Objava

Collapse
No announcement yet.

Ljubav posle prevare?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljubav posle prevare?

    On je spavao sa drugom..ona je razocarana, ljuta...izigrana,,ne moze da ga "smisli"!
    Ona je spavala sa drugim...on je besan..agresivan...razocaran ..povredjen..u stanju da uradi "svasta"!
    Da li ljubav posle ovakvih situacija moze da se zakrpi i nastavi...i sta sa recidivima (redovnim prebacivnjem i "cantranjem") koji sluze za osvetu i psihicko izludjivanje?????.Kako..i da li nastaviti?
    Last edited by goxy30; 04-09-13, 18:25.

  • #2
    pod normalnim okolnostima ne bi trebalo da se nastavi....ali svi znamo da su okolnsti drugacije pa tako i ako nastave da zive zajedno...ono sto su imali prije, vise nikad nece biti isto...barem ja tako mislim
    C'era una volta....

    Comment


    • #3
      Boze blagi...na shta lici zivot u nastavku...rat...vekovni?..I ko moze da izdrzi taj psihicki pritisak?Verovatnoima takvih parova koji zive u ovom paklu?Iz raznoraznih razloga?

      A..mozda ima situacija gde se moze oprostiti i gde se zivi liberalnije?

      Comment


      • #4
        Naravno da ne moze.... Mada tu onda nije ni bilo ljubavi cim je doslo do prevare

        Comment


        • #5
          Vrlo malo....pitanje kraja je tu...u vazduhu...

          .......mrzim prevare...ne varam....

          Comment


          • #6
            nema tu ljubavi vishe...
            ako me je prevario znachi da mu je neshto falilo kod mene..bilo bi poshtenije reci fali mi neznosti,paznje,strasti..cega god..ali...sta je tu je
            nema tu nastavka vishe..sve nadalje je agonija,prebacivanje i chvor koji se ne rasplice..
            ne varam i ne oprashtam prevaru

            Comment


            • #7
              Svaka cast na odgovorima! Divni ste...
              Samo da budemo svesni toga da se sexualni kontakti desavaju svuda oko nas BILO GDE..bilo kada, to ne moze da se kontrolishe ni spreci...
              Da li je vas neko animirao toliko da zadrhtite i pozelite..ili ste toliko "nepobedivi"
              da vas ne zanima kakav trag ostavljate na suprotni pol? Ipak potreba za potvrdjivanjem postoji, morate priznati..

              Ovo govorim iz razloga, shto dajem shansu vezi i trajanju ,naravno- treba sabrati ZA i PROTIV i videti sta prevagne..

              Comment


              • #8
                Ovako:

                To su samo naše majke,njihove majke i tamo još dalje,tolerisale...sada je to baš retko..sada se ne trpi,sada nema blama od okoline i ostalih sranja...

                Eros,kako da budem sa njim,kada bih mu u zenici videla nju?Čak i ako je nema...Ovo važi za obe strane...:crnogorac:

                Comment


                • #9
                  tesko je imati pravu ljubav prema nekome ka da osetis blizinu drugog ili druge to izjeda barem mene

                  Comment


                  • #10
                    Da...

                    Ali,zar ne postoji neko,pored koga ne moramo tražiti drugog?Jebo te,ja sam onda romantik...

                    Comment


                    • #11
                      cuj sad ovo...muzh pita zhenu,,,zeno znash sta je kad me vidish za drugom zhenom negde u grad????
                      ona kazhe sta???
                      to se zove romantika...privlacnost.....
                      aha,,,kazhe ona ,,ako sam dobro shvatila,,,,romantika je kad me ti vidish u grad sa nekim frajerom.....
                      aaaa ,,,zheno ,,,,nemoj da sad meshash,,,romantiku sa batine..........

                      eto a sad....malo ozbiljnije,,,,Bebi potpuno se slazhem sa tobom,,,,kad postoji neko koga istinski volish,,,,,onda on ti je sve....
                      postoje dva tipa MUSHKARACA....
                      jednima se svidjam....
                      a druge nemaju ukus.....
                      hmmmm...a treti pozvache prijatelja umesto mene...sigpic

                      Comment


                      • #12
                        tachno
                        il me voli il me ne voli
                        nema dva zeca tri zeca pih prevara ne ne

                        ne prashtam to i tachka

                        Comment


                        • #13
                          SHOW MUST GO ON!
                          Mnogo toga treba da ne štima, da bi došlo do prevare...i kada se ona dogodi,tek onda se otkrivaju prethodni problemi i neslaganja. Kad već dođe do toga, onda treba nastaviti živeti sa time! Prekid zbog prevare je nerazuman.
                          Hvala bogu da će, svako isfrustriran u vezi, teže odoleti prilici da prevari, nego onaj kod koga je veza harmonična.

                          Comment


                          • #14
                            Kad razum 'progleda' srcem.....

                            Comment


                            • #15
                              mislim da može, ali pod uslovom da u prevari prođeš kao "bos po trnju" pa se onda vratiš lepo svojoj kućici .... izljubiš svoju slatku ženicu/mužića i rečeš: Što sam srećan što te imam!
                              ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X