Objava

Collapse
No announcement yet.

Problemi i predlozi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problemi i predlozi

    Molim da ovde pisete o problemima sa kojima se susrecete u radu sajta.
    Takodje mozete pisati i o stvarima koje vam smetaju ili bi zeleli da budu drugacije.
    Ostavite sto vise detalja o problemu, ili predlogu.
    Hvala

  • #2
    proradiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

    Comment


    • Administrator
      Administrator commented
      Editing a comment
      Ako nesto ne radi molim napisite sta, slobodno opisite kad i kako.
      Igrice pokusavam da vratim ali je neophodan "plugin" za novi softver, ne mogu da obecam da li ce to biti za 10 ili 100dana jer ne zavisi sve od mene, inace svi rezultati su sacuvani.

  • #3
    Opcija "live messenger-a" upravo istestirana i sve lepo radi.
    Dakle postoji chat putem sistema poruka, te poruke dva clana mogu da razmenjuju, nije neophodno osvezavati stranicu....odlican nacin za komunikaciju medju clanovima (chat).
    Click image for larger version  Name:	Screen Shot 10-28-16 at 03.35 PM.PNG Views:	1 Size:	60.8 KB ID:	164298

    Comment


    • #4
      Ma to ja vabim igrice da prorade.

      Comment


      • #5
        Citiat člana clanica Pogledaj Post
        Ma to ja vabim igrice da prorade.
        Radimo na tome ali nije sve do nas, problem je u pluginovima (softwer) koji ce omoguciti da stare igrice rade na novoj verziji sajta.
        Nova verzija sajta je bila neophodna zbog povecanog broja ljudi koji pristupaju sa "pametnim" telefonima, stara verzija sajta to nije podrzavala dovoljno dobro.

        Comment


        • #6
          Test test test
          for notifications
          test test test

          Comment


          • #7
            goxy, ili vracaj stare teme koje su dovodile iole ljudi ili ................. , bem li ga ovako nevalja nista

            Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

            Comment


            • #8
              Pocinjem sa radom od danas, nema starih tema pojavljivace se nove, dnevno-politicke i slicno....

              Comment


              • #9
                Vujo potrebno par podesavanja kako bi se nastavilo sa radom na sajtu, naprosto te stvari koje treba da se odrade nisu vidljive a bez njih je besmisleno graditi dalje sajt.
                Posecenost je pala pre svega zbog promene softvera i zbog promene imena domena (sa zaliv.co na zaliv.net)

                Comment


                • #10
                  ma ok, nego bas smo ostali prazni, bezveze je a i steta za ovaj sajt

                  Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                  Comment


                  • #11
                    Ja bih igrice nazad, da pobedim članicu.....

                    Comment


                    • #12
                      da, igrice bi mogle

                      Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                      Comment


                      • #13
                        A jbg, sad nije izvodljivo vratiti igrice....naprosto ne postoji plugin koji radi za novi softver pod kojim je (sada) sajt.....programeri koji su pravili raniju verziju su obecavali da ce biti uskoro omogucena ali eto jos uvek nista od toga. Ako je za bilo kakvu utehu svi rezultati i igre su sacuvani (vi ih ne vidite) te ce biti opet vidljivi kada se pojavi novi plugin za igre.
                        Razmatram da zbog igrica predjem na drugi softver, bacanje para ali sta da se radi kad nema nikog bez igrica....ne obecavam nista osim to da cu se vise potruditi.
                        Imao sam dosta posla i obaveza u proteklih 1god, dobio sam cerkicu (vec imam sina) a i selim se u novi stan itd....silne obaveze a para malo pa eto nemam kao ranije 1-2h dnevno da odvojim kako bi se radilo na sajtu. Bilo bi dobro kad bi se uortacio sa nekim da radimo zajedno ali i to je problem....
                        Pisem vam uskoro o novim planovima i idejama.

                        ps
                        postojeci softver je odlican za forum i pisanje, ali ovde slabo ko pise jbg

                        Comment


                        • #14
                          i stari software je bio dobar, imalo vise zajebancija, sad nema nikog, umresmo skroz.

                          Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                          Comment


                          • #15
                            Citiat člana HAOS Pogledaj Post
                            Ja bih igrice nazad, da pobedim članicu.....
                            I ja bih nazad igrice da me HAOS pobedi! Dajte igrice!

                            Comment

                            Working...
                            X