Objava

Collapse
No announcement yet.

Skydive

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Skydive

    Ovo je zaebalo i vas cure moram priznati, ko ima ovo njemu swatka gooza i ne treba
    Vazduh, pogled, brzina, feeling....utisak da dodirujete nesto bozansko i u njemu uzivate punim plucima....naucite da cenite zivot ( predpostavljam samo )
    Percepcija na sve se menja, a sex je nesto drugo postaje zanemarljivo u odnosu na ovo

    E ovo ja zovem grupnjakom
    Last edited by goxy30; 01-01-09, 12:31.

  • #2
    hahahahah 400 )) dobar video

    Comment


    • #3
      Ja sam skakao, već u 15.-oj godini (zeznuli me da probam,pa sam ponovio dva puta)... Prelep osećaj- u pravu si goxy30... al' sada me niko ne bi naterao da iskočim iz ispravnog aviona. ;-)

      Comment


      • #4
        Citiat člana HardCandy Pogledaj Post
        Ja sam skakao, već u 15.-oj godini (zeznuli me da probam,pa sam ponovio dva puta)... Prelep osećaj- u pravu si axxo... al' sada me niko ne bi naterao da iskočim iz ispravnog aviona. ;-)
        hahahaha jel ovo za iskakanje iz ispravnog aviona iz nekog filma ili iz serija "braca po oruzju" ? ja cu da skachem ovog leta 10000 puta i ziv coek me nece odgovoriti od toga

        Comment


        • #5

          Comment


          • #6
            Da,da,sa 15 god.!
            Šalim se, nije me niko terao- nego smo sa školom išli pa smo svi morali, inače ništa od letenja kasnije. Zato su instruktori primenjivali naročit didaktički metod za one neodlučne: šutiranje u zadnjicu :-) kroz otvor za iskakanje!
            A to za 'ispravan avion' je stara pilotska... dok padobranci kažu da nikad bez padobrana ne bi seli u tako nepouzdanu spravu kao što je avion...(na sportskim, akrobatskim, putničkim avionima posada ne nosi padobrane)

            Comment


            • #7
              u jedrilici morash nositi ) jer inache nemash naslon zivim za to...

              Comment


              • #8
                Omg

                Comment


                • #9
                  Ahahahhahahahhaha


                  Momci su jednostavno coool ahahahha

                  Comment


                  • #10
                    Fino odradjen posao, za svaku pohvalu

                    Steta sto honda ne plati nasim momcima da to urade mozda jos i bolje

                    Last edited by goxy30; 06-02-09, 03:10.

                    Comment


                    • #11
                      Hahahahaha

                      Comment


                      • #12
                        not that bad


                        Bas cool snimak, prosecan, ali cool

                        Comment

                        Working...
                        X