Objava

Collapse
No announcement yet.

Prezime

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Uzeću njegovo

    Comment


    • #17
      Citiat člana plavka Pogledaj Post
      Ma nemoj mi reci pa kako ce onda ripamo na mladozenje ne moz bre samo na mog da se ripa leba ti izedem tvoj

      Naravno uzecu muzevljevo prezime i ova baraba iznad ce mi biti kuma
      bleso bre
      ne sekiraj se kumo, ja ću ti dovedem nekog da mu se odripaš ako je do toj, ama nemoj samo zato na robiju da me bacaš lebac ti izedem

      Comment


      • #18
        Ma,jebem li ga,nisi jedina.....

        Citiat člana Galadriel Pogledaj Post
        obzirom na činjenicu da se neću nikad upisati u "crnu knjigu" umreću sa svojim prezimenom


        Nego meni je žao venčanice.....Kako sam želela da je obučem,da se švrćkam i vrćkam.........Znala sam i kakva će biti.....


        Zato sam i rekla kumi da mi je obuče kad.....

        Comment


        • #19
          preporučujem ti bend "My dying bride"

          Comment


          • #20
            Uzela njegovo

            Comment


            • #21
              Zasto mislis da je samo za dame?
              Ja mislim da danasnji mladici ne biraju sredstva da dodju do para, pa imucnije dame mogu i ovo da srede
              [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
              Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

              Comment


              • #22
                Danas mnoge zene zadrzavaju svoje prezime pokazujuci tako svoju nezavisnost.
                ja sam ipak za onu varijantu u kojoj ja uzimam njegovo.Volim ga i postajem deo njegove porodice, deo njegovog zivota,ON mene uzima pod svoje okrilje.
                Ne znam mozda sam ja previse romanticna ali eto uzela bih njegovo prezime .
                Ako ostavim svoje ili dodam prezime to kao da se nismo spojili u jednu zajednicu.

                Comment


                • #23
                  razvela sam se, ali sam zadrzala prezime, samo da decu ne dovodim u emotivni haos
                  ==========
                  "ono sto nas ne ubije samo nas cini jacim"

                  :lolisa:

                  Comment


                  • #24
                    zadrzacu svoje i dodati njegovo...

                    Comment


                    • #25
                      Zadrzala svoje.

                      Comment


                      • #26
                        razvela sam se i zadrzala prezime bivseg supruga i to samo i jedino zbog dece
                        ============

                        Comment

                        Working...
                        X