Objava

Collapse
No announcement yet.

Mimoze

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mimoze

    Ako si covek - vodi ljubav, ako si cvet - budi mimoza.



    Praznik mimoze u Kruševcu

    Manifestacija "Praznik mimoze" praćena šetnjom mažoretkinja, muzikom i klovnovima održana je u Kruševcu.



    Mažoretkinje iz Herceg Novog, praćene muzikom i klovnovima, prošetale su glavnom kruševačkom ulicom, obeležavajući Praznik mimoze.

    Fešta je krenula iz kruševačke glavne ulice, gde su građanima deljene mimoze.

    Tokom šetnje gradom, mažoretkinje su zastajale na kruševačkim ulicama i plesale uz muziku Gradskog orkestra koji je svirao pesmu "Sve bi seke ljubile mornare".

    Polazak povorke su označili trombonjeri pucanjem iz pušaka bez cevi, takozvanih "trombona".

    "Dolazak mažoretkinja, praktično je uzvratna poseta, jer su predstavnici Kruševca prošle godine boravili u Herceg Novom, a cilj saradnje dva grada je predstavljanje turističkih potencijala, ali i društvenog, kulturnog i privrednog razvoja oba grada", rekla je za agenciju Beta portparolka Kulturnog centra Kruševac Jelena Veljković.

    Manifestacija "Praznik mimoze" održava se tokom februara u Herceg Novom, a ove godine je bilo organizovano jubilarno 40. slavlje.






    Obozavam mimoze.Tako jednostavan ,divan cvet,dugo traje..pa i kad se osusi,lep je...
    Zamisljam svoje vencanje sa gomilom mimoza,samo ...steta sto ih ima u februaru.
    Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

  • #2
    Uvek sam htela da idem na praznik mimoza u Herceg Novom...

    Ali....on je kad je i moj rođendan,pa sam se uvek na to izvlačila na poslu,jer mi je bilo draže da budem sa meni dragim ljudima,nego da vodim grupu....

    Mada,kao i kod tebe,predstavnici TO HN su uvek dolazili da nas pozivaju i ne pitaj šta je sve bilo u kesama sa poklonima i koliko mimoza smo dobijali

    I ne pitaj me,da li sam uvek uzimala po dve kese...


    Šarm je čudo

    Comment


    • #3
      Svi moji prijatelji znaju koliko ih volim. Zatrpaju mi kucu mimozama
      Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

      Comment


      • #4
        Pa,šta misliš ko ti je poslao te,što ti je poštar doneo...

        Comment


        • #5
          Zasto ljudi govore da od mirisa mimoze nastaje glavobolja?
          Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

          Comment


          • #6

            Comment


            • #7
              Re: Mimoze

              Comment

              Working...
              X