Objava

Collapse
No announcement yet.

Ekonomska kriza

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Kako da ne odgovorim na ovaj post....
    Zadnih mesec dana prozivljavam najgore trenutke odkad znam za suskave novcanice.Gde god se pojavim svi otpustaju radnike i kupuju 2 ovcice i beze na planinu.Poslovi su gotovo zamrli, love nigde, vracamo se u naturalnu razmenu...
    Otprilike ja nekom popusim a on me ceska po guzi.
    Posle 15 godina privatnog posla prvi put sam usao u banku i pitao bankara za kredit.
    Obican svet jos ne oseca krizu.Ali za dva tri meseca ce zakucati i na njihova vrata.Sad mi zao sto sam zeni kupio auto, deci nov kompjuter a meni lcd od metar ne bi li uzivao u utakmicama.
    Klinci su vec sjebali komp, auto je poceo da lici na taljige jer ga vozi vest vozac, a ja nemam zivce da gledam fudbal.
    Bice bolje....imam tri kokice i nose svaki dan po tri jaja.
    Kad nakupim dovoljno otvaram tezgu na pijaci.
    Vazno da se vrti lova....hehe

    Comment


    • #17
      'Srbija će profitirati od svetske finansijske krize'
      Mlađan Dinkić
      ministar ekonomije
      'expert'
      26.10.2008.

      Comment


      • #18
        u srbiji nista nije uspelo pa nece uspeti ni kriza

        Comment


        • #19
          Devojke ce se oskudnije odevati a mi koji ne ostanemo bez posla lakse cemo izlaziti na kraj sa njima

          Comment


          • #20
            KRIZA dobra fora izmisljena sirom sveta da se radi kome je sta volja.

            Stradamo mi obicni ljudi normalni

            Comment


            • #21
              Prenaduvana.
              Kriza u vecini zemalja jenjava, mi smo osiromaseni toliko u proteklom periodu da je nismo prakticno ni osetili kao neke zemlje.

              Krajem godine sve ce biti kao sto je i bilo, takodje jadno ali sa blagim pomakom na bolje.

              Comment


              • #22
                cujem digli cene svega, goriva, ovoga i onoga, kradu gde god mogu, u drzavnom sektoru fine plate a vi ostali ko vi ebe, snalazite se
                dakle nema kod nas nista bez motke pa to ti je


                e pazi bagra dize namete kao da to ima ko platiti, pa treba im ebati.....

                Comment


                • #23
                  "Sunce moje drago", obratila se stara i bolesna majka svom sineku Forest Gumpu koji je za kuhinjskim stolom prelistavao stranice najvećih nacionalnih dnevnih novina - uoči skorih parlamentarnih izbora - krcatih predizbornih poziva i obećanja u koje su očajni radnici i seljaci uložili sve svoje nade; "doista graniči s nemogućim koliko ljudi mogu biti glupi kad im upravo od toga koliko glupi mogu postati - ovisi radno mjesto". "Pa mama", uzvrati joj Forest sa širokim osmijehom na licu; "ako su banke zle, i ako se svi ljute, prijeđimo na alternativne valute"!

                  Comment

                  Working...
                  X