Objava

Collapse
No announcement yet.

Idealno vece

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Idealno vece

    Opisite kako bi (po vama) izgledalo idealno vece
    Dakle rec je o sex-u i uvodu u njega, pocevsi od uvoda pa sve do "glavnog jela"

    Vino, svece, zamracena prostorija, veliki krevet.....ili mozda plaza?

    Pustite mastu da pase gde joj volja

  • #2
    E pa goxy svaka cast za temu
    Mogla bih mnogo da kuckam na ovu temu, ali trudicu se da budem sto kraca i konkretnija
    Idealno vece: jako prigusena svetla ( po mogucstvu neke crvene lampice ),
    mirisljave svece svuda,
    kavijar i recimo spagete ( on hrani mene ja njega ),
    neko dobro crno vino,
    a sve to na nekom bas niskom stolu pa da sedimo na podu,
    crvene ruze svuda okolo,
    neka romanticna muzika ( onako na uvce sto bi rekli ),
    i pricica neka opustajuca.
    Nakon vecere i vina, preko praga do susedne sobe a tamo opet svece, crvena satenska posteljina na ogromnom krevetu prekrivenom laticama ruza... Ehhhhh....
    A nastavak u sledecoj epizodi

    Comment


    • #3
      主条目:片假名

      片假名(カタカナ或片仮名)始于密教真言宗的佛教修道士,最早是用来作为辅助阅读汉文宗教典籍的一种速记符 号。它们从复杂汉字的部份元素发展而成,容易被辨识且型式简单而富有棱角。

      现今片假名常用来作为强调用途,如同西方的斜体字一样。于是在广告、漫画和商品包装上使用了许 多的片假名。

      它们也被用来学习外来语以及汉字以外其他语言的用字名称等。近年来一些艺人与地方的名称大量取自韩国或中国 ,使用片假名以贴近原始的读音。在政治与历史人物的多半保持使用汉字。有一些外来语言的单字不以原本正确的 写法,而根据该字的读音来转换,例如“Toys "R" Us”写成片假名“トイザラス”。

      片假名也使用于动物和植物的学名上,在语言教学上也被用来标示汉字的读音。

      Comment


      • #4
        EVO OVAKO
        PRVO GLEDASH TV
        IZVLACENJE LOTO
        A ONO TI DOBIO 7-CU NA LOTOU
        jos samo da ga uplatim lol

        Comment


        • #5
          Plaza, pesak, noci tople da se moze bez odece. Dosta hrane i pica, seks na svakih dva do tri sata. Jedan mali camac na kome bi plovili u pauzama oko ostrva, noci su vedre i tople.Zvezde nam pokazuju put kuda i kako dalje.
          [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
          Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

          Comment


          • #6
            ogromna hala u sred neke nedodjije...nesto kao hala 1 bgd sajma....na sred hale jedna furuna koja je onako stara i na par mesta suplja te se zraci vatre probijaju i sve onako lagano svetluca unaokolo....dole je svuda topli pesak....jedan stari fenjer visi tamo negde dalje....nedaleko od furune lezi rasiren ogroman peskir sa dva jastuka...pokraj peskira je plavusa neka....na kolenima je dok joj zadnjica gleda ka nebu a ona trazi nesto na peskiru (kao ne zna da nije sama)....par flasa vina su tuj negde .... krov je od stakla i sve se zvezde vide...cuje se huk vetra u sred zime.....bila bi to duga zimska noc

            Comment


            • #7

              Samo si zaboravio case sa ledom i viski koji si voleo.

              Comment


              • #8
                zalazak sunca..negdje na litici nekog pustog otocica...sunce je crveno od snage koju isijava...nebo gori..ona i ja zagrljeni promatramo i slusamo sjetan krik galeba...ustanemo se,poljubimo i skocimo u vjecnost...

                Comment


                • #9
                  Jedan veliko sto
                  Sex hrana i pice, pa opet hrana i pice
                  Nije bitno sa kim ionako su sve iste, bitno je kakva je hrana

                  Comment


                  • #10
                    Jao prase, nikako nisi u pravu, ali nikako.
                    Nisu sve iste.
                    Da jesu, verovatno ne bismo birali idealnog partnera, nego bismo se zalepili za prvog na koga naletimo.
                    Verovatno ste imali više partnera i naravno da sex nije isti sa svakim, zar ne?
                    Neke shvataju sex tako da ti se smuči život, da sa gaćama na čukljevima pobegneš kroz prozor trkom, a neke mmmmmm.....
                    Volim devojke koje znaju da se opuste i prepuste dodirima i ostalim čulima. Da uživaju u sexu, a ne da ga, eto, otaljavaju zato što se to od njih očekuje.
                    Volim devojke koje nemaju nikakve predrasude.

                    A da ne bude da sam otišao u off;
                    Idealno veče bi izgledalo ovako...
                    Došla mi voljena u stan (ili još bolje u kuću, tu imamo više privatnosti ), ja upravo završavam večeru.. naravno da ne zna šta kuvam, ali već s vrata oseća da 'diiivno miriše'. I dok se mi grlimo na vratima, ruke mi preko njenih ramena padaju niže, dole do uskog struka sve niže, sve do savršene guze, mmmm
                    Ona odlazi u kupatilo, ja postavljam večeru.. svetlo jako prigušeno, mirišljave sveće oko nas, u pozadini lagana muzika (samo ne Eros :axxo.. Šta se dalje događa... stay tuned
                    Citiat člana Crvenkapica
                    jebeš ljubav ako nije nesrećna

                    Comment


                    • #11
                      Svako veče može biti savršeno ako ste sa nekim ko vam mnogo znači ! Veoma cesto sitnice budu lepse nego celo vece isplaniranog i uvežbanog scenarija !

                      Al ajde da odgovorim na temu , po meni savršeno veče bi bilo ovako (za mene )

                      Letnji period ,veče ,topao vetrić koji pirka ja i dotični pored reke ,na čebencetu ,uz vatricu pijuckamo crno vino ,pričamo ,provociramo se dvosmislenim šalama i tad osetimo taj trenutak počnemo se ljubiti ! a posle šta sledi svi znamo
                      Net je izvor zabave ,pa hajde da se zabavljamo

                      Comment


                      • #12
                        Re: Idealno vece

                        Idealno je svako vece kad ga omastis sta drugo tu ima da se prica

                        Comment

                        Working...
                        X