Objava

Collapse
No announcement yet.

Kondom

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    L74 vukovi su kao i ljudi. Vole čopor i u njima ostvaruju uređene zajednice, ali ima i onih koji vole da budu sami.
    A onda, sretnu neki čopor i u njemu upoznaju prelepu ženku. Prate je sve dok zov divljine ne bude tako jak da uđu u otvoren sukob sa celim čoporom. Ako su jači, odlaze sa svojom voljenom da prave svoj čopor, budu srećni i vole se do kraja života.


    I da me sad pitaš zašto sam ti sve ovo napisao... nemam pojma. Verovatno sam hteo da ispadnem pametan.

    Comment


    • #32
      Fionice slažem se sa tobom. Tema su kondomi, koga još vuci(batine) mogu da interesuju. A kako je sa njima (mislim kondomima), uveriće te se ako stavite rukavice (ma kako tanke bile) i probate da čačkate nos.

      Comment


      • #33
        Haha,kakvo poredjenje!
        Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

        Comment


        • #34
          K-dom je pored Coca-cole i Ma'lbora, samo još jedan imperijalistički proizvod koji nam je strateški podmetnut da nam poremeti demografiju! ;-)

          Comment


          • #35
            e ja bash volim da svratim na ovu temu

            Comment


            • #36
              Hardy ja mislim da je sida zapravo strateški proizvod imperijalizma, a kondomi nusproizvod. Tačno se zna ko je nulta osoba, i kako je zaraza krenula. A da smo im mi bili cilj... hmm... mali smo mi , nismo im mi bitni (a i navikli smo da budemo samo kolateralna šteta), ali je fascinantan podatak da je 50% populacije u Africi zaraženo ovim virusom.


              Ma sad nešto gledam... opet smo se uozbiljili...
              Koliko vidim niko još nije pomenuo apstinenciju kao najbolju zaštitu. Kondomi i nisu tako sigurni, često pucaju.... a i spadaju brate(povikaše mali vučići u glas).


              Comment


              • #37
                ..pa kad je vech tema o zashtiti ili kondome....onda evo malo slichice,bolje da ne pricham .. da ne izdam svoje iskustvo....

                ....


                ....vucko...svidja mi se tvoje objashnenje o vukovima......
                Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

                Comment


                • #38
                  Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

                  Comment


                  • #39
                    Plavka ja tako volim kad ti svratiš... nego, aj kad budeš opet u prolazu, javi se da stavim kafu pa da uživamo u dvoje (imam lepo crno vino, ja volim rashlađeno) pogledamo neki film, ćaskamo neobavezno, smejemo se,družimo se... i tako... dok se ne usaglase mišljenja: kondom, apstinencija ili neka manipulacija... nisam pametan više...

                    Comment


                    • #40
                      L76 :kezoduvadouva:
                      Eto mogu i sa tobom da se složim. Kondom na prst. Nema ništa sigurnije (ima onaj stari fazon: "što je sigurno sigurno je, reče kaluđerica i nabi kondom na sveću")
                      Ako sam dobro razumeo ti se zalažeš za manipulaciju. Nadam se samo da to nije zbog iskustva, nekako potajno se nadam da ono u muško-ženskim odnosima ima neku drugu ulogu.


                      Comment


                      • #41
                        vucko pojasni mi shta si hteo da kazesh.....ja sam makedonka pa mi bash ne ide dobro srpski jezik.....a shta ti je ovo L76 :kezoduvadouva:...i o kakvom manipulaciju je rech.......pa vidim da svi vi mushkarci ne zelite bash mnogo kondome....pa i za to ima reshenje ......
                        Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

                        Comment


                        • #42
                          Lidija74 (L74) prija mi tvoja pažnja, ali nisam siguran da ću neke stvari koje su ti nejasne uspeti da ti objasnim samo jezikom. Mislim da je tema u kojoj se nalazimo multidisciplinarna i traži mnogo više angažovanja, i vremena. Mada, ko zna... jednom... možda...
                          Ovde smo da iznesemo svoje stavove o ovoj, za mnoge, svakodnevnoj temi. Zanima me to rešenje koje imaš za one koji nisu za kondom. Mišljenje nekog ko je tako iskusan je dragoceno za nas mlađe. Sa nestrpljenjem očekujemo tvoja objašnjenja.


                          Comment


                          • #43
                            ...multidisciplinarna.....lepo.....


                            znachi da iznesem svoje stavove..evo ovako...kondome.....mmmm....pa ko zeli nek i nosi ko ne nemora....pa kad su 99% sigurni onda bolje ih nositi ako ne zelite da si nabijete najveliki problem mladima sad - nezeljenu trudnochu.....a o sidu da ne prichamo...sad vidim da sve mlade vole da se zabavljaju i da imaju sex gde god stigni i sa kim stignu.....pa vidim prichash o ceni kondoma...pa mislim da je vishe skuplje nova beba,pa pelene,mleko,pa pre toga brak,zena i vidim kako shto kazesh josh si mnogo mlad ako neznam koliko godina imash i nije vazno.....a o sidu da ne prichamo...skuple je kondom ili zivot.....a dal je neprijatno ili nemozesh uzivati toliko e o tome nemogu ti rechi,svako uziva na svoj nachin......pa dosta je za sada....

                            pa mislim da sam sada potroshila dovoljno vremena i sam se dobro angazovala da ti pishem ovo.....
                            Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

                            Comment


                            • #44
                              Ja uvjek izlazim na stanici neposredno prije odredista.....ne idem do kraja...sigurnije je a i nece me glava zaboliti za 9 mjeseci
                              C'era una volta....

                              Comment


                              • #45
                                L74 hvala ti što si potrošila toliko vremena da pojasniš svoj stav. Interesantan je i poučan. Naročito mi se sviđa "... sad vidim da sve mlade vole da se zabavljaju i da imaju sex gde stignu i sa kim stignu...".
                                Jednom ćeš me sa njima upoznati.

                                Comment

                                Working...
                                X