Objava

Collapse
No announcement yet.

Da li verujete u muško ženska prjateljstva?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Uh, koliko filozofije od ranog jutra

    Điđi, ne slažem se s tobom.
    Zašto bih se ja ili bilo ko osvrtao na to šta kaže okolina.
    Za*ole me baš za dokonu okolinu.

    Druga stvar, ovo ima smisla
    treci problem (iz kojeg se moze puno nauciti) je da ce takva vrsta prijateljstva odneti (muskarcu) puno potencijalnih devojaka jer one su posebno nepoverljive prema takvim prijateljstvima
    , ali se opet ne slažem. Vidim da si mlad dečko, pa ti je sve oprošteno
    Citiat člana Crvenkapica
    jebeš ljubav ako nije nesrećna

    Comment


    • #17
      Citiat člana Ice man Pogledaj Post
      Điđi, ne slažem se s tobom.
      Zašto bih se ja ili bilo ko osvrtao na to šta kaže okolina.
      Za*ole me baš za dokonu okolinu.
      Druga stvar, ovo ima smisla
      , ali se opet ne slažem. Vidim da si mlad dečko, pa ti je sve oprošteno
      Šta ti mrsiš muda izigravajući nekog sveca ovde leba ti?
      Ja znam takve kao ti bolje nego svoj džep, pa ti bi zabo kur** i u pan erotiku kroz staklo na trafici!Lepo ti čovek kaže a ti se praviš toša.Činjenica je da muškarac pre ili kasnije doživi erekciju gledajući svoju prijateljicu, i šta tu ima da se filozofira?

      Comment


      • #18
        hajde još jednom pročitaj šta sam napisao, pa mućni glavom (gornjom) pre nego što iskvariš neki red ovde.
        Do tada, kiss my ass
        Citiat člana Crvenkapica
        jebeš ljubav ako nije nesrećna

        Comment


        • #19
          Ovo postaje zanimljivo
          Znaci "Svaleru" imas dosta iskustava sa erotskim casopisima
          Zanimljiv je ovaj nas "Svaler"
          [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
          Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

          Comment


          • #20
            Citiat člana điđi Pogledaj Post
            Sa (zgodnom) zenom, muskarac tesko može biti u iskrenom prijateljstvu.
            Ovo , zgodnom sam namerno stavio u zagradu jer je to stvar ukusa pojedinca, a o ukusima se …. jelte.
            Ne postoji zdrav i normalan muskarac koji moze provoditi vreme sa nekom zenom koja mu nije rod, a da mu nije barem malo fizicki privlacna.

            Znaci da po normalnom, prirodnom zakonu muskarac u odredjenom trenutku mora barem pozeleti posheviti se sa tom zenom. I tad nastaju problemi. Ako mu to podje za rukom prijateljstvu je kraj i onda nastupa jedan drugi odnos, a o njemu se moze otvoriti nova tema. Ako u svom pokusaju muskarac izvisi prijateljstvu je opet kraj.

            Ima tu i drugi ozbiljan problem koji je prepreka musko-zenskom prijateljstvu.
            Ajmo reci da su muskarac i zena prijatelji ili barem pokusajmo to zamisliti.
            Kako ce reagovati njihova okolina (prijatelji, rodbina, znanci i sl.).
            Niko nece verovati u tu pricu i svi ce reci da se tu nesto mulja i da tu ima nekog vraga.
            I ma koliko se ''prijatelji'' trudili da razuvere svoju okolinu bit ce jos sumnjiviji.

            I treci problem (iz kojeg se moze puno nauciti) je da ce takva vrsta prijateljstva odneti (muskarcu) puno potencijalnih devojaka jer one su posebno nepoverljive prema takvim prijateljstvima. A treba se zapitati zasto su bas devojke nepoverljive prema takvim prijateljstvima. Mozda zato sto one dobro znaju o kakvoj se igri tu radi. Verovatno iz iskustva..
            Musko-zensko prijateljstvo je nemoguce cak i onda kad nam se cini da je moguce...

            lepo sve pise, kome nije jasno ili ne moze da prihvati ostaje mu samo da uzdishe

            Comment


            • #21
              Citiat člana goxy30 Pogledaj Post


              lepo sve pise, kome nije jasno ili ne moze da prihvati ostaje mu samo da uzdishe
              Pa kako onda objasnjavas da ima toliko zena koje tvrde da im je neki zgodni momak samo drug, ili momci koji tvrde da im je neka devojka samo drugarica? Svi oni lazu i pretvaraju se, a krisom imaju sex?
              [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
              Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

              Comment


              • #22
                Možda su ti zgodni momci gejevi?

