Objava

Collapse
No announcement yet.

Benzinac, dizel ili 'na struju'?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Benzinac, dizel ili 'na struju'?

    Kako razmišljati pri odabiru i kupovini automobila, i šta vas opredeljuje za jedan od ponuđenih izbora?
    Da li vas interesuju automobili na električni pogon?

  • #2
    Benzinac, nije bitno kolko trosi dok ide kao metak, ebes ako trosi ko uplajac kad me preticu klinci s biciklama
    Sad nemam para za ista slicno pa uglavnom i ne razmisljam, ali krajem proleca bi trebalo malko da se 'obnovim'

    Prvo gledam gabarite i izgled, liniju automobila...limuzina mora da bude, koja komotno moz da primi 5 osoba
    Drugo je startnost, i max brzina, stabilnost
    Trece je potrosnja
    Audi A6 mi deluje skroz ok, ali je malko van mog domasaja, ali kao polovan definitivno opicja i ono sta cu juriti
    evo fotke novog , polovan nije bas ovakav

    Comment


    • #3
      Uzmeš A6 1.8T (180KS+chiptuning 25-35KS)!
      Jeftina registracija zbog kubikaže,a ide 'kao metak' uz pristojnu potrošnju. Ako poželiš uštedu, imaš gde da ubaciš TNG...

      Comment


      • #4
        Vidis to zvuci ok, ali nekako sam sve ispod 2l mi zvuci bzvz, ali vredi razmisliti

        Ja inace ne prelazim mnogo u km sto se tice posla i onog neophodnog, mesecno oko 1000km za to neophodno....ali ono sto se tice uzivanja dogura i do 2000km mesecno...deo koji opusta, deo kad se vozim bez ikakvog cilja...sto po beogradu, sto recimo ...ono dune mi ocu do subotice i nazad....e tu zelim masinu koja moze 'sve'
        Tj startnost i stabilnost pri brzini od 180-220km/h

        To je naprosto uzivanje, ostavio samk cigare, alkohol, i ostalo ali to i devojke ne mogu da ostavim....ali me jedna izgleda upravo tera da je ostavim umesto da sedne u auto samnom i uziva zajedno samnom u voznji bez cilja, takve voznje su najloodje

        Loooda coora, i looda auto, a ja kao normalan

        @HC
        ebes ustedu ako je na ustrp uzivanja, nije to to, il uzivas il ne....pa nek guta ako treba i 20l/100km, nek vuce tako da me niko ne pretekne, to me zna iznervirati, ebes ga

        Comment


        • #5
          brate, zbog tebe ce da presuse svi izvori nafte ... mnogo je to ... ali ko sta voli.
          ja cu se zadovoljiti i 1.6 benzincem, za mene je to prava mera.

          ---------- Post dodat u 16:53 ---------- Prethodni post je bio u 16:37 ----------

          buahahahaha
          "200 na sat ... uuu u krivinu ...."

          Comment


          • #6
            Ma ovo moje sad guta u proseku 12-13l benzina (gas sam izbacio jer je to sranje, razocarao sam se), nije neka makina 2.0 nekih 170ks ali ono sto mi kod njega odgovara je stabilnost i max brzina, a mane su startnost (ovi noviji mi sad ebu kevu)

            Razlog sto ce ga menjam je upravo ta startnost, a vezu me veoma lepe uspomene za njega ali ebes ga....

            Ovo uzivanje nema cenu za mene, istina kad dodjem kuci posle jedne takve voznje dodje mi da sednem i placem kad ostanem praznog rezervoara

            Ali se nikad ne kajem bas toliko

            E ljudi odo ja do kola, imam nekih 30l goriva i odo nekih 100km u jednom pravcu na fuka, pa nazad verovatno (ako zhiv ostanem )


            Ako me ne bude bilo ko vi ebe, server ce pasti krajem meseca, nece imati ko da uplati 'kiriju' i cvrc, citajte umrlice vi koji me mrzite pa cete bar znati koga ste mrzeli

            Ae vozdra odo ja na drum, s njim i manijacima na a.putu je lakse izaci na kraj nego s vas


            ps

            Ja ce proslavim rodjendan sam....popicu jednu lepu kafu na mestu odakle se pruza predivan pogled na zalazak sunca
            Bice muzike u kolima, lepih uspomena na sve dobre ljude koje upoznah kako ovde tako i u stvarnosti sto se tice pomnutih kola....a uskoro ode jadan na prodaju,
            Jednom se zivi, ebes ga, provescemo se lepo veceras ja i moj mezimac, mozda poslednje vece zajedno

            Comment


            • #7
              ...

              Ae ne lupaj, nego srećan vam put i prijatan provod! Ako ostaneš bez čorbe, zovi da poguramo!
              + predlog br.2: Ford Mustang '07. (može i verzija Shelby Cobra), u startu nije skup al' bi ti istresao novčanik čak i da si gazda 'google.com'...zadovoljstvo je ipak zagarantovano u tom slučaju!

              Comment


              • #8
                ne bih ni ja elekricni automobil...
                OK..ma volim ja prirodu,,trudim se da ne zagadjujem,,ali ne toliko,,da Uostalum zamislim sebe kako u automobilu na baterije izlazim vam na crtu ,,a vi sa tim automobilima,,Zhiva sramotna situacija......bolje peshice.....
                postoje dva tipa MUSHKARACA....
                jednima se svidjam....
                a druge nemaju ukus.....
                hmmmm...a treti pozvache prijatelja umesto mene...sigpic

                Comment


                • #9

                  elektricni ?

                  Ja da mogu ja bi i mixer terao na benzin

                  Comment


                  • #10
                    Električni su naša bliska 'futura'!
                    Osim ekologije i štedljivosti, meni se kod njih dopada ogroman obrtni moment (ona mera u Nm, po meni bitnija od konjskih snaga).
                    Za sada je moj favorit hibridni luksuzni sedan Lexus LS600h

                    Comment

                    Working...
                    X