Objava

Collapse
No announcement yet.

Zaradite Novac preko YouTube-a

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zaradite Novac preko YouTube-a

    Mislite da ne moze, e pa moze, provereno.
    Ovu temu otvaram u cilju toga da vi koji zelite da probate ovako nesto, i mi koji radimo tako nesto mozemo jedni drugima da pomognemo.
    Preko youtube sajta zaista je moguce da zaradite novac ako snimci koje uploadujete jesu vasi i ako imaju dobru posecenost, recimo svaki pregled vaseg snimka moze biti unovcen prosecno bi to bilo nekih 0.001 dolara po pregledu, za nekih 1000 pregleda to je oko 1 dolar i tako dalje

    Ja sam recimo imao jedan snimak koji je imao nepunih 2mil pregleda, da dva miliona pa izracunajte koliko je to para u medjuvremenu mi je kanal zatvoren zbog DRUGIH snimaka koje nisam trebao kaciti pa sam izgubio svaku sansu da dalje unovcavam ono sto sam mogao da zaradjujem a samo od tog jednog snimka sam mogao da dobijam mesecno minimalnu platu u srbiji jer je njegova posecenost bila konstantna i sve veca iz meseca u mesec a da ne pominjem druge snimke

    Uskoro planiram da otvorim novi kanal i o njemu cu ovde u dogledno vreme pisati, sada zapisujem ideje koje cu sa kamerom naknadno sprovoditi u delo i poceti da kacim snimke planski i sistematski cu ici ka tome da izvlacim sto vise pregleda i da na sto bolji nacin privucem ljude da gledaju

    evo na brzinu sam nasao jedna primer, tip je iz indije, tek da pristojno prica engleski...



    Pogledajte njegov kanal, videcete da lik ide sistematski ka tome da privuce sto vise pregleda sto se posle unovci
    dakle ako imate dobru ideju, imate malo srece, mozda malo vise srece...mozete da zaradite nesto novca preko youtube-a...pa ako je to i 10dolara mesecno pa nije za baciti narocito ako to sto radite bude nesto u cemu uzivate


  • #2
    Re: Zaradite Novac preko YouTube-a

    Da nesto zaradis prvo youtube mora da ti odobri monetizaciju i da imas adsense nalog preko koga ce biti isplacivan novac, postoji minimum od valjda 100usd. Nije uopste lako ali da moze da se zaradi sa dosta srece i jos vise znanja.

    Comment


    • #3
      Re: Zaradite Novac preko YouTube-a

      pa...ako si kacio snimke koji sadrze muziku koja nije tvoja zaboravi, ako si kacio recimo trejlere filmova zaboravi, ako si kacio snimke igrica [gameplay] to uglavnom zaboravi [nesto prihvataju nesto ne, nejasno kako i zasto], ako je erotski snimak takodje zaboravi....i slicno...

      da zaboravio sam da kazem da trenutno u srbiji nije moguce izvuci novac, ali to nije razlog da ne pravis dobre snimke i razvijas kanal jer ce vrlo brzo monetizacija youtube naloga biti omogucena i u srbiji....ja sam naime neko vreme ziveo preko pa sam tamo nekako sredio da podizem novac nije bio neki novac ali je pristizao...

      Comment


      • #4
        Re: Zaradite Novac preko YouTube-a

        To earn something first youtube you must approve monetization and have adsense account through which money is to be paid, there is a minimum of 100USD guess. Is not easy but you can earn a lot of luck and even more knowledge.
        Last edited by Administrator2; 31-01-14, 12:54. Razlog: Post pomeren iz teme "Jeste li svi kreteni?" u ovu posto je ocigledno bila greska...

        Comment

        Working...
        X