                Koliko vidim, svi veruju u muško - ženska prijateljstva kada je jedno od njih frik, a kada su u pitanju zgodne i lepe osobe, odmah se čeka povoljan trenutak za akciju

                Nije fer prema ružnima
                i oni imaju pravo da ne veruju u takva prijateljstva
                Ovako ispada da su prisiljeni da veruju da tako nešto ipak postoji

                Ipak mislim da je sve u karakteru
                A manje u lepoti, tj prijatnoj spoljašnosti.
                Citiat člana Crvenkapica
                jebeš ljubav ako nije nesrećna

                Comment


                • #23
                  Ranije sam bila ubijedjena da takvo prijateljstvo postoji, mada mi nesto u zadnje vrijeme ne ide. Taman pomislim, evo naisla na dobrog prijatelja, a ono se ispostavi da muskarac zeli nesto vise, a sta ces, nemamo iste pretenzije pa na kraju nista ni od prijateljstva. Mada eto imam nekoliko dobrih prijatelja: jedan je gay drugi je ozenjen, a treci mi daleko pa ne znam sta misli (ali imam neki predosjecaj )

                  Comment


                  • #24
                    .....Što bi generalno značilo da muškarci ne veruju u muško ženska prijateljstva? Hm
                    Kad kažem ''muškarci'' mislim na muški rod, a ne na gejeve. Uzgred, nemam nšta protiv njih. Meni više
                    Citiat člana Crvenkapica
                    jebeš ljubav ako nije nesrećna

                    Comment


                    • #25
                      Da li je moguce da je stvar u ovome:
                      Manje iskusni, mladji muskarci, mladje zene ili zene koje su imale oko sebe mladje muskarce uglavnom misle da su takva prijateljstva nemoguca. Mozda cak i stariji muskarci koji su duhom jos veoma mladi, sto nije nista lose ali kad je rec o ovome oni uglavnom ne veruju u ovakva prijateljstva. Misljenja sam da je ovo glavni uzrok zasto mnogi ne veruju u ovakva prijateljstva, ja verujem jer ima i vaznijih stvari od "suknje" kako bi neki rekli.
                      Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
                      Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

                      Comment


                      • #26
                        Naš administrator je dobar čovek

                        Šalu na stranu, nekima je stvarno važnija suknja (posebno ono što je ispod nje) od bilo čega na svetu.
                        Citiat člana Crvenkapica
                        jebeš ljubav ako nije nesrećna

                        Comment


                        • #27
                          Citiat člana Administrator2 Pogledaj Post
                          Da li je moguce da je stvar u ovome:
                          Manje iskusni, mladji muskarci, mladje zene ili zene koje su imale oko sebe mladje muskarce uglavnom misle da su takva prijateljstva nemoguca. Mozda cak i stariji muskarci koji su duhom jos veoma mladi, sto nije nista lose ali kad je rec o ovome oni uglavnom ne veruju u ovakva prijateljstva. Misljenja sam da je ovo glavni uzrok zasto mnogi ne veruju u ovakva prijateljstva, ja verujem jer ima i vaznijih stvari od "suknje" kako bi neki rekli.
                          Priznajem da sam se zamilsila
                          Citiat člana Ice man Pogledaj Post
                          Naš administrator je dobar čovek

                          Šalu na stranu, nekima je stvarno važnija suknja (posebno ono što je ispod nje) od bilo čega na svetu.
                          Takvi muskarci uglavnom i ne znaju nista o onim stvarima ispod suknje. Zamisljam administratora kao ozenjenog i porodicnog coveka
                          [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
                          Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

                          Comment


                          • #28
                            Vidi, COCO
                            ovo je poseban slučaj gde se dve teme preklapaju
                            Mislim na ovu i onu tvoju temu o pi*kopaćenicima

                            A što se tiče admina.... takvi fini i povučeni su samo takvi dok su obučeni
                            Citiat člana Crvenkapica
                            jebeš ljubav ako nije nesrećna

                            Comment


                            • #29
                              Citiat člana Ice man Pogledaj Post

                              A što se tiče admina.... takvi fini i povučeni su samo takvi dok su obučeni
                              he he - bas se nasmijala.

                              Da li to znaci da nam je Admin stariji cika koji je prerastao mlade, lude godine pa zna sta to znaci biti prijateljem sa zenom?
                              Dok nam je nesto Ice man (hmmm a ja opet pomislim zasto bas taj nick, no da ne skrecem sa teme), cini mi se jos uvijek misljenja da je tesko tako nesto ostvariti?

                              Comment


                              • #30
                                Verujem zasto da ne?Druzimo se jos od detinjstva.Svi koji misle da je to nemoguce veoma grese ili nisu nasli pravu osobu.

                                Comment

                                Working...
                                X