Objava

Collapse
No announcement yet.

Nasa planeta Zemlja, nas dom

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nasa planeta Zemlja, nas dom

    U proteklih 200hiljada godina, ljudi su poremetili balans na nasoj planeti Zemlji, taj balans je bio stvaran skoro 4 biliona godina tokom evolucije. Krajnje je vreme da mi ljudi ucinimo nesto, jer ukoliko radikalno ne promenimo nesto cena ce biti prevelika. Covecanstvu je ostalo veoma malo vremena da ucini nesto po pitanju potrosnje energije i zagadjenja.

    Ovaj film koji je prikacen u ovoj temi je stvorio Yann Arthus-Bertrand, snimak pokazuje prizore nase planete koju vecina ljudi nikad nije videla cak ni na televiziji. Ovaj film pokazuje lepote nase planete (snimano u preko 50 zemalja), film strahuje za zdravlje nase planete, i nada se tome da mi ljudi mozemo nesto uciniti i promeniti svoje navike.


    Ostavite vase utiske o ovom filmu, prokomentarisite, kazite cemu se vi nadate ili sta cete uciniti da bi doprineli tome da se nasa po svemu sudeci jedinstvena planeta odrzi u zivotu. Hvala
    Last edited by goxy30; 01-12-20, 17:40.
    Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
    Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

  • #2
    daj boze da neko i odgleda ceo film, a o da neko bar neku sitnicu uchini........chisto sumnjam, mozda jedan od 1000
    missim da glupost i besmisao vladaju nasom planetom, priroda ce kao i uvek pobediti ali mislim da ce ovaj put biti nemilosrdna prema prasini koju mi zovemo covecanstvo
    e ima da nas nema i nema shta da kukamo zasluzili smo

    ja bih ljudski rod nazvao krdom bezglavih bica koja ne znaju nit sta hoce nit kud idu
    stoka je isuvise dobra rec za nas
    ziveli braco

    hvala admine za video
    Last edited by goxy30; 01-12-20, 17:41.

    Comment


    • #3
      evo gledam film na poslu po ne znam koji put, odlican je


      moj predlog je da se na slican nacin prikaci film "ZEITGEIST" kako bi sto vise ljudi shvatilo kako je nase drustvo poremeceno
      Last edited by goxy30; 01-12-20, 17:41.

      Comment


      • #4
        NASA snimak planete, nesto sto verovatno niste imali prilike da vidite jer je snimak drugaciji

        Comment

        Working...
        X