Objava

Collapse
No announcement yet.

Juce sam doziveo sudar, sta mislite o zenama vozacima !?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ja bih da imam sudar.....

    Comment


    • #17
      E BEBE...evo,sinoc sam imala sudar sa znakom STOP.Znak pao,a na mom autu ni ogrebotina.

      Comment


      • #18
        Veki, kad ćeš da me provozaš, pa da procenim kakvi vozači su dame? Meni je nedavno jedna havarisala auto, pa sam sad pešadinac...

        Comment


        • #19
          krajem II sv.rata su Ameri otvorili skolu za zene pilote i posle samo 6 meseci su je zatvorili jer su one procentualno napravile , : 1 vise sudara u vazduhu, 2. vise polomile avione pri sletanju....
          ali i opste je poznato da zenama motorika nije jaca strana - koliko puta ti neka ajd poznanica kaze : i skrenes tu levo a pokazuje rukom u desno

          Comment


          • #20
            Po meni generalno zensko ne zna da vozi, al necu da gresim dusu ima ih dobrih vozaca. Npr moja keva ili ova riba sto je osvojila nascar (valjda to) ne znam kako se zove...

            Comment


            • #21
              dobro si prosao tamo ... ima sto kazes zena dobrih vozaca..ali vise ih losih nego dobrih. uzmu vozacku na lepe oci i chukaju tako ljude po gradu...
              sigpic
              Nick promenjen, bivsi nick je bio "mazda NBGD"

              Comment


              • #22
                ,,sve je recheno...meni uvjek dug put do pijaca,,,
                postoje dva tipa MUSHKARACA....
                jednima se svidjam....
                a druge nemaju ukus.....
                hmmmm...a treti pozvache prijatelja umesto mene...sigpic

                Comment


                • #23
                  shto se tiche letenja zene su samo bolje na zemlji kad se veza ravnoteza aviona,samo tad imaju bolji osecaj... al to se radi na zemlji i u mestu... chim se pokrene letelica... budi Bog s nama a za aute... strashno shta sam sve video xD npr kad je neka riba odluchila da se nashminka i zaustavila auto na sred mosta Slobode i to tako naglo da sam se zamalo zapucao u nju xD beshe to zanimljivo

                  Comment


                  • #24
                    Pih....ako iko ume bolje da se parkira od mene-alal mu!

                    Comment


                    • #25
                      imam praktican volan...dok vozim -mogu opusteno da doterujem shminku - sve mije pri ruci!

                      Comment


                      • #26
                        Misliš da je na lepe oči....

                        Citiat člana mazda NBGD Pogledaj Post
                        dobro si prosao tamo ... ima sto kazes zena dobrih vozaca..ali vise ih losih nego dobrih. uzmu vozacku na lepe oci i chukaju tako ljude po gradu...



                        Grešiš....

                        Comment

                        Working...
                        X