Objava

Collapse
No announcement yet.

Da li ste znali..

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Da li ste znali da je volta sam priznao šta mu je....

    Citiat člana volta Pogledaj Post
    psihicki poremecaj

    Comment


    • #32
      Citiat člana Bebe Pogledaj Post
      * Vampir je jedina reč srpskog porekla koja se koristi svuda u svetu...
      Sava Savanović - prvi srpski vampir

      Comment


      • #33
        Da li ste znali.....

        * Prosečno četvorogodišnje dete postavi oko 400 pitanja dnevno...

        * Brus Li je bio toliko brz,da su njegovi filmovi morali da se usporavaju kako bi

        gledaoci mogli da vide njegove pokrete...

        * Prosečna osoba provede dve nedelje tokom života,ljubeći se...(samo)

        * Sveštenisi u starom Egiptu čupali su sve dlake na svom telu,uključujući i

        obrve i trepavice....

        * Bebe joooooooooš pametnija ove nedelje...

        Comment


        • #34
          Citiat člana Bebe Pogledaj Post
          i sta je tu sad smijesno...izgleda da ti bolujes od iste bolesti kao i ja, samo sto su meni doktori rekli da za mene ima nade
          C'era una volta....

          Comment


          • #35
            Da li ste znali da za voltu ima nade....

            Citiat člana volta Pogledaj Post
            i sta je tu sad smijesno...izgleda da ti bolujes od iste bolesti kao i ja, samo sto su meni doktori rekli da za mene ima nade




            Comment


            • #36
              eh da ste znali...a posto niste bolje da i ne znate
              C'era una volta....

              Comment


              • #37
                Da jeste,ali niste.....i nećete.....

                Comment


                • #38
                  pa dobro bem ga....mogu li ja tebe ikad poklopit...popusti malo kako ti nije zao
                  C'era una volta....

                  Comment


                  • #39
                    Da li ste znali.....da će neko najebati

                    Comment


                    • #40
                      Godisnje se popije 135 miliona kubika kafe Medju tecnostima na svetskom trzistu, kafa zauzima drugo mesto odmah iza nafte!
                      If you hate me, you’re the looser, not me

                      Comment


                      • #41
                        ..da slovom Nj pocinje najmanje reci u srpskom jeziku?
                        If you hate me, you’re the looser, not me

                        Comment


                        • #42
                          Kada bismo mogli cjelokupnu svjetsku populaciju svesti na selo od stotinu stanovnika,
                          a poštujući omjere svih postojećih naroda svijeta, selo bi bilo ovako sastavljeno:

                          -57 Azijata
                          -21 Evropljanin
                          -14 Amerikanaca (sjevernih i južnih)
                          -8 Afrikanaca
                          -52 žene
                          -48 muškaraca
                          -30 bijelaca
                          -70 ljudi ostalih boja kože
                          -30 kršćana
                          -70 pripadnika ostalih vjera
                          -89 heteroseksualaca
                          -11 homoseksualaca
                          -6 osoba bi posjedovalo 59% sveukupnog svjetskog bogatstva 80 bi ih živjelo u kućama bez osnovnih uvjeta stanovanja
                          -70 bi ih bilo nepismenih
                          -50 bi bilo neishranjeno
                          -1 bi umirao
                          -1 bi se rađao
                          -1 bi imao računalo
                          -1 bi posjedovao diplomu

                          Ako se promatra svijet u svjetlu ovih podataka, potreba prihvaćanja, razumijevanja, suosjećanja i edukacije postaje očevidna.

                          -Ako ste se jutros probudili zdraviji no bolesniji, sretniji ste od milijun ljudi koji neće dočekali kraj tjedna.
                          -Ako nikad niste osjetili opasnost bitke, osamljenost zatočeništva, agoniju mučenja ili ugrize gladi, sretniji ste od 500 milijuna stanovnika ovog svijeta.
                          -Ako možete otići u crkvu, džamiju, sinagogu ili hram bez straha da vam prijete, hapse, muče ili ubiju, sretniji ste od 3 MILIJARDE ljudi ovoga svijeta.
                          -Ako u vašem hladnjaku ima hrane, na vama odjeće, nad glavom imate krov i krevet u koji ćete leci bogatiji ste od 75% stanovnika ovog svijeta.
                          -Ako imate račun u banci, novac u novčaniku i nešto sitniša u nekoj kutijici ili zdjelici, pripadate među 8% najbolje stojećih ljudi na svijetu.
                          -Ako su vam roditelji još živi a usto još uvijek u braku, spadate među uistinu rijetke osobe.
                          -Ako možete pročitati ovu poruku upravo ste dvostruko blagoslovljeni jer je netko mislio na vas i jer ne spadate među 2 milijarde onih koji ne znaju citati.

                          SVE sta napišem smatrajte Salom

                          Comment


                          • #43
                            - Koja je razlika između Good Year auto-guma i 500 potrošenih kondoma?
                            - Good Year je Good Year, a 500 potrošenih kondoma je very good year


                            SVE sta napišem smatrajte Salom

                            Comment


                            • #44
                              - Prvi štitnik za genitalije (jaja) suspenzor, bio je upotrebljen 1874 god. na jednoj utakmici hokeja na ledu.

                              - Prva zaštitna kaciga za vožnju motorom upotrijebljena je 1974 godine.

                              - Muškarcima je trebalo 100 godina da shvate da je i mozak važan

                              (Ovo sam hteo da stavim pod viceve ali jbg istina je)


                              SVE sta napišem smatrajte Salom

                              Comment


                              • #45
                                Re: Da li ste znali..

                                Jeste li znali da svaki čovek može čitati potpuno besmislene nakupine slova kao potpuno smislen tekst, i to posve sinkrono.

                                Primer:

                                Nsiam vrevoao da zpavrao mgou razmueti ono što čtaim.
                                Zaavljhuujći nobniečoj mćoi ljdksuog mgzoa, pemra
                                irtažsiavnjima zansntevknia sa Cmbargeida, njie vžano kjoim
                                su roedsldoem npiasnaa slvoa u rčiei, jdieno je btino da se
                                pvro i zdanje sovlo nlaaze na sovm msteu. Tkao solva mgou
                                btii u ptponuom nerdeu i bez ozibra na ovu oloknost, tkest
                                mžeote čtiati bez pobrelma. Ovo je zobg tgoa što ljduksi
                                mzoak ne čtia savko slvoo pasbneo, već rčei prmraota kao
                                cleniu. Oavj preomećaj je šljiavo nzavan tipoglikemija.

                                I još uevijk msltiie da je pavrpois vžaan?

                                SVE sta napišem smatrajte Salom

                                Comment

                                Working...
                                X