Objava

Collapse
No announcement yet.

Novi zakon o voznji....???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novi zakon o voznji....???

    kazu nece smeti mobilni da se koristi tokom voznje,, nece moci ovo ili ono....

    aman ljudi, pa u cemu je razlika...drzo qrac u rukama ili mobilni, drzo djanu, ili....

    a sta recimo ako volem da se ceskam mobilnim, onako ukljucim da vibrira i njime prelazim preko sanjive retard wugla...

    ko izmisli tu glupost da mi je znati, sta je sledece !?
    da ne smes ni sladoled imati u kolima, ni semenke, a bogami ni pretarano razgolicenu devojku kao suvozaca jer moze delovati svakojako na tvoju koncentraciju


    postacemo pederska drzava ja kad vam kazem, ladno ce neki popisanko da me prijavi da sam pljunuo iz auta i na prvoj krivini ce da me saceka neki iskompleksirani pandur koji je celog zivota sanjao kako je neki autoritet posto je sisao s nekog brda i pobegao od koza.... da mi pise kaznu za....ma pisali mu recke u nekom tvorza...recke koliko su ga puta opalili

    ebote

    ja telefoniram, gazim ga kako mi volja itd, a kad mi oduzmu dozvolu menjam drzavu....ima drzava gde se ovako ne radi, a vama nek je sretan put u europu

    kameru nak vam nabiju u cmar i kad imate tvrdu stolicu nek zvoni u celoj zgradi a komsije nek trce i nose vam .... pomoc

    ebala vas i europa, i zakoni

    ps
    nemam veze sa radikalima, ebo ih divlji vepar u guz

    momenat besa, izvinte vi fini ako vam smeta....a da sam znao da vam smeta ja se ne bi suzdrazavao

  • #2
    svi restrktivni zakoni služe samo da se što više para slije u državnu blagajnu.
    barem ih ja tako doživljavam.

    SVE sta napišem smatrajte Salom

    Comment


    • #3
      Ima istine u tome 'điđi', kasa kao kasa uvek se isprazni a svi je pune kako znaju

      Goxy lud bio lud ostao, nema promena i zbog toga mi je drago
      Evo da ti vratim 'pljuc' na avatar
      Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
      Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

      Comment


      • #4
        daje policajcima prevelika ovlašćenja i moć interpretacije (neke situacije) kako mu volja ... ima odgovornih pandura, al nedo Bog da ti se zalomi neki psiho ... ceo dan će da te jebe sa bogatom lepezom poza (članova Zakona) i ovlašćenja.

        Comment


        • #5
          zakon jeste restriktivan, ali i mi divljamo po drumu.

          medjutim, kao i svaki zakon, i ovaj ce biti selektivan...neki ce i dalje moci sve, bezobzira na zakon... i nikom nista.

          Comment


          • #6
            Samo veci cip kod pandura ce biti
            Ko uci znace ko krade imace
            [MP3]http://chicago-lollie.com/personal/mp333/Prince - I Wanna Be Your Lover.mp3[/MP3]

            Comment


            • #7
              Po svemu sudeci ili biti veoma oprezan ili imati dosta para kad govorimo o novom zakonu

              Comment


              • #8
                Ma kakve veze ima koliko su zakona uveli,kad nasi glupi panduri ne mogu sve da ih zapamte.95%tih zakona je postojalo i pre pa kerici nisu pisali kazne za njih jer su suvise glupi da bi ih popamtili.Jedino sto ce kazne za one standardne biti rigoroznije ali sta da se radi umesto 1000 radice 3000 i jbg.
                Život je neshvatljivo čudo, jer se neprestano topi i osipa, a ipak traje i stoji čvrsto.
                Ivo Andrić, srpski književnik

                Comment


                • #9
                  sa jedne strane zakon se uvodi da bi ga narod postovao a aa sa druge strane taj isti narod se trudi da u rupama u zakonu nadje nacin kako bi ga krsio

                  Comment

                  Working...
                  X