Objava

Collapse
No announcement yet.

Mentalni sklop zena koje ne zele decu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Pa to pricam sve vreme..........

    Comment


    • #17
      Isprichachu vam na kratko(pokushachu) tri sluchajeva koje dozivljavam pukom mojeg posla.

      1-vi sluchaj: Pre 35g... Idealan brak, idealna porodica oboje dostigli vrhunac karijere voleli bi da imaju decu on nije plodan. I pored ubedjivanja da posvoje neko dete koje bi bilo srechno da uziva u "raskoshu familija" ona nije pristala,- jeftin izgovor da ne preuzme odgovornost ne zna kakvo bi to dete bilo sve je genetichki urodjeno
      Danashnji dan... Muz umire pre 2 nedelje od rak( idealnom braku prosho rok pre 20g svodio se samo na lepo aristokratsko vaspitanje i naravno "para, para"). Umrli roditelji znachi idealna porodica oshla sva u zemlju ...ona 64g usamljena potishtena srushena zena bez makar i jedno usvojeno tudje dete. Odvela sam je jutros u psihijatriju.

      2-gi sluchaj: Idealan par upoznali su se u plesachkom klubu zavoleli su se u ozenili. Najsrechniji ljudi su bili kad im se sinko, a nakon godinu dana i cherka rodila iako su joj doktori rekli da je za nju trudnocha nepreporuchljiva jer ima tumore u glavi koje mogu sa hormonalnom promenom da prorade i da time prouzrukuje neizlechivu bolest Epilepsija, ona se odluchila da rodi jer je htela da se oseti majkom da usavrshi ideal njihove ljubavi.
      Nakon 6 meseci prorade tumori kod nje. 4 godine kasnije ustanove kod njega ALS (Amyotrophe Lateralsklerose). Bem ti sudbinu predivna bicha su oboje, em lepi em vaspitani ,em inteligentni, oboje su radili human posao, srce mi se kida dok ovo pishem poznajem ih lichno

      3-chi sluchaj: Idealan par, oboje rade na vrhuncu svojih karijera, za decu su ostavili sebi vreme. Zena postize vrhunac njene karijere...rutina pregled zbog posla...shalje je doktor u kliniku gde ustanove da ima MS- Multiple Sklerose, plan za decu propada u vodu , precha joj je bila karijera odkazala se od te privilegije, A poznajem zene koje i pored takve bolesti rodili decu i odgojili ih i chak shto vishe ta deca ih odrzavaju u zivotnu borbu protiv te bolesti. Naravno ima raznih formi MS-a i razvoj takvih forma ali se ta bolest svlada ipak na nervni sistem koji se najbolje lechi sa malo sichushno biche koje te jedino iskreno voli.


      Ja sam srechna i zahvalna svakoj snazi koja je iznad mene dozvolila da rodim dva predivna andjela i shto me chuva od vakvih gorkih sudbina.

      Comment


      • #18
        ej - mislim da kada bi se desilo takvim zenama da ,, slucajno" zatrudne - da bi promrnile misljenje - ma odmah,

        sve su to gluposti - ne zeleti decu - pa nek crknu sami svi koji ne zele decu, odma , tu ni brak ne moze da se odrzi, nije nam to u prirodi

        Comment


        • #19
          Ne mogu da razumem ženu koja ne želi decu jer to je nešto sasvim prirodno. Želja za decom se manifestuje još sa nekoliko godina života kada devojčica svoju lutku čuva kao svoju bebu. A izgovor ''ne želim da mi se telo upropasti'' je čista glupost! 21. vek je, svaki delić tela se može srediti

          Comment


          • #20
            kada žive u iluziji da su profesionalno i partnerski ostvarene.

            Sta vi mislite,sta je problem kod zena koje ne zele potomstvo?
            mislim da je to pravo izbora svake žene.

            a u iluziji živimo mi svi, naročito kad sadašnjost žrtvujemo za neke eventualne trenutke sreće u budućnosti.

            SVE sta napišem smatrajte Salom

            Comment


            • #21
              Svako ima svoj zivot i pravo da odlucuje o tome, ne treba zenu osudjivati ukoliko ne zeli da ima decu!
              Inace monoge zene imaju decu a nisu nikakve majke, da li je to bolje?
              Posle porodjaja zaboravite na telo na koje ste navikli, 90 procenata zena se sa tim mora pomiriti
              [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
              Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

              Comment


              • #22
                Citiat člana COCO Pogledaj Post
                Svako ima svoj zivot i pravo da odlucuje o tome, ne treba zenu osudjivati ukoliko ne zeli da ima decu!
                Inace monoge zene imaju decu a nisu nikakve majke, da li je to bolje?
                Posle porodjaja zaboravite na telo na koje ste navikli, 90 procenata zena se sa tim mora pomiriti
                Ih kakvih sve prasica ima, ja im ne bi dao ni dva pileta u zamrzivacu da cuvaju

