Objava

Collapse
No announcement yet.

Ma to je zena za volanom, no comment

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma to je zena za volanom, no comment


    e da znate istina je, nek prica ko sta hoce ali istina je
    99% vas ima problem sa orjentacijom, na putu ste ko pjane kokoske majke mi
    eeejjj stala na crveno ispred mene, citava 2metra sam ostavio videvsi da je kokoska....zeva u retrovizor i namesta kosu, proverava sminku...i ladno krece i klizi unazad nesretna pola metra, metar, metar....kad videh sta ce me snaci poceh polako u rikverc...pa sirena...aaaaaa....ali kasno traaaassss udari me nesreca zenska

    ko je ebe rekoh 200eur ili zovem muriju, dala mi 150

    ne mogu da verujem kakav je to.... :lood::lood::lood::lood:


    ---------- Post added at 11:16 ---------- Previous post was at 11:14 ----------

    moron
    samo da istreses i poebes je, posto bi ocigledno samo za to bila dobra

    jbt izgubih celo pre podne na gloopost

  • #2

    Pa svi znamo kako zene voze

    Comment


    • #3
      moron
      samo da istreses i poebes je, posto bi ocigledno samo za to bila dobra

      jbt izgubih celo pre podne na gloopost
      Ti goxy imas ozbiljan problem sa zenama , ako ja mogu zakljuciti citajuci tvoje postove .pa da te pitam ja koja odlicno vozi cak bolje od nekih nadrndanih balkanaca koji misle da znaju pa se dernjaju , pokazuju srednji prst ...pokazuju svoju kulturu...Ebes li ti nesto il ti ne jedna ne daje ?

      Koliko udesa su iazavale zene a koliko muskarci , aj zivota ti malo prelistaj pa se javi ...sa pravom informacijom.Videcas da zene ne prave "sranja" u saobracaju vise od muskaraca

      Comment


      • #4
        ja neshto protiv zhena?
        neeee
        one neshto protivu prostora i snalazenja u njemu, daaaa

        Last edited by goxy30; 08-04-14, 20:38.

        Comment


        • #5
          Goxy ti zaista imas ozbiljan problem sa zenama
          [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
          Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

          Comment


          • #6
            Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

            Comment


            • #7
              da ne budem lazno skromna - vozim odlicno, i znam par zena koje voze, moram priznati, cak i bolje od mene (doduse, svega dve takve znam )
              a situacija opisana u uvodnom postu mi se desila dva puta, samo sto je za volanom sedeo muskarac u oba slucaja... i digao nogu sa kocnice, verovatno misleci da je na ravnom, i krece lagano u rikverc...i ja sviram, i sviram, ali dzaba - cuknut branik

              Comment


              • #8
                Re: Ma to je zena za volanom, no comment

                zena parkira auto

                Comment


                • #9
                  Re: Ma to je zena za volanom, no comment

                  Moj brat ( instruktor vožnje) rekao je da su žene ili SAVRŠENI vozači ILI (jednostavno) nisu za vožnju, sve naprave krivo.
                  U svakom slučaju plavusha - zna kako oprati auto...

                  Comment


                  • #10
                    Re: Ma to je zena za volanom, no comment

                    zene su previse osetljive, previse oprezne, nemaju inicijativu, stvorene su (priroda se postarala) da im neko pruza sigurnost i one same to ocekuju htele to da priznaju ili ne...

                    znaci ako imate osobu koja je previse oprezna to je vrsta straha i tu nema inicijative i pravovremenog reagovanja sto je neophodno u voznji...ovo moze biti presudno u kriticnim momentima

                    zene koje su slobodnije i nemaju toliko straha mogu biti dobri vozaci kao i svaki muskarac...voznja je nesto vrlo prosto i jednostavno

                    priroda je ucinila svoje te je zenama dosta teze da postanu dobri vozaci, nesto kao kad bi decaka od 10-12 godina obucili za voznju i pustili ga u saobracaj...jednostavno bi bilo problema jer bi dete bilo uplaseno i prezalo bi od svake odluke u saobracaju

                    dakle po meni je pre svega neophodno da strah nestane, a onda ostalo ako je moguce samo dosta vezbati i eto dobrog vozaca

                    ja mislim da samo 5% zenske populacije mogu biti dobri vozaci dok preko 50% muskaraca mogu biti dobri vozaci, moja procena, a kao sto rekoh priroda je to sve tako namestila

                    a sad zenske fix ideje da su ravnopravne i da mogu sve sto i muskarci....mozda u nekim slucajevima, ali su to pre svega samo ideje i fantazije

                    srecno

                    ps
                    samo praksa i niz godina u voznji vas ne cini dobrim vozacem, pre ili kasnije dodje momenat kad se mora napraviti odluka koja nema veze sa rutinom i tu se prepoznaje dobar vozac
                    Last edited by goxy30; 09-04-14, 09:21.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Ma to je zena za volanom, no comment

                      ----------------------------------------------
                      Last edited by shuar; 09-04-14, 10:03.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Ma to je zena za volanom, no comment

                        Griješiš goxy, ja baš volim vidjeti SAVRŠENU ženu za volanom ( ili ispod volana) ili iza volana

                        Last edited by shuar; 09-04-14, 09:58.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Ma to je zena za volanom, no comment

                          ma naravno, nemam j nista protiv toga...ali i tu su smotane, sve ih nesto zulja smeta itd

                          iskren da budem, ja bih neke (u nekim momentima besa) video ispod tockova

                          salim se naravno, za neke stvari a vi procenite koje

                          Comment


                          • #14
                            Re: Ma to je zena za volanom, no comment

                            ali stvarno

                            normalno kao i svaki dan, vozim malog do vrtica....vracam se kuci i vidim iza neki "fandjo" pretice jednog drugog ...sklonim se u traku desno da me zaobidje ....i debil mi se zabi u doope...na 2m pri brzini od nekih 70kmh dakle idjot...podignem pogled ono neka klinkica i sad ona zeva u moj auto a ispred mene kolona koju ocigledno nece primetiti na vreme....ja polako kocim na vreme da me zenski debil ne bi udario od pozadi....a ona blica i na kraju ja stado a ona na kocnicu ostavila ladno trag 5m i jos kao ljuta ....

                            narvaoucenije

                            tate, ako niste imali muda ili srece pa nemate sina...zasto cerci da rastu muda ajme mene?
                            dakle uzas....ko ce to da zeni, gde ce to da zavrsi...u 3 pm

                            Comment

                            Working...
                            X