Objava

Collapse
No announcement yet.

Tenis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ne razumem nase tenisere, Jelena dosla do finala i imala je sansu da osvoji turnir, kad ono kao povredjena i predaje mec ccc makar neka dostojanstveno izgubi.
    If you hate me, you’re the looser, not me

    Comment


    • #32
      Tako je to kad nije u stanju da dobro drzi nesto valjano u ruke osim reketa

      Ne moze samo reket u ruke, ne ide to tako

      Comment


      • #33
        da nije ovih nasih licno nikada ga ne bih ni pogledao,sport koji sluzi samo za pravljenje para ,i grupisanje snobova da bi bili vidjeni

        Comment


        • #34
          Janko Tipsarević plasirao se u polufinale ATP turnira u Kremlju nakon što je savladao američkog tenisera Robija Đineprija rezultatom 2:0, po setovima 6:3, 6:3.
          If you hate me, you’re the looser, not me

          Comment


          • #35
            tenis ako mene pitate nekako nije sport za nas srbe, to mu je nekako gospodski (beli) sport poput golfa i slicnog
            nekako za pedercice bogate koji seru bisere i "pike" cedevitu....

            smesni su mi ljudi koji u zivotu reket nisu u rukama drzali, i naprasno su se iz nekog njima znanog pomodarstva pretvorili u velike experte i obozavaoce ovog sporta
            valjda su to neke faze kroz koje prolazi nasa omladina ( a bogami ima i starijih), isto kao i ono sa cecom 90-tih i slicno

            licno mislim da su nase teniserke mozda dobre, sta ja znam valjda i jesu kad svi samo o tome trabunjaju
            mislim da se ova jadna sirota drzava cim je neko u necemu dobar (neki sportista) odmah na vestima u serpe i lonce kako smo mi naj naj naj....a znajte nismo naj u vecini stvari...samo seru

            sta sam ono srao...ah da.... detalj od koga sam se jednom prilikom zagrcn'o (umalo ne crkoh jeo sam neki leba s neku socijalnu salamuru bez salatu ili jogurt) .... ide neka reklama i ona nasa poznata a ruzna teniserka se jadna uvukla u neku suknju i reklamira neku modnu kuci...posle reklame ide neki intervju sa njom gde ona prica o modi itd....jadna zar se ne vidi, pa sto joj ne kazu da se bolje drzi reketa

            licno mislim da je imala uspeha sa reketom jer nije bila kadra drzati nesto drugo u ruke

            EH TAJ TENIS JBTE, ali ko voli nek izvoli, sta ja znam

            ma nista

            ps
            ja jesam srbin, i jesam cinio i cinim dosta (vise od vecine) za ovu zemlju (ko me licno zna zna i sta)

            ali sta mi je smesno onda mi je smesno.....pa nek kazu sta hoce

            Comment


            • #36
              Nole dobio Federera u njegovom Bazelu, uzeo mu pehar
              Federer se morao zadovoljiti "tanjricem"
              bravo za Noleta

              ================

              Comment


              • #37
                Rafaela Nadala...volim njegovu borbenost i zustrinu...

                Comment


                • #38



                  Novak Đoković se plasirao u polufinale Mastersa u Parizu pobedom nad Robinom Soderlingom posle teške borbe i tri seta - 6:4, 1:6, 6:3, za nešto manje od dva sata, a za plasman u finale boriće se sa španskim teniserom Rafaelom Nadalom. Do plasmana u polufinale stigao je i Nenad Zimonjić u konkurenciji dublova pošto je u paru sa Danijelom Nestorom savladao Kriostofera Kasa i NIkolasa Kolšrajbera sa2:0, po setovima 6:3, 7:6.
                  If you hate me, you’re the looser, not me

                  Comment


                  • #39


                    Svetski prvak tenisa ...pa to je neeesto heeej

                    san mu se ostvario ..jos sa cetiri godine je rekao :Bicu prvak sveta"

                    Novak Djokovic je juce u polufinalu Wimbledona pobedio Francuza Jo-Wilfried Tsonga i time osigurao prvo mesto na rang listi Udruzenja teniskih profesionalaca (ATP )!

                    ""Ne interesuje me šta druge misle. Na njihovu sreću ili nesreću, Srbija je dobila igrača broj 1, i to je za mene najvažnije. Jedva čekam da dođem u svoju zemlju i podelim to sa svojim narodom. To je za mene najvažnija stvar", poručio je Đoković.

                    "Osećam se neverovatno i ceo život sam sanjao ovaj trenutak. Prvi sam na ATP listi, a pri tom sam ušao i u finale Vimbldona. Sledi malo slavlja i onda priprema za najvažniji duel u životu", poručio je Đoković.

                    "Kad sam bio mali, sanjao sam kako ću da igram finale Vimbldona, i to sam sad ostvario. Odlično se osećam i nadam se da će tako da bude i posle nedeljnog duela."

                    Đoković se zahvalio svojim najbližima na velikoj podršci. "Uvek su bili uz mene i bez njih sigurno ne bih stigao do ovog uspeha. Drago mi je da su svi najbitniji ljudi bili u mom boksu i da su mi davali neverovatnu energiju kako bih stigao do željenog cilja", zaključio je Đoković."
                    Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                    Comment


                    • #40
                      Srbija – Belgija 1:1, sledi odluka


                      Jelena Janković pobedila je Kirsten Flipkens, a Bojana Jovanovski izgubila je od Janine Vikmajer prvog dana FED kup meča sa Belgijom.



                      U nedelju od 13.30 Jankovićeva će igrati sa Vikmajer, a onda Jovanovski sa Flipkens, dok će poslednji na programu biti dubl meč.

                      U ostalim mečevima prvog kola Svetske grupe Rusija pobedama Šarapove i Kuznjecove vodi sa 2-0 protiv Španije, Ćeška istim rezultatom vodi protiv Nemačke, a izjednačeno je u duelu Italije i Ukrajine.

                      Srbija – Belgija 1:1
                      Janković – Flipkens 7:5, 7:5
                      Vikmajer – Jovanovski 6:4, 6:4

                      Jankovićeva je posle meča izjavila da je osećala bol u nozi, ali da se nada da će se oporaviti.

                      Svetska grupa, prvo kolo, prvi dan:
                      Rusija – Španija 2:0 (Šarapova – Soler Espinosa 6:2, 6:1, Kuznjecova – Suares Navaro 6:3, 6:1)
                      Italija – Ukrajina 1:1 (Erani – Bondarenko 6:2, 6:3, Tsurenko – Skjavone 6:1, 6:2)
                      Nemačka – Češka 0:2 (Benešova – Lisicki 2:6, 6:4, 6:2, Kvitova – Gerges 3:6, 6:3, 10:8)

                      Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                      Comment


                      • #41
                        odkad nole igra za srbiju i predstavlja nasu zemlju kao najbolju u svetu redovno pratim sve njegove meceve.

                        Comment


                        • #42
                          RG: Đoković - Nadal 4:6, 3:6, 6:2, 5:7
                          Posle tri časa i 48 minuta Nadal je došao do prve meč lopte. Iskoristio je pošto je Đoković napravio duplu servis grešku! 7:5 u četvrtom setu za "kralja šljake", čime je postao rekodred na gren-slemu u Parizu.


                          Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                          Comment


                          • #43
                            Re: Tenis

                            sta mislite da li Nole ove sezone moze da skine Nadala sa prvog mesta?

                            to mu je cilj i jedva cekam

                            nebo je moja granica

                            Comment

                            Working...
                            X