Objava

Collapse
No announcement yet.

Zasto muskarci lazu zene?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    jes a zene su cvecke, ne zna se koja je gora, koja je umisljenija, koja je zavidnija... lazu kad usta otvore, lazu bre i u krevetu a kad tu lazu gde onda ne lazu

    da budem iskren ne lazem zene, isto kao sto ne lazem ni muskarce, mozda lazi tipa moje selo je najlepse na svetu, ili moj grad je najlepsi na svetu...dal su to sad i lazi uopste....

    kako bih to lagao zenu neku, rekao joj da sam spavao sa njih 3000, rekao joj da mi je neshto moje 55cm.... zasto bi to rekao, mozda zato sto je to njoj vazno, sa koliko sam zena spavao ili koliki mi je...

    meni tema uopste nije jasna, prvi post je malo isfoliran i ne pominje neke konkretne lazi vec vise neke situacije koje su cista zajebancinja.... ili posledica toga da je ta zena kojoj se takve stvari kazu dosadna ko cvrcak koji nece da ucuti dok ne dreknes kroz prozor pa se malo smiri...al krene on opet da peva pa covek mora da izadje iz stana ....missim ako kazem i cvrcku jebi se idem na posao a odem na flasu piva jel to laz, dal cvrcka boli cvrcak uopshte za to....il on samo cvrkuche....?

    al shta ja znam, pa znam da su plavuse ko udaraljke, crnke ko veshtice, a ridjokose ko na nekoj teskoj drozi pa bi sve da rade na levoj nozi

    eto lazem

    Comment


    • #32
      I cvrči, cvrči cvrčak na čvoru crne smrče

      ja sam optimista ......muskarci ne lazu, mozda nekada malo zaobilaze istinu

      pitate se, zasto muskarci lazu zene?
      pa verovatno zato jer ih previse vole i ne zele da ih povredjuju, tipa..."sto manje znas, manje boli"......

      Comment


      • #33
        Re: Zasto muskarci lazu zene?

        Opste poznata cinjenica da su muskarci slabiji od zena i da sazrevaju kasnije....sta ce mucenici...

        Comment


        • #34
          Re: Zasto muskarci lazu zene?

          Zar muškarci lažu
          SVE sta napišem smatrajte Salom

          Comment


          • #35
            Re: Zasto muskarci lazu zene?

            Naravno djidji pa i zene lazu ali muskarci mnogo visee....

            Comment


            • #36
              Re: Zasto muskarci lazu zene?

              Za žene ne znam, ali muškarci..... sumnjam
              SVE sta napišem smatrajte Salom

              Comment


              • #37
                Re: Zasto muskarci lazu zene?

                Sad lazes samog sebe...

                Comment


                • #38
                  Re: Zasto muskarci lazu zene?

                  Moguće da je tako ali ne lažem žene
                  SVE sta napišem smatrajte Salom

                  Comment


                  • #39
                    Re: Zasto muskarci lazu zene?

                    To si trebao odmah da podvuces....

                    Comment

                    Working...
                    X