzet
                              If you hate me, you’re the looser, not me

                              Comment

                              Working...
                              X