Objava

Collapse
No announcement yet.

SDSM iliVMRO...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • SDSM iliVMRO...

    pa makedonci iako ne ima vo mal broj ovde...shto mislite koj ke pobedi na izborite na 22 mart.....


    VS.
    Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

  • #2
    ma krajnja nacionalna levica je uvek zakon valjda nadam se da ce se to desiti i od nas

    Comment


    • #3
      kod nas...DESANKA...uvjek vlada...
      postoje dva tipa MUSHKARACA....
      jednima se svidjam....
      a druge nemaju ukus.....
      hmmmm...a treti pozvache prijatelja umesto mene...sigpic

      Comment


      • #4
        nadam se da che JOSH vladati i dalje.....
        Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

        Comment


        • #5
          uff,,seko upupu:...crkla ti tastatura da bog da...
          postoje dva tipa MUSHKARACA....
          jednima se svidjam....
          a druge nemaju ukus.....
          hmmmm...a treti pozvache prijatelja umesto mene...sigpic

          Comment


          • #6
            upupustavi mi tastaturu .... ubichute!!!upupu:
            Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

            Comment


            • #7
              Glasam za http://www.youtube.com/watch?v=4vS2B...eature=related

              i kad oni pobede sve ce biti ok .

              http://www.youtube.com/watch?v=4vS2B...eature=related

              Comment


              • #8
                Djavo,,prekrasan si,,MWA.....uvjek znash da iznenadish,,,Opet ostala bez rechi...
                postoje dva tipa MUSHKARACA....
                jednima se svidjam....
                a druge nemaju ukus.....
                hmmmm...a treti pozvache prijatelja umesto mene...sigpic

                Comment


                • #9
                  ****IPAK SU POBEDILI NAJBOLJI****
                  Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

                  Comment


                  • #10
                    Džaba se radujete!
                    I u Srbiji je 'pobedila' revolucionarna levica, pa su opet izgubili Kosovo. (Večeras je šipac-carinik komandovao 'na-levo krug!' Đilasu i vratio ga tamo odakle je i došao)...
                    Tako da ćete i vi takozvani Makedonci (nama bratska Grčka vas tako zove) nestati, a vašu BJRM podeliće šiptari, Bugari i Grci!

                    Comment


                    • #11
                      pobedila desnica.........a mi MAKEDONCI ostachemo MAKEDONCI svidjalo se nekome ili ne....
                      Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

                      Comment


                      • #12
                        VMRO

                        Alex Makedonski bi se ponosio ovom imperijom koju je ostavio iza sebe, i koja predstavlja vojnu, ekonomsku i intelektualnu regionalnu silu, a i šire. Pola sveta zadrhti od straha i od same pomisli na državu BJRM. Narod te imperije bez problema 'zabija nož u leđa' i odlučuje o suverenitetu susedne državice Srbijice.
                        Skidam vam kapu makedonska imperijo!

                        Comment


                        • #13
                          Sorry candy!

                          NEPADAM JA TAKO LAKO NA PROVOKACIJE....JA SAM MIROLJUBIVA OSOBA....MISLI SHTA ZELISH,JA MISLIM SHTO MI JE PO VOLJI.....VOLIM I SRPSKI I MAKEDONSKI NAROD PODEDNAKO.....

                          LEP PROVOD....
                          Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

                          Comment


                          • #14
                            :-)

                            Lidy, to što piše, napisano je sa jednom sasvim drugom namerom, a ne kao provokacija... a što se tiče tvoje ljubavi prema Srbima- potpuno je normalno voleti svoj narod! Ti si Makedonka tek ovoliko koliko sam ja po nacionalnosti Vojvođanin.
                            Hteo sam da kažem da nema 'leba dok se svi Srbi ne ujedine i prestanu deliti na:
                            - Srbe- katolike
                            - Srbe- muslimane
                            - Crnogorce
                            - Makedonce
                            - Bunjevce
                            ...itd.
                            To što će BJRM da očerupaju, to je gubitak SRPSKE zemlje, a mene boli jednako kao i tebe, međutim- treba vas nacionalno osvestiti upravo retorikom koju ja koristim, inače 'ode mast u propast'!
                            Pozzz!

                            Comment


                            • #15


                              ma mrzim politiku..... a istoriju nek ostane istorija,proshlost.....ako tako gledamo ,mi vishe bi trebalo da budemo turci..jer bili smo 500 godina ispod otomanske imperije.....jas sam MAKEDONKA...i to me najvishe interesuje,i zivim u REPUBLIKA MAKEDONIJA....Inije mi vazno kako nas zovi svi naokolo.....ne zivim ni u BJRM ni u severnu makedoniju ,ni u republiku skopje .....




                              pozzz!
                              Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

                              Comment

                              Working...
                              X