Objava

Collapse
No announcement yet.

Slobodan Milošević - 'Balkanski tiranin' ili srpski junak?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slobodan Milošević - 'Balkanski tiranin' ili srpski junak?

    3 godine je prošlo od smrti bivšeg predsednika Srbije koji je obeležio jednu tešku deceniju srpske istorije. U kakvom pamćenju će vam ostati?

  • #2
    Pa sad da li je on heroj ili nije, to ne znam da odgovorim, samo nije pametno radio za sebe, inace da jeste ne bi ovako zavrsio. Ali ako je on kriv sto se tice naseg naroda, trebalo je da mu se sudi u domovini a ne u Hagu Evo kako prolazimo tamo, i koje nerazumne kazne dobivamo. Sve u svemu, ili ti suma sumarum prljave rabote su na delu.
    If you hate me, you’re the looser, not me

    Comment


    • #3
      ja mislim da on nije ni jedno ni drugo. junak nije,jer je jednom zajebao Srbe u Krajini (gadno) a drugi put na KiM. Mrzim ja tog mrtvaka. Da smo mu mi sudili, gore bi prosh'o.

      Comment


      • #4
        Pogrešan čovek , na pogrešnom mestu u pogrešno vreme......

        Comment


        • #5
          Pravi covek, na pravom mestu, ali sa losim savetnicima i losom procenom

          Comment


          • #6

            kazem ja
            komunjare treba satreti, nista se nisi promenio

            Comment


            • #7
              Neke stvari se ne menjaju

              Stene u Ovcarskoj klisuri i ja, sve ostalo se menja

              Slobodan Milosevic je bio covek koji je potcenio moc albanskih narkodilera kojima je bio koren na kosovu, potcenio je moc njihovog novca i uticaja koji je sezao cak do bele kuce
              Trebalo je bez milosti pregaziti sve, uvesti nove zakone kojima bi vecini albanaca bilo oduzeto drzavljanstvo a prilikom bilo kakvog [i najstnijeg] prekrsaja takvi ljudi bi bili deportovani u albaniju

              Comment


              • #8
                ostavite coveka nek pociva na miru svaki posten srbin je razmisljao kao on .lako je nekoga optuzivati kad ga nema mnogi su mislili kao on slobodan je srbija i ostavite coveka na miru.

                Comment


                • #9

                  bio je covek to priznajem, ali je bio covek koji nista nije video kako je trebalo ako se uzme u obzir njegova duznost prema svojim gradjanima

                  ja sam "posten" i nisam razmisljao kao on

                  ali mozda ja samo mislim da sam posten ?



                  ja sam zao i naopak jbte jer sam mislio da je on retard ... ali stvarnooo

                  nisam mogao odoleti "Srbine"

                  Comment


                  • #10
                    Ne znam ima li potrebe vaditi ovu temu iz mrtvih i iskvariti par redova.
                    Tek da napišem koju, da ne ostanem dužan

                    Ne može se SM kriviti za ono što se dešavalo na Kosovu
                    Početak tog problema je daleko ranije u istoriji, još za vreme Tite
                    kad je Kosovu dato više od obične autonomije
                    Problem je kulminirao za vreme SM, a najviše za pre 11 godina, kad nam se desila najveća katastrofa
                    Jbte, pod izgovorom da Srbi terorišu OVK na teritoriji svoje republike, oni (Ameri) intervenišu i, ionako već 'zaostalu u razvoju' državu vraćaju još par godina unazad.
                    Kola su se slomila na njemu, jbg. Na nekom su morala.
                    Nsam bio socijalista, ali mislim da se ponašao u skladu sa razmišljanjem većine stanovnika R Srbije
                    Posle su došle demokrate i evo, posle više od decenije gde smo.
                    Citiat člana Crvenkapica
                    jebeš ljubav ako nije nesrećna

                    Comment


                    • #11
                      Napravio je par pogresnih koraka verujuci u neke strane sile misleci da ce imati podrsku.
                      Ali ko ne bi pogresio da je bio na njegovom mestu, covek nije nista manje ili vise gresio nego sve druge vodje republika bivse SFRJ koje su danas drzave a nikome od njih se nije sudilo.
                      Amerika nece jos dugo moci da radi ovako kako radi, sve ima svoj kraj.

                      Comment


                      • #12
                        Kome se nije sudilo?
                        Svi akteri Dejtonskog sporazuma više nisu među živima.
                        Sve ih je stigao sud, ali onaj Božiji
                        Samo mislim da je SM ipak najgore prošao od svih
                        Citiat člana Crvenkapica
                        jebeš ljubav ako nije nesrećna

                        Comment


                        • #13
                          ma kad sve saberes i oduzmes on je samo jedan srbin koji se dokopao vlasti
                          nista manje nista vise

                          budimo realni, ko nas je ikad vodio a da nije bio pravo govedo?

                          cast svima njima, ali ovo je moje iskreno misljenje

                          Comment


                          • #14
                            Здраво свима!
                            Сломих руке и ноге тражећи снимке са суђења господину Слободану Милошевићу, али не могу никако!
                            Невероватно је како неки сајтови имају уредно архивиране комплетне снимке са суђења Шешељу или Р. Караџићу, али са суђења Милошевићу нема нигде!!

                            --- можда вам изгледа невероватно што сам баш на овај форум дошао, и што баш на ову тему, и што баш овако касно на ову тему --- немам појма - помислих да можда неко овде има снимке или бар зна да ми препоручи где бих их могао наћи.

                            Све вас поздрављам и унапред се захваљујем.

                            Comment


                            • #15
                              Citiat člana vukstefanovski Pogledaj Post
                              Здраво свима!
                              Сломих руке и ноге тражећи снимке са суђења господину Слободану Милошевићу, али не могу никако!
                              Невероватно је како неки сајтови имају уредно архивиране комплетне снимке са суђења Шешељу или Р. Караџићу, али са суђења Милошевићу нема нигде!!

                              --- можда вам изгледа невероватно што сам баш на овај форум дошао, и што баш на ову тему, и што баш овако касно на ову тему --- немам појма - помислих да можда неко овде има снимке или бар зна да ми препоручи где бих их могао наћи.

                              Све вас поздрављам и унапред се захваљујем.
                              mislis bas sve, ako je tako to ce biti malo teze jer koliko se secam to je trajalo i trajalo mesecima ako ne i god-dve?
                              negde ima sigurno, ako se setis dodji za koji dan ja cu pogledati malo bolje kad budem imao vremena

                              mislim da cu ostaviti linkove ovde na sajtu i obavestiti te o tome u ovoj temi

                              Comment

                              Working...
                              X