Objava

Collapse
No announcement yet.

Obaveštenja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Obaveštenja

    Ovde ce vas administratori obavestavati o promenama i desavanjima na sajtu-forumu !?
    Komentarisite promene-desavanja slobodno, svaki komentar je dobrodosao




  • #2
    Mislim da je do sada bilo moguce da editujete vase poruke u tudjem profilu, sad ta opcija nije omogucena, vise ne mozete brisati, ni editovati vase poruke u tudjem profilu
    Vlasnik profila moze samo da ih obrise to je sve
    Mislimo da je tako fer, a ne da pisete pa brisete...u necijem profilu

    Comment


    • #3
      Dobili ste novu opciju
      Reputation power (reputacija)
      Svaki forumas ce moci da od drugih clanova za svoje postove dobije ocenu, pozitivnu ili negativnu sto ce uticati na reputaciju svakog od vas
      Na ovaj nacin ce novi clanovi imati u vidu ko je ko ovde, a i sam clan koji ima negativnu reputaciju mogao bi se zapitati zasto je to tako....
      Fina opcija, pa se igrajte malo
      Ehhh da reputacija je izrazena kako ovde na forumu tako i u vasim profilima (mala zelena tackica)
      Ziveli


      ps
      ova opcija je jos u razradi tako da se unapred izvinjavamo zbog mogucih problema

      Comment


      • #4
        obavestenje

        Zamolicu vas sve da ne postavljate isuvise velike fotke u postovima (ne bih da pocnemo sa ogranicavanjima odmah)
        recimo reda velicina nek vam fotke koje ostavljate budu...recimo kao 2x visina avatara ili malcice vece...

        Hvala na razumevanju

        Uglavnom uskoro ce verovatno opcija za tolike fotke biti sklonjena...razmisljamo koja bi to velicina bila dobra za sve nas

        Comment


        • #5
          Mozda malo i nezgodno to izdvajanje i rangiranje...Hoce li broj postova biti merilo? Da li se to kreiraju mitovi ili sta? Ili nesimpatija moze da ugrozi osobe koje nekome iz kojekakvih razloga ne odgovaraju i da budu kategotizovane kao nepodobne..Opet kvazi razlike i "fini moralni clanovi"...
          Iskustva sa drugih sajtova govore da se nije bash proslavilo najbolje takvo deklarisanje...
          Ako sam sa nekim"dobar" necu mu dati minus jer mi je frend?....Ili ako mi neko "ugrozava status" namerno cu zamoliti "ekipu" da glasaju protiv?...
          Nije mi jasna namera sve ga toga...

          Comment


          • #6
            Meni je to simpy ali nikako da se mrdnem sa ove prve reputacije :crnogorac:

            Comment


            • #7
              @eros
              Kad bih pojasnio kako "reputacija" funkcionise mislim da ne bi tako mislila
              sad sam umoran za takvo detaljisanje, mozda sutra ako smognem vremena pa pojasnim....
              "Reputacija" bi se gradila mesecima, ako ne i godinama....evo sad pocinjem da pojasnjavam hahahha, ma dobro ajde pa dok se ne smorim
              Broj postova nema nikakve veze sa reputacijom(ranking sistem je za to=srca)
              Ocenjujes postove, tj ako ti se svidi kako neko razmislja, ili ti se ne svidi...lepo ocenis kako ti volja
              Recimo ako neko dodje ovde, i pocne svima da ebe kevu (na finjaka) lepo ga izlupate sa bodovima i svi ce znati (narocito za nove clanove je dobro) o kome se tu radi...Ja necu banovati nekog pa taman vas 200 mislilo da je on lud, ako se drzi onih nekoliko pravila moze da prica sta i koliko zeli (ako pretera moze dobiti samo privremeni ban)...
              @fairy
              trenutno nesto ne sljaka, sve te opcije se testiraju narednih dana, bice resetovano pa pusteno u rad kad bude sve kako treba
              Hvala na razumevanju

              Comment


              • #8
                Molim da ne linkujete na forumu slike u vecem formatu, jer za sada jedina opcija da se utice na velicinu fotke koju bi vi linkovali je :
                vi sami da je ne linkujete
                ja da "ubijem" opciju za linkovanje

                Molim da ne preterujete jer ukoliko se svi naviknete na te vece fotke forum nece biti pregledan prvenstveno vama, tad cu biti prinujen da vam dozvolim samo da uploadujete fotke na sajt u odredjenim formatima (attach mogu da kontrolisem)

