Objava

Collapse
No announcement yet.

Meni treba posao

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni treba posao

    Jel ima neki poslodavac ovde da me uposli


    Ja volim kad imam pune ruke posla, a i poslodavac bi samnom imao isto tako pune ruke posla



    Radila bih i u trafici, ne biram

  • #2
    hahahha

    Evo ja bih te uposlio, treba neki kupus u kace da naslazem i posolim....si zainteresovana, dogovorili bi se vec nesto ?

    Comment


    • #3
      Radila bih na tvom image...oslikala ti zivot...uposlila sva cula...produhovila te...naucila da cujesh nemushte...govor cveca...suma.. trava ...mora... vaseljene..
      Pokazala..kako govor usana moze da oplemeni..probudi "vekovnog spavaca" u tebi...da voli bezrezervno..sve oko sebe i sebe-najvishe...
      Naucio bi da vidish u mraku...cujesh u grobnoj tishini...zavolish da se smejesh ocima....
      Usluge: by service Eros...free!

      Comment


      • #4


        Ti bi mene ko ratluk savatala

        Juuuuuuuu

        Ni secher u prahu ne bi ostao ebote

        Comment


        • #5
          Jbt...oma se ...ako si u zivotu bolju izjavu ljubavi dobio
          Ni keva te nije toliko mazila...uncutu jedan!

          Ma, ratluk ti donesem iz Instambula..sa pistacima...bademom,... leshnikom... razne permutacije na tu temu,sa "rafaelo" ukusom..joooj kako ga pravi taj turac sa egipatske pijace...sunce mu kalajisano!

          Comment


          • #6
            eh da si meni tako rekla...odma bih ti dao posao na neodredjeno vrijeme
            C'era una volta....

            Comment


            • #7
              Volta...medeni..pa nisi reagovao na vreme..da li da ispravimo greshku?

              Comment


              • #8
                probaj....nista te ne kosta
                C'era una volta....

                Comment


                • #9
                  oket, ali..mozda koshta tebe! Imash " petlju"?..

                  Comment


                  • #10
                    rekoh probaj...nista te ne kosta
                    C'era una volta....

                    Comment


                    • #11
                      Ih..ko da su pare vazne...moze da kosta zivaca..da se iznervitam zbog toda sto ne volish jagnjetinu...:crnogorac:

                      Comment


                      • #12
                        Agencija za razbucavanje veza prima na probni rad sledece profile: Majstor za osmehe..nalazac izgubljenog poverenja...predvidjac sudbine..potrebani na neodredjeno vreme..

                        Comment


                        • #13
                          Na sajtu INFOSTUD vam je u toku virtuelni sajam zaposljavanja pa vredi pogledati i konkurisati

                          Comment

                          Working...
                          X