Objava

Collapse
No announcement yet.

Tenis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Prva nositeljka na WTA turniru u Brizbejnu Ana Ivanović izgubila je u četvrtfinalu od Francuskinje Ameli Morezmo sa 2:0 (6:3, 6:2).






    Meč prve nositeljke i 29-godišnje Francuskinje na 'Patrik Rafter Areni' trajao je jedan čas i sedam minuta a Morezmo je bolje servirala i igrala sa mnogo manje oscilacija od Ivanovićeve
    If you hate me, you’re the looser, not me

    Comment


    • #17
      Novak Đoković, najbolji teniser Srbije i treći 'reket' sveta lako i ubedljivo je savladao Pol Anri Matjea iz Francuske sa 2:0 (6:1, 6:2).

      Meč je trajao samo 55 minuta. Đoković se tako plasirao u treće kolo turnira u Sidneju u kojem će igrati sa Mariom Ančićem iz Hrvatske. Ančić je identičnim rezultatom savladao Španca Tomija Robreda. Đoković je odlično servirao, imao 74% prvog servisa, četiri asa i samo jednu dvostruku servis grešku, u poslednjem gemu meča.


      If you hate me, you’re the looser, not me

      Comment


      • #18
        Treći teniser sveta Novak Đoković plasirao se u polufinale turnira u Sidneju, pošto je pobedio Marija Ančića iz Hrvatske sa 2:0 - po setovima 6:3, 6:4.
        Duel je dva puta prekidan zbog kiše, a na insistiranje obojice tenisera nastavljen je uprkos blago vlažnom terenu i kasnom terminu.

        Meč na "Patrik Rafter Areni" je igran u kontinuitetu 69 minuta, da bi pri vođstvu srpskog tenisera sa 6:3, 2:1 prvi put prekinut zbog krupnih kapljica kiše. Posle duge pauze teniseri su izašli na zagrevanje, ali je zbog novih padavina meč opet prekinut posle jednog gema.

        Meč je nastavljen kod rezultata 3:1 u drugom setu za Đokovića i 15:15 na servis Ančića. Do kraja, srpski igrač je uspeo da očuva prednost jednog brejka i da tako stigne do trijumfa.
        Protivnik Đokovića u polufinalu biće Finac Jarko Nieminen, kome je četvrtfinalni duel predao Žo Vilfred Conga zbog povrede. Srbin je u prethodna dva duela bio uspešniji od Nieminena dobivši ga na Masters turnirima u Sinsijantiju 2006. i Hamburgu 2007. godine.
        Ukoliko zabeleži pobedu protiv Nieminena, Novak Đoković će od ponedeljka biti drugi teniser sveta, što je njegov najbolji plasman u karijeri.

        U drugom polufinalu igraće Rišar Gaske i David Nalbandijan.

        Turnir u Sidneju igra se na tvrdoj podlozi za nagradni fond od 484.750 dolara.


        If you hate me, you’re the looser, not me

        Comment


        • #19
          Srpski teniser Novak Đoković igra u utorak protiv Amerikanca Endija Rodika četvrtfinalni meč Otvorenog prvenstva Australije.

          Duel Đokovića i Rodika je treći na Rod Lejver areni, i trebao bi da počne oko pet sati ujutru po centralnoevropskom vremenu. Srpski i američki teniser do sada su se sastajali tri puta, a dva duela pripala su Đokoviću, zanimljivo oba u četvrtfinalima.






          Pobednik ovog duela u polufinalu igrati protiv boljeg iz meča Švajcarca Rodžera Federera i Argentinca Huana Martina del Potra koji se takođe igra u utorak i poslednji je meč na Rod Lejver areni.
          If you hate me, you’re the looser, not me

          Comment


          • #20
            Ma Nole je postao prava pichkica, kad god mu ne ide i protivnik bolje igra, trazi medical time out, i posle preda. Nikad se ne bori do kraja da bar izgubi kao chovek
            Mislim da je predao 90% bitnih mecheva koje je izgubio u zadnjih godinu dana.
            Toxic, znam da ti je teshko, ali nemoj da tugujes.
            Decko jednostavno ne zasluzuje bolje od ovoga, sa takvim manjkom respekta prema igri i protivnicima. Mora da odraste, i da popravi kondiciju, ili bolje neka ne izlazi na teren

            Comment


            • #21
              Švajcarac Rodžer Federer prvi je finalista Australian Opena.

              Drugi teniser sveta u polufinalu je savladao Amerikanca Endija Rodika u tri seta – 6:2, 7:5, 7:5. U finalu, koje je na programu u nedelju, njegov rival biće pobednik španskog okršaja Rafael Nadal – Fernando Verdasko, koji se igra u petak. FedEx će u nedelju igrati za četvrtu titulu u Melburnu i 14. gren slem naslov, čime bi izjednačio rekord Pita Samprasa.




              If you hate me, you’re the looser, not me

              Comment


              • #22
                U duelu dva levoruka Španca, Rafaela Nadala i Fernanda Verdaska, prvi teniser sveta plasirao se u finale Australian Opena pobedom od 3:2 u setovima i posle pravog maratona koji je trajao 5 sati i 14 minuta!

                Duel u "Rod Lejver" Areni rešen je duplom servis greškom Verdaska, a na kraju je bilo 6:7 (4:7), 6:4, 7:6 (7:2), 6:7 (1:7) i 6:4.




                If you hate me, you’re the looser, not me

                Comment


                • #23


                  “It was a great honour to meet President Clinton,” said Ana. “He was fun to talk to and he definitely likes his sport!”
                  If you hate me, you’re the looser, not me

                  Comment


                  • #24
                    Trenutno najbolji tenis prikazuju A. Murray, R. Nadal, i D. Safina, V. Azarenka...
                    Danas bi Murray mogao pobediti Rafu, a Nole Stanislasa!

                    Comment


                    • #25
                      I u finalu Nole i Nadal, za koga da navijam
                      If you hate me, you’re the looser, not me

                      Comment


                      • #26
                        'bem te u patriotizam kad si u takvoj dilemi!
                        ...a i Nole nije loš ;-)

                        Comment


                        • #27
                          I izgubi Nole ali bolji je pobedio
                          If you hate me, you’re the looser, not me

                          Comment


                          • #28




                            Uf al je sexy
                            If you hate me, you’re the looser, not me

                            Comment


                            • #29
                              Ovaj turnir u Francuskoj nece se pamtiti po dobru izgubise svi Nasi sem u parovima ,bar ja nisam cuo

                              Comment


                              • #30
                                u jednoj emisiji Federer je objavio ako osvoji Pariz da se povlaci iz tenisa na kraju sezone.
                                Nije li mu to Nadal omogucio svojim ranim ispadanjem.

                                ---------- Post dodat u 14:56 ---------- Prethodni post je bio u 14:39 ----------

                                Posto vodi i pobedjuje sigurno ocekuje se velika poplava u Parizu kada zaplace Veliki Federer

                                Comment

                                Working...
                                X