Objava

Collapse
No announcement yet.

Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko je najveci neprijatelj srpskog naroda?

    Po svemu sudeći (po načinu kako se naša vlast odnosi prema njemu) to je bez sumnje Ratko Mladić.
    Ako je on najveći neprijatelj Srba i Srbije, onda je sasvim logično što su nam najveći prijatelji Stipe Mesić, Naser Orić, Agim Čeku, Madlen Olbrajt, Karla del Ponte, Havijer Solana i kompanija.

    A to je i pouka za budućnost: Ako neko počne da omalovažava Srbe, da ih maltretira, ubija, pali im kuće i slično, nemojte slučajno da ustajete u njihovu odbranu, jer će vas sami Srbi proglasiti svojim najljućim neprijateljem. Ako hoćete da budete srpski prijatelj vi zdušno pomažite one koji ih kolju. Pa ako i bacite koju bombicu na srpske civile, to će vas Srbi bolje ceniti.

    Zato, dole sa neprijateljima srpskog roda. Živeli heroji. Živela Nataša Kandić!!!
    If you hate me, you’re the looser, not me

  • #2
    Najveci neprijatelji srpskog naroda su vlada 'novog svetskog poretka' - Rotshield&Rockefeller interesna grupacija, i njihovi sunarodnici, njihovi pioni George Soros (György Schwartz) i Zbignjev Bžežinski- glavni strateg ove 'svetske vlade' koji je rasturio SSSR, SFRJ, SRJ, SCG, i polako ali sigurno rastura Srbiju i Srbe!

    Comment


    • #3
      Mene malo jede komentari koji kazu kao Srbi su najveci neprijatelji svoje zemlje, svoga naroda ma da mi smo sami sebe bombardovali, 200000 ljudi proterali iz BiH i HR, itd zbog odbrane svoje zemlje mi smo kaznjeni i to najtezom kaznom kojom je do sada neka zemlja kaznjena i to se nastavlja i dalje. Dokle?
      If you hate me, you’re the looser, not me

      Comment


      • #4
        dokle god se budu izvsavali interesi domace burzuazije jer nih narod ne interesuhe nego samo pare
        vazniji su interesi kostica miskovica i sl. jer oni finasiraju i krejiraju domacu politiku

        Comment


        • #5
          Englezi su u top3

          Comment


          • #6
            Srbi nemaju neprijatelja.... dovoljni su sami sebi....
            ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
            sigpic

            Comment


            • #7
              politicki establishment

              Comment


              • #8
                ajde malo da se nasmejemo : link za sve narode i narodnosti pionire i pionirke bivse SFRJ: http://www.youtube.com/watch?v=4nKZ6...FdOcztzs6ZxfyG

                Comment


                • #9
                  Odgovor je tako jednostavan i očigledan, Srbi sebi samima. Tuga je samo što su oni koji su se borili za svoj narod zavrsili kao žigosani optuženici, ali bolje nismo ni zasluzili.
                  Iz tog razloga eto nama civilne vojske da nas odbrani prinoseći patke i guske

                  Živela majka Srbija

                  Comment


                  • #10
                    rekao bih ja ko su nam neprijatelji ali sta vredi kada se slobodno setaju terazijama .Ana i Jelena se slikaju sa njim .Pa onda ko nam je neprijatelj.Nazalost svidelo se to nekom ili ne zaista smo sami sebi neprijatelji jer neprijatelje priznajemo za prijatelje

                    Comment


                    • #11
                      Mi smo sami sebi najveći neprijatelji.
                      Zaboravljamo previše brzo i opraštamo ono što su nam činili, dozvoljavamo im da vršljaju po našoj zemlji i zavode naše sirote devojke koje nemaju kud, nemaju kud već idu trbuhom za kruhom.
                      Živ sam bio svedok kako se po bosni i hrvatskoj ophode prema srbima, kako pričaju da su nam žene kurve, kako nam razbijaju automobile bez ikakvog povoda...
                      Smesne su mi reklame po beogradu, hrvatska tako blizu...
                      Prijateljica jednog od mojih drugova je upoznala momka koji tobože nije imao nista sa ovim ratovima, i nije imao, ne direktno...da skratim priču ona se vratila u srbiju izjebana i izvređana samo zato što je bila srpiknja a on ju je tobože toliko voleo da je morao prihvatiti savet majke da ne dovodi srpkinju u kuću, da se ne ženi kurvom
                      Jer su sve srpkinje kurve.

                      Ne zaboravljati, ne praštati, ne dopuštati, dosta više!

                      Moj skroman pogled na to ko nam je neprijatelj.

                      ps
                      Sad pročitah prvu poruku ove teme, pominje se Ratko Mladić
                      Taj čovek je bio komandir, komandir ni u jednoj vojsci nije zver već čovek koji na plećima "nosi" više hiljada vojnika i shodno tome donosi vojničke odluke.
                      Kad bi pročitali kroz istoriju malo, kad bi videli kako su i šta radile vojskovođe koalicionih snaga u drugom svetskom ratu...naš Ratko je bio detence za mnoge od njih.(samo te snage su odnele pobedu)
                      Čovek na takvoj poziciji mora biti autoritet, ukoliko to nije nema njemu podrđenih koji će bez pogovora postupiti po naređenju
                      Optužnica protiv njega je blago rečeno farsa, ali ipak mislim da mu treba biti suđeno u našoj zemlji po našim zakonima
                      Last edited by Srbin; 13-06-09, 23:17.

                      Comment


                      • #12
                        da skratim priču ona se vratila u srbiju izjebana i izvređana samo zato što je bila srpiknja a on ju je tobože toliko voleo da je morao prihvatiti savet majke da ne dovodi srpkinju u kuću, da se ne ženi kurvom
                        Jer su sve srpkinje kurve.
                        ...da li se zaista radi o muškarcu ili je ovo neka druga tema?!...
                        Elem, svi smo skloni etiketiranju, tako da kurve mogu biti različitih nacionalnosti...

                        Oprostiti - treba, zaboraviti - NIKADA kako nam se isto ne bi ponovilo

                        Comment


                        • #13
                          mi smo ipak zaboravili desavanja iz 1940-tih na ovim prostorima
                          zato smo i dobili ovo sto jesmo proteklih 20-tak godina
                          trebalo je seci stvari u korenu i bez milosti

                          slazem se sa srbinom

                          Comment


                          • #14
                            Eto i mi srbi mozemo da se slozimo
                            Lepo

                            Na samu sumnu da ce nam se desiti slicno OSTRO reagovati, bez milosti i razmisljanja

                            Otprilike kao sto kazu nasi panduri "prvo udri ili pucaj pa onda postavljaj pitanja kako i zasto"

                            Comment


                            • #15
                              Mala ispravka: Ratko je u toku rata bio komandant, a ne komandir... i to jedan od najškolovanijih oficira JNA. Od potčinjenih je zahtevao apsolutnu disciplinu i poštovanje ratnog prava i običaja ratovanja! Nožem je brijao zapuštene rezerviste jer nije dozvoljavao da mu brukaju vojsku. General koji je o svojim vojnicima brinuo kao o svojoj deci, zato niko od njih nema ništa da mu zameri!
                              Čovek se borio protiv neprijatelja srpskog naroda, a danas njega smatramo neprijateljem.

                              Comment

                              Working...
                              X