                Moguce je da cu instalirati neki "hack" za sve ovo pa ce biti ok

                na zalost vecina programa koji bi to kontrolisali rade samo u internet exploreru sto malo ljudi danas koristi

                pozz

                ps
                uglavnom za sada moderatori skidaju ili smanjuju vase velike fotke, moguce je takodje da oni koji budu preterivali budu "kaznjeni" tako sto ce im biti omogucena samo opcija za attachmant (upload fotki u formatu koji mi dozvolimo)

                Comment


                • #9
                  Cemu ta reputacika koja bi se gradila godinama? Koga to zanima?..Ne razumem..Hoce li taj ..neko sa reputacijom..bla...bla.."dobiti nagradu"?
                  Malo gloopo..no ajde...( ne mislim da samo bude pokazatelje "dobar-losh" forumash)Mozda pozitivna provokacija nekima bude tabu tema i "ocene" je sa losim emocijama...I ko ce to da ocenjuje..Svi..sve..?.
                  Mozda to ima neku pouku..no ja je ne vidim...Da li ce se nekome dopasti kako ja razmishljam ili ne...nebitno skroz...Nisam tu da osvajam medalje..vec da komuniciram i opustim se...ponudim u "uzmem" od nekoga kvalitet...satisfakciju...

                  Josh nesto..poshto ne poznajem rad sa blogovima..cemu oni sluze...meni su slicna varijanta otvaranja tema na javnom prozoru...Mozesh li mi pojasniti funkciju, nisam toliko dugo u ovakvom svetu komunikacije..Hvala.

                  Comment


                  • #10
                    I ne bi trebalo da te "smori" nishta ovde ako imash vec tu "obavezu" da odgovorish...Sorry na packi..ali jbg ako tebe mrzi da odgovarash..."do-moga, onda!"

                    Comment


                    • #11
                      Citiat člana eros Pogledaj Post
                      I ne bi trebalo da te "smori" nishta ovde ako imash vec tu "obavezu" da odgovorish...Sorry na packi..ali jbg ako tebe mrzi da odgovarash..."do-moga, onda!"

                      To je bilo sinoc (jutros) kasno, tad me je zaista mrzelo ali sam ipak odgovorio delimicno...
                      Pa koga zanima reputacija on ce obracati paznju na nju, isto kao i u zivotu koga zanima sta drugi misle o njemu on ce...
                      Kako god ja mislim da ce to BITI interesantna opcija za vecinu korisnika
                      Sistem ocenjivanja je takav da jedna osoba nikako ne moze uticati na bilo kakav ishhod...otom potom sve je u fazi testiranja

                      Blog je isto sto i ovaj post-tema, samo sto svoj blog uredjuje njegov zacetnik...neka vrsta dnevnika i opsirne diskusije o necemu...
                      evo linka za opsirnije [html]http://sr.wikipedia.org/sr-el/%D0%91%D0%BB%D0%BE%D0%B3[/html]

                      Comment


                      • #12
                        Kako vidim da postoji i "napredovanje" na ovom sajtu ako se "smuvash sa nekim sa sajta ( admin?)....na sta li ce ovo da izgleda
                        Da moderatori i njihovi "puleni" jebu sve od reda...Ako je tako...odo ja...ne bih da gledam reprize..

                        Comment


                        • #13
                          Nista slicno se ne moze desiti
                          Ne vidim da neko nekog ovde ..., sve je cool, mozda bih razumeo tvoju brigu da mi je jasno zbog cega mislis tako

                          SVI SU DOBRODOSLI

                          I niko ni na koji nacin nece biti napadan ili sta vec od drugih clanova
                          Sve pise u nekoliko pravila foruma-sajta, ko god se tih par pravila moze drzati dobrodosao je ovde

                          Ne treba da te plase neke opcije koje ce sajt da pruzi, to su samo opcije koje ce uneti nesto zanimljivo ovde, nikako nekakve svadje

                          Comment


                          • #14
                            Ukoliko niste primetili od nedavno je omogucena sledeca opcija:
                            Kad udjete u neku temu na dnu se moze videti ko je jos sa vama u istoj

                            Comment


                            • #15
                              Takodje u chatu je ograniceno slanje poruka, svakih 5 sekundi mozete slati novu
                              Ukoliko vam to bude smetalo obavestite nas

                              Comment

                              Working...
                              X