Objava

Collapse
No announcement yet.

Srbija - Albanija 2014 0:0

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vuja
    replied
    Re: Srbija - Albanija 2014 0:0

    ebasmo analbance, u sred analbanije

    Ostavite komentar:


  • vuja
    replied
    Re: Srbija - Albanija 2014 0:0

    Hahahahahahahahaha, jebo majku, pa gde ovo nadje hahaha

    Ostavite komentar:


  • shuar
    replied
    Re: Srbija - Albanija 2014 0:0



    Ništa bez Christiana Ronalda.. ..on je najnoviji model..

    Ostavite komentar:


  • vuja
    replied
    Re: Srbija - Albanija 2014 0:0

    Ima, al zastareli model

    Ostavite komentar:


  • shuar
    replied
    Re: Srbija - Albanija 2014 0:0

    Kakvo je to osiguranje stadiona Partizana kada nema protuzračnu odbranu?

    Ostavite komentar:


  • vuja
    replied
    Re: Srbija - Albanija 2014 0:0

    Ostavite komentar:


  • vuja
    replied
    Re: Srbija - Albanija 2014 0:0

    eeeeeee, baja napravio potez utakmice duuuugo ce se pamtiti taj potez

    Ostavite komentar:


  • goxy30
    replied
    Re: Srbija - Albanija 2014 0:0

    ovog lika sa snimka iznad, njega za gradonacelnika beograda

    a vule jeste pizda, lize merkelovu, cese muda ovom americkom ambasadoru...a sad kad dodje putin ima da ga primi od pozadi ima ocim da mu ispadnu

    al neka, bar je od brace rusa (poslednje bez sale)

    a zamislite stvarno ovakvog gradonacelnika u bg, missim da ne bi bilo ni jednog depresivnog beogradjanina
    VRISTALI BI SVI, I BILO BI BOLJE, ALI STVARNO



    kad nesto krene naopako, izadje baya pred kameru i "vucicu pederu" kao u transu a mi svi na pod hahahhaha

    ps
    silovao kamermana i kameru
    a reporter ljubomoran
    Last edited by goxy30; 15-10-14, 12:16.

    Ostavite komentar:


  • goxy30
    replied
    Re: Srbija - Albanija 2014 0:0

    ja mislim da ovo uopste nisu albanci odradili, ili nasi ili ameri...sve zbog dolaska Putina

    zapadu itekako smeta Putin tj uticaj Rusije na bilo koga pa i nas, narocito nas na Balkanu jer ako Srbija udje u nekakv savez (moguci konflikt u buducnosti) sa Rusima to zapadu itekako smeta jer Srbija jeste nebitna globalno ali regionalno je itekako bitan faktor i ima veoma povoljan strateski polozaj kada je u pitanju jugo-istocna evropa (gledajuci to sa vojne strane)

    po meni ovo su organizovali ameri, nije to uopste tesko odraditi ako imate par ljudi iz srbije koji rade za vas....ova dron letelica moze da se kupi za male pare...recimo mnogo bolja dron letelica od ove koja je iskoriscena ovde na utakmici...moze da se kupi za 200-300eur

    Sad kada Putin dodje mogu lepo svi da misle ili kazu, pa eto ide kod nekih tamo divljaka i genocidnih manijaka
    Pa ljudi, ako vec tako misle o nama, pa sta cekamo?
    Prvo jug zemlje ocistimo, onda utrchimo na kosoo i izadjemo na jadransko more, a shipci nek plivaju za italiju

    Last edited by goxy30; 15-10-14, 11:01.

    Ostavite komentar:


  • vuja
    replied
    Re: Srbija - Albanija 2014 0:0

    Moje misljenje je: skidam kapu albancima na umetnosti da nas u sred beograda zajebu, i sad bih pitao gospodara vucka sta je to uradjeno sa nasim bezbednosnim agencijama koje ocigledno nisu u stanju ni ovakvu stvar da predvide i sprece, a sta bi bilo da je umesto zastave na avioncic bila prikacena ili bomba ili neki hemijski agens?

    Ostavite komentar:


  • goxy30
    started a topic Srbija - Albanija 2014 0:0

    Srbija - Albanija 2014 0:0

    Fudbalski mec izmedju reprezentacije Srbije i Albanije 2014 prekinut zbog zastave koja je uneta na stadion uz pomoc dron letelice , utakmica je prekinuta zbog nereda sa rezultatom 0:0

    Malo je verovatno da su albanci ovo uopste uradili, vec se vrlo moguce radi o nekoj od stranih obavestajnih sluzbi, a razlog verovatno lezi u tome da dva dana posle ovog meca Putin dolazi u Beograd.



    komentari, misljenja....?
    Last edited by goxy30; 15-10-14, 08:08.
Working...
X