Objava

Collapse
No announcement yet.

Odeca za posao

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odeca za posao

    Svaka ozbiljnija firma ima kodeks ponasanja koji izmedju ostalog obuhvata i oblacenje.
    I ne postavlja se pitanje da li cete hteti to da postujete ili ne - to je USLOV da radite na odredjenom radnom mestu u toj firmi.
    Da li vama smeta ta uniformisanost,to nametanje stila?
    Da li na Vašem radnom mestu postoje pravilnici oblačenja?
    Ako postoje koliko ih poštujete, i da li mislite da je takva vrsta pravila ok?
    Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

  • #2
    najcesce postujem kodekse oblacenja
    ali cesto znam namerno da se obucem kako ne treba kao neki oblik protesta u firmi

    Comment


    • #3
      Kod nas nema pravila.Oblaci se ko kako zeli,ali zna se,sve u granicama normale tj.pristojnosti.Dakle,nema dubokih dekoltea i kratkih suknjica jer glavni je ortodoksni zenskaros,a zena mu je uzasno ljubomorna,tako da smo uglavnom zakopcane do grla.

      Comment


      • #4
        Ja obozavam da radim u tangamapojednako mi je neprijatno u njima kao i na poslu
        Život je neshvatljivo čudo, jer se neprestano topi i osipa, a ipak traje i stoji čvrsto.
        Ivo Andrić, srpski književnik

        Comment


        • #5
          Mi nismo ozbiljna firma, ali svi smo isto obučeni, kao braća blizanci! :-)

          Comment


          • #6
            ja radim u fabrici pamuka...pa svi smo obucheni u belo...pa nekad pogreshi neko i pomisli da si pamuk.......shalim se..pa uniforma nam je istina bela..ali nemamo neka pravila da ne moramo da nosimo i drugo.....
            Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

            Comment


            • #7
              Dugo vremena smo nosili uniforme...

              Smatram da tako i treba...Kad šmugnem sa posla i odem na piće,odem u uniformi,ali svesna činjenice da mi dobro stoji i da je lepa...Uniforma,ne ja...




              Kada su ukinuli,sve više sam bila u leviskama i košulji....ali,nije to-to...

              Comment


              • #8
                na poslu sam uvek uniformisana,u zavisnosti za koju firmu radim takva mi je uniforma,uglavnom je bash lepa mada nekad ume da bude neudobna..ali sve se podnese

                Comment


                • #9
                  Da , postoji kodeks oblacenja i ja ga postujem ...Podrzavam to da svaka firma treba imati "uniformu"
                  Da li vama smeta ta uniformisanost,to nametanje stila?
                  Ne .ne smeta mi , jer nisam na poslu da bi imala svoj stil oblacenja vec da radim to za sta sam placena u tudjoj ne u svojoj firmi.(moje misljenje)
                  Mnogo je lepse kada odete u banku , postu , zdr.ustanovu ....i svi su pristojno obuceni u uniformi a ne nakindjureni.Uniforma , po meni , odaje utisak ozbiljnosti a koliko cemo to biti zavisi iskljucivo od nas samih .
                  Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                  Comment


                  • #10
                    1. smeta mi bilo kakvo nametanje, pa i stilsko.
                    2. postoje
                    3. nemam odgovor

                    Comment

                    Working...
                    X