Objava

Collapse
No announcement yet.

microWorkers saveti razmisljanja iskustva

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • microWorkers saveti razmisljanja iskustva

    Razmenite sa nama vasa iskustva o microWorkers sajtu, pitajte, diskutujte i komentarisite.
    MicroWorkers je sajt gde mozete zaraditi novac online tako sto odradjujete zadatke koji su vam ponudjeni, od prostijih kao sto je jednostavno lajkovanje neke FB strane do ozbiljnijih poslica gde je potrebno znanje engleskog jezika i pisanje artikala na odredjenim sajtovima.
    Zarada se krece od 5c do 2-3$ po zadatku, najcesci su zadaci koji se placaju nekih 10c pa sve do 50c (50 centi, 0.5$) a ima i zadataka koji se redje pojave za 1 do 3$ recimo instalacija neke aplikacije na mobilni ili igrice na PC

    Pre pocetka rada na microworkers sajtu OBAVEZNO procitajte ovo:
    https://www.microworkers.com/faq-guidelines.php


    Sajt se ne bavi nikakvim prevarama i ono sto zaradite bice vam sigurno isplaceno, isplata moze da bude izvrsena preko Moneybookers (Skrill) a provizija je 6.5% od iznosa koji prenosite, ili preko paypala (jos nije opcija za srbiju, isplata) a provizija za paypal je 7.5%

    Na screenshotu mozete videti mojih poslednjih 5-6 isplata na skrill, izbrisao sam moje licne podatke odatle.

    Moja topla preporuka svima koji imaju nesto slobodnog vremena i zele da imaju dodatnu zaradu, sve sta vam treba je internet konekcija i poznavanje engleskog jezika

    Evo liste nasih sugradjana koji tamo rade, morate biti ulogovani da je vidite:
    https://microworkers.com/hm_pool.php...Countrycode=rs

    cisto da ne mislite da je neka prevara, ima nas dosta, ali bih rekao ne dovoljno jer ljudi jednostavno ne znaju a neko ako i cuje ili vidi online verovatno misli neka prevara

    Uplate na Microworkers sajtu:
    Novac prebacuju sredom i nedeljom, nama to legne u cetvrtak ili ponedeljak ujutro a zahteve podnosite do srede ujutro tj nedelje ujutro po nasem lokalnom vremenu...to su informacije koje mi je admin dao a koje delim ovde sa vama, do sada se pokazalo kao tacno

    ps
    ja od ovoga nemam NISTA, samo delim sa vama ovde moja iskustva...ukoliko nekome nesto nije jasno probacu da pomognem, i sve vas koji citate takodje pozivam da pomognete i odgovorite na pitanja drugih clanova ...pozzzz

    Korisne precice:
    Mobile search zadatak, objasnjenje
    Opera emulator mozete skinuti ovde
    Prikačeni fajlovi
    Last edited by goxy30; 30-11-20, 18:32.

  • #2
    Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

    Pozdrav Goxy.

    Što se tiče MW, potvrđujem da je sve čisto, nikakva prevara.

    Zanima me ono oko pretrage putem telefona, pokušavao sam i nije išlo. Izbaci "Malformed URL". Je l' to zbog toga zato što moj nalog nema urađen određen broj taskova? Vidim da je onaj zlatni kružić iza imena taska.

    Comment


    • #3
      Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

      Citiat člana Bobankonj Pogledaj Post
      Pozdrav Goxy.

      Što se tiče MW, potvrđujem da je sve čisto, nikakva prevara.

      Zanima me ono oko pretrage putem telefona, pokušavao sam i nije išlo. Izbaci "Malformed URL". Je l' to zbog toga zato što moj nalog nema urađen određen broj taskova? Vidim da je onaj zlatni kružić iza imena taska.
      Ti si mi dao ideju da otvorim temu, tebi neka se zahvale svi buduci posetioci koji budu imali korist od ove teme.
      Pa ajde da ti pomognem, valjda cu uspeti.

      Mislis na one zadatke koji se sada placaju 9c (0.09$) i gde imas zadatu pretragu na google ili bing pretrazivacu putem mobilnog tel?

      Ako je to evo ukratko kako ja to radim:
      Ja uzmem link i zadatka (onaj koji se ponavlja u tekstu zadatka nekoliko puta, cini mi se 5-6 puta i izgleda ovako:
      Kod:
      http://209.236.68.39/click/muhqhHvEEY16348be8VCKWatU
      Znaci kopiram taj link, posaljem sebi na mail, na zeninom mob otvorim mail (jer ona ima noviji tip mob), odem kod nje uzmem mobilni upratim link koji sam sebi poslao tamo pokupim podatke

      -keyword, tj kljucnu rec koju treba da trazim
      -vidim da li trazim na google ili bing pretrazivacu

      zapisem to na papiric, otvorim bing (recimo) pretrazivac i odradim...kada nadjem zadato zapisem na kojoj je strani to bilo, prekopiram link i unesem na prethodnoj strani....kliknem submit i cekam 300sec(5min) jer tako traze....ne zatvaras (nikako) stranicu koju si otvorio po zadatom i stranicu microworkers sajta gde si uneo podatke, kada prodje 300sec kliknes submit i pojavice se kod od 7 karaktera

      Kod koji sam dobio unesem kod mene na pc i kliknem da sam zavrsio zadatak, obrati paznju da mora biti 7 karaktera i moras istovetan kod (mala i velika slova) da prepises....ja koristim olovku i papri jer sam se tako navikao...i brzo ide to

      Znaci uneses samo kod od 7 cifara i prihvatis zadatak, to je sve !

