Objava

Collapse
No announcement yet.

Dechji biseri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Citiat člana baby
    Nakon nedeljne posete babi i dedi moja ćerkica odlazi u vrtić i na vaspitačicino pitanje kako su ti baba i deda (vaspitačica je njihova kuma) malena potišteno odgovara: "Deda je bolestan." Zainteresovana vaspitačica za dedino zdravlje pita: "Ju, šta mu je?" na šta mala odgovara kao iz topa: "Rekao je babi da ga boli qrac.":axxo:
    legenda mala

    Comment


    • #32
      Psi obično vole vodu. Neki čak toliko, da u njoj i žive. To su morski psi.

      Sve ribe nose jaja. Ruske čak kavijar.

      Zoološki vrt je super. Tamo možemo da vidimo životinje koje i ne postoje.
      If you hate me, you’re the looser, not me

      Comment


      • #33
        Krave ne smeju brzo da trče, da ne bi prosule mleko.
        Breskva je kao jabuka sa tepihom.
        Nakon nedeljne posete babi i dedi moja ćerkica odlazi u vrtić i na vaspitačicino pitanje kako su ti baba i deda (vaspitačica je njihova kuma) malena potišteno odgovara: "Deda je bolestan." Zainteresovana vaspitačica za dedino zdravlje pita: "Ju, šta mu je?" na šta mala odgovara kao iz topa: "Rekao je babi da ga boli qrac."

        Comment


        • #34
          Šta li si mu rekla....

          Citiat člana winni Pogledaj Post
          menjam neko vece posteljinu i stavljam drugu sa narandzastim dezenom, a sin me ladno pita mama jel ta posteljina od pomorandze ????????





          Šta je bogatstvo...?

          * To je kad kupuješ sve,pa ti opet na kraju bude sve dosadno.....

          * To je kada te ima u svim vestima i dnevnicima i svi misle da si veoma važan...

          Comment


          • #35
            Sta je krava?

            Krava je ona komsinica sto svako jutro dolazi kod mame da pozajmi kafu
            Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

            Comment


            • #36
              KOJE SU PRAVE GODINE ZA BRAK?*

              * Najbolje godine su 23 jer onda poznajes svog muza najmanje 10 godina.

              devojčica, 10 godina

              * Ne postoje najbolje godine za brak - moras stvarno da budes dovoljno glup da bi se ozenio.

              dečak, 6 godina (najverovatnije je imao lose iskustvo)




              ---------- Post added at 14:29 ---------- Previous post was at 14:28 ----------

              DA LI JE BOLJE BITI OZENJEN ILI NE?*

              * Ja ne znam sta je bolje ali ja nikad ne bih vodio ljubav sa mojom zenom.
              Ja ne zelim da ona postane debela.

              dečak, 8 godina (stvarno biser)

              * Za devojcice je bolje da se ne udaju, ali decacima treba neko ko ce da cisti.

              devojčica, 9 godina (vec zna u cemu je fora)


              ---------- Post added at 14:35 ---------- Previous post was at 14:29 ----------

              STA TREBA DA SE URADI DA BI BRAK BIO USPESAN?*

              * Muz treba uvek da kaze zeni da je lepa, pa cak i ako ona izgleda kao autobus!

              dečak, 10 godina (ovaj je apsolutni broj 1)
              ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
              sigpic

              Comment


              • #37
                Mali marko nije nesto shvatio i tata mu kaze:
                - Mare, ti si bas Bosanac, a?
                A Marko, sav ozbiljan:
                - Nisam, u charapama sam.

                Markov zakljucak:
                - Cokoladno mleko mora da stoji u frizideru jer se zove coko LADNO!

                (iz realnog zivota, ja bila prisutna )

                Comment


                • #38
                  Sta je izobilje? Izobilje je kad te izbiju na livadi.

                  Sta je bujica? Bujica je rijeka od buva.

                  Sta je pubertet?To je kad prestaneš biti djevojčica i slobodno se možeš šminkati.
                  ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    -nije te stvorio bog, on te je samo napravio a mama te je rodila..

                    -de si deda jebem ti sunce..

                    - ti nista ne znas treba da se krstis kad udjes u crkvu kod boga a ne kad vozis pored crkve

                    Comment


                    • #40
                      Domaci zadatak jednog osnovca na zadatu temu o ptici sovi:

                      Sova

                      Sova je ptica, danju spava a nocu je potpuno slepa, kao slepi mis. Posto ne znam mnogo o sovama ja cu pisati o zivotinji koju dobro znam.
                      To je Krava, krava je sisar i ona ima sest strana; gornju, donju, levu, i desnu.
                      Na zadnjoj strani ima rep, na kraju repa ima cetku kojom mase i brani se od muva da ne bi upadale u mleko koje visi ispod krave. Na prednjoj strani je glava na kojoj rastu rogovi, rogovi sluze da bi krava nabola nesto, a glava sluzi da na nju stanu usta.
                      Krava jede malo zato sto sve sto pojede jede dva puta. Ako ne muce onda su joj usta puna
                      Muska krava je vo, i vo nije sisar
                      Meni jos uvek nije jasno kako se dobija mleko koje ja pijem

                      Comment


                      • #41
                        Dobar mi je onaj, kada su jednog mališana pitali sta je: Hrabrost. A on kaze: "E, to Vam je kada Vas neko veci i jači pita, jel ti znas ko sam ja, a ti ne znas."

                        Comment


                        • #42
                          Negde sam procitao ove bisere

                          Papa zivi u vakumu.

                          Mami i tati je danas godisnjica braka, to svi znamo osim tate.

                          Ja vise nemam baku, nju su posadili na groblju.

                          Comment


                          • #43
                            Re: Dechji biseri

                            KAKO SE PRAVE BEBE?
                            - One se prave od babica u rodilištu.
                            - Sram me je to reći jer je to bezobrazan posao.
                            - Prave se noću, zato žmire kad se rode.
                            - To je jedan glupav posao za koji se prima dječji doplatak.
                            - Bebe se prave od rode ili od kupusa. Kako ko voli.
                            - Bebe se prave kad si dobar pa ti rode brata, a onda je on glavni pa si uzalud dobar.

                            Comment


                            • #44
                              Re: Dechji biseri

                              Meni ne treba sirup za kašalj, ja mogu i bez njega da kašljem.
                              Ja ću se kasnije oženiti sa mamom, neku nepoznati ženu ne želim.
                              Moja mama ima bebu u stomaku ali ne znam kako ju je progutala.
                              Kada se dvoje zaljubljenih prvi put poljubi, odmah se obore i ne ustaju najmanje sat vremena, a i više.
                              Ljubav se desi kada te pogodi strela. Ali sve što dođe posle toga više ne boli!
                              Poluostrvo je ostrvo koje još nije do kraja napravljeno.

                              Comment

                              Working...
                              X