Objava

Collapse
No announcement yet.

Tenis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tenis

    Ko vam se dopada, ko igra dobar tenis, ma pisite sve vezano za tenis ))
    If you hate me, you’re the looser, not me

  • #2
    Danas sam pratila mec izmedju Noleta i Simona, Nole je pobedio, ali se nije bas proslavio, ma vazno je da ide u finale, protivnik mu je Davidenko, Nole samo napred, do pobede
    If you hate me, you’re the looser, not me

    Comment


    • #3
      Nasi teniseri su zadnje vreme postali totalno razocarenje... Eto Nole i nekako igra ali ove dve postadose prave pozerke... Umesto da treniraju

      Comment


      • #4
        Nole i Zimonjić su osvojili turnir u Tokiju....Bravo za momke...čudo su....

        Comment


        • #5
          cestitke za nase momke sjajan uspeh i neka tako nastave u buducnosti.Budu li dobri bojim se da ce ih vrbovati Ameri da uzmu njihovu zastavu kao i mnogi pre njih.Noletu su britanci vec nudili drzavljanstvo.Nadam se da ce ostati da im je Srbijajedina zemlja za koju zele nastupati


          Comment


          • #6

            Mislim da će mu sledeća godina biti još bolja, s'obzirom na 'okolnosti'.
            Federer je , čini mi se, završio i sa 1. i 2. mestom, a Novak ima i nema pobede na raznim turnirima, za razliku od Nadala, koji brani, baš, mnogo poena sledeće sezone...
            Da ga zaobiđu povrede i biće ok.
            ...

            Comment


            • #7
              I da ima više kondicije...da ne dahće samo....Inače,obožavam ga,naravno...

              Comment


              • #8
                If you hate me, you’re the looser, not me

                Comment


                • #9
                  KO ga ne bi obozavao, kakvo sexy telo ima
                  If you hate me, you’re the looser, not me

                  Comment


                  • #10
                    If you hate me, you’re the looser, not me

                    Comment


                    • #11
                      ja obozavam gledati nalbandiana...covjek igra tenis sa najvecom lakocom koju sam ikad vidio...svaka cast rafaelu,nadalu,noletu,samprasu,agasiju,rafteru,iva nisevicu ali s kojom taj covijek lakocom igra...samo sto ne zivi tenis,barem 2 mjeseca godisnje odvoji za ribolov...prije 2 godine je iz ribicije dosao na masters u sangaj i ubijo federera dok je ovaj jos bio na vrhuncu...davide,ti si moj broj jedan...eh da,jos jedan igrac kojem su ozljede unistile karijeru,tommy haas!da nije bilo toga godinama bi se igralo za drugo mjesto!

                      Comment


                      • #12
                        Novak, po mom misljenju treba da bude samo agresivniji i da izlazi vise na mrezu, pa je i moguce da postane broj jedan u tenisu.
                        If you hate me, you’re the looser, not me

                        Comment


                        • #13
                          Poceo Brizbejn, Đokovic u utorak

                          Cetvrti i sedmi nosioci, Sveđanin Robin Soderling i Francuz Risar Gaske, plasirali su se u 2. kolo turnira u Brizbejnu.

                          Takmicenje u Brizbejnu pocelo je u nedelju, odigrana su 4 meca u muskoj konkurenciji, a pored Soderlinga i Gaskea prolaz u sledecu rundu obezbedili su i Francuz Zilijen Beneto i Amerikanac Tejlor Dent. Novak Đokovic mec prvog kola sa Letoncem Ernestsom Gulbisom igra u utorak.


                          Soderling je relativno lako savladao Amerikanca Sema Kverija, sa 2:0, po setovima 6:3, 6:3, dok je Gaske imao tezi zadatak protiv zemljaka Marka Zikela, koji je dobio prvi set sa 6:4, da bi se Gaske vratio u igru, a zatim i resio mec u svoju korist osvojivsi sledeca dva seta, sa 6:2, 6:2.

                          Dent je pobedio Belgijanca Stiva Darsisa, sa 7:6, 6:2, dok je Beneto u tri seta savladao Amerikanca Robija Đineprija, sa 3:6, 6:3, 7:5.

                          Kod teniserki, Ana Ivanovic mec prve runde sa Cehinjom Petrom Kvitovom igra u ponedeljak. U prvim mecevima turnira, drugi nosilac Viktorija Azarenka iz Belorusije pobedila je Ukrajinku Katarinu Bondarenko, sa 6:0, 6:2, dok je treci favorit, Francuskinja Marion Bartoli, bila bolja od Australijanke Monike Vejnert, sa 6:1, 6:2.

                          Slovakinja Jarmila Gajdosova pobedila je Kineskinju Peng Suai, sa 6:4, 6:2, dok se Marija Kirilenko, koja je bila postavljena za sedmog nosioca, povukla zbog zdravstvenih problema. Ruskinja je trebalo da igra sa Samantom Stosur, ali ce Australijanka u prvom kolu sada igrati sa Japankom Aji Sugijamom.




                          Đokovic ima sansu da se domogne mesta broj 2 na svetskoj rang-listi ukoliko osvoji turnir u Brizbejnu. Rodzer Federer ima samo 10 bodova vise od Đokovica. Svajcarac ce sledece nedelje igrati u Kataru i ukoliko ostvari slabiji rezultat od onog koji bi imao Đokovic u Brizbejnu izgubice drugo mesto na ATP listi.
                          Last edited by Toxic; 04-01-09, 18:13.
                          If you hate me, you’re the looser, not me

                          Comment


                          • #14
                            Srpkinja Ana Ivanović pobedom je započela 2009. Ona je u prvoj rundi turnira u Brizbejnu bila bolja od Čehinje Petre Kvitove 6:4 6:2.


                            If you hate me, you’re the looser, not me

                            Comment


                            • #15
                              Srpska teniserka Ana Ivanović sastaće se u Brizbejnu u noći između srede i četvrtka sa Francuskinjom Ameli Morezmo.
                              Ivanovićeva je posle duge borbe savladala Italijanku Vinči, sa 2:1.


                              If you hate me, you’re the looser, not me

                              Comment

                              Working...
                              X