      Pozzz

      ps
      pitaj ako nisam bio jasan
      i da ako si uspeo da otvoris zadatak kao sto se vidi na screenshotu ispod onda mozes da radis taj zadatak, kada i posle cega ti je pisalo to "Malformed URL" ?
      Prikačeni fajlovi
      Last edited by goxy30; 24-06-15, 17:02.

      Comment


      • #4
        Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

        Hvala na detaljnom odgovoru.

        Kad odem na taj link odmah, tu mi izbaci to obaveštenje.

        Comment


        • #5
          Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

          Citiat člana Bobankonj Pogledaj Post
          Hvala na detaljnom odgovoru.

          Kad odem na taj link odmah, tu mi izbaci to obaveštenje.
          ako je samo to onda si verovatno kliknuo space, ili si izbrisao deo linka...probaj ti to opet...po svemu sudeci glupost neka koju nisi primetio...kad ti se otvori taj link kako treba bez te greske obrati paznju da pazljivo sve procitas...deluje komplikovano ali je veoma prost zadatak...nije nesto placen jer moze da se desi da navedeni sajt koji trazis uz pomoc te kljucne reci nadjes na nekoj 20 strani pa je smor...ali obicno to bude u prvih 10....kad nadjes posle iskuliras dok cekas onih 300sec...ja sam jednom tako otisao do grada i zaboravio to vratio se iz kupovine posle nekih 1h i sve bilo ok....prihvacen kod

          Malformed URL znaci jednostavno da link nisi lepo otvorio...ne mozes taj link na pc da otvoris, samo na telefonu ako si mozda to smetnuo sa uma (a verovatno je to)

          Comment


          • #6
            Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

            Ma kakvi, pokušao sam telefonom. Koliko imaš odrađenih taskova ukupno?

            Comment


            • #7
              Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

              Citiat člana Bobankonj Pogledaj Post
              Ma kakvi, pokušao sam telefonom. Koliko imaš odrađenih taskova ukupno?
              nesto malo preko 1000, poceo sam od marta ali tek poslednjih 30 dana aktivnije, ti koliko imas do sada uradjenih zadataka?

              mislim da si otvarao link na pc a treba na mob, znaci link poput ovog (ja otvorio na pc i daje mi istu gresku, na mob sve ok)
              Kod:
              http://209.236.68.39/click/muhqhHvEEY16348be8VCKWatU
              otvaras samo na mobilnom tel

              kad ti da tu gresku "Malformed URL" ?

              ps
              registrovao sam se u februaru cini mi se tad odradio 1 zadatak i reko "ma ovo glupost"....kad ono...rekao bih sad najbolji i najpouzdaniji nacin zarade na netu
              Last edited by goxy30; 24-06-15, 20:40.

              Comment


              • #8
                Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                Sigurno preko telefona, znam da mi je i drugar rekao da ne može.

                Imam preko 800 (registrovao se 18. marta), koliko sam video one medalje, prva se dobija kad odradiš 1000. Možda je do toga, videćemo.

                Današnja isplata: Your account has just been credited with USD 24 by Weblabcentercom Inc.

                Comment


                • #9
                  Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                  Šta je ovo Klout? Npr. kod FB poslova.

                  Comment


                  • #10
                    Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                    Citiat člana Bobankonj Pogledaj Post
                    Šta je ovo Klout? Npr. kod FB poslova.
                    to preskoci, treba da povezes FB nalog sa https://klout.com/ i da ga izgradis da bude jak (taj "Klout") a to je teze nego twitter nalog da napravis jak....dakle nemoguce, tj neisplativo

                    proveravaj cesce da li ima novih zadataka, cesto ubace pa se pojave na kratko i takodje imaju sistem koji vrti zadatke pa se ne vide stalno iako ih ima kako bi svi mogli da zakace nesto....


                    oni gde se lajkuje ili glasa su najsladji jer za 30sec uzmes 15c sto je skroz ok, i idi na one (izaberi iz menija) "click, search" zadatke, laki su

                    a ovo sa mobilnim sto si imao problem sredi, mozda je i do podesavanja u tel...ebe te nesto tu a glupost je...probaj da pozajmis tel pa probaj ja na iphone nemam problema uopste ali ti "jobovi" i nisu nesto jer ti oduzme ukupno oko 6min

                    Comment


                    • #11
                      Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                      Hvala.

                      Što se tiče tih preko mobilnog, izgubio sam interesovanje kad si mi rekao da treba dosta čekati.

                      Comment


                      • #12
                        Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                        Citiat člana Bobankonj Pogledaj Post
                        Hvala.

                        Što se tiče tih preko mobilnog, izgubio sam interesovanje kad si mi rekao da treba dosta čekati.
                        pa znas kako, nije lose ako radis nesto drugo opusteno...ja ove radim uporedo sa nekim drugim posLicima koji nisu teski...skupi se, 9 po 9c i odradis 10 eto ga 1$

                        ja sam s pocetka radio dosta one youtube zadatke od 12c (oko 150kom), ali se pazi jer youtube ima neke svoje cake pa pocne da ti sakriva komentare, proveravaj u drugom browseru kad nisi ulogovan pa tek onda prihvataj posao...takodje stavi taj youtube profil na "public" (otkljucas sve za javnost)...mozda znas za sve ovo ali eto cisto da pomenem

                        Comment


                        • #13
                          Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                          Znam, hvala.

                          Comment


                          • #14
                            Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                            zaboravih da pomenem, radis li one "Hire Group" jobs, imas li te ?

                            ako imas tamo postoji zadatak koji mozes svaki dan da radis i dobijes 25c, samo ukljucis softver i pustis sve samo odradi...." Hotels: Search" poslic
                            Prikačeni fajlovi

                            Comment


                            • #15
                              Re: microWorkers saveti razmisljanja iskustva

                              Radim, al' nisam dobijao taj zadatak.

                              Comment

                              Working...
                              X