                A posle porodjaja vecina vas postanu krmace ali su bar srecne prasice

                Comment


                • #23
                  Nemogu verovati da cu se ipak sloziti sa krmkom
                  [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
                  Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

                  Comment


                  • #24
                    Nisam mogla da ostanem imuna na ovaj komentar....
                    A posle porodjaja vecina vas postanu krmace
                    nema pravila .... lično, rodila sam i bolje izgledam od 90% devojaka ....
                    .... zabluda je da trudnoća uništi telo žene, imam utisak da one nakon toga postanu ženstvenije i seksipilnije...
                    ... a primetila sam da zajedno sa svojim suprugama većina muškaraca održava trudnoću i otegne stomake....problem je u tome što im oni i ostanu....

                    ....U mentalnom sklopu predpostavljam je sebičnost glavna osobina...
                    ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Letnje kise

                      Citiat člana baby Pogledaj Post
                      Nisam mogla da ostanem imuna na ovaj komentar....
                      nema pravila .... li?no, rodila sam i bolje izgledam od 90% devojaka ....
                      .... zabluda je da trudno?a uni?ti telo ?ene, imam utisak da one nakon toga postanu ?enstvenije i seksipilnije...
                      ... a primetila sam da zajedno sa svojim suprugama ve?ina mu?karaca odr?ava trudno?u i otegne stomake....problem je u tome ?to im oni i ostanu....

                      ....U mentalnom sklopu predpostavljam je sebi?nost glavna osobina...
                      Rodila si i izgledas kao vecina devojaka!? Ok moguce naravno, ima izuzetaka, sto ne stavis sliku na profil kao i ja? E sad vecina kojih devojaka, mozda te okruzuju krmacice (moje drage drugarice) pa imas misljenje da bolje izgledas. Treba da ti verujemo na rec? Ok, ja ti verujem jer uvek verujem. Oces li na pice lepoto, lepoto koja si izbacila malo lepo zgebce od nekih 4kg iz sebe. Kazes zabluda je da trudnoca upropasti telo zene pa gde ti ode onaj visak stomaka koji se vukao kao vreca 1-2god posle porodjaja ako se jos ne vuce nego si se ti na njega navika pa je kao lep. Lep je i moj stomak od koga malog pisu vise i ne vidim, lep jer je moj. Sta mislis odakle tom detetu kalcijum, belancevine... sve to sto mu je bilo potrebno da se pretvori u nesto najlepse kad je rec o nasoj vrsti? Crplo iz tvog tela, ti si jela kao prase i bila si puna disbalansa, kako hormonskog tako i svega ostalog. Nemoj mi molim lepo reci da to ne upropasti telo zene, upropasti to telo svake zene samo je pitanje u kojoj meri. Da bi se trudnica vratila bar donekle u prvobitno stanje koje uglavnom nije bilo sranje, za vecinu (95%) vas potrebno je dosta truda koji samo u malom broju slucajeva urodi plodom. Pitajte vase muskarce, ali znajte da vam nikad nece reci punu istinu jer ste majke njihove dece. Jurice unaokolo klinkice i sa njima se prcati. Zeno (ne devojko) u kom si ti oblaku? Jedna osoba, jedan um, jedno telo, jedan izbor koji treba postovati

                      Comment


                      • #26
                        Najlepša žena je zadovoljna žena! Žena koja je zadovoljna sobom, koja ima snagu u sebi, vedra i ljubazna žena. Najlepša žena je ona koja se od srca smeje - mlada ili stara, buckasta, mršava ili idealne figure, farbane ili prirodne kose (može i seda), našminkana ili bez šminke, najlepša je nasmejana.... Toliko o lepoti i fizičkom izgledu žene...

                        ....A da li to uništavaju trudnoća i deca ili pogrešan muškarac u životu?


                        ps. zato dobro otvorite oči kada birate oca svoje dece i navalite ....
                        ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          podrzavam te baby skorz si u pravu

                          Comment


                          • #28
                            Bla bla bla, ha ha ha

                            Znaci sve zene su lepe, samo je pitanje kome

                            Baby je najlepsa pa je Mary pridrzava, a da se vas dve izlizete ko lepe mace leprrrr i svima super, jer ocigledno krmke nemate

                            Baby duso 'lepa', da ne skrecemo mnogo sa teme zbog krmka, tj mene
                            Mislim da je tema sama po sebi glupava jer analizira i vredja zene koje ne zele decu
                            Ukoliko neko ne zeli dete sta ima neki Krmak, lepa Baby, ili pridrzavajuca Mary tu da diskutuju, ne zeli i tocka
                            Njena pi..a i njen zivot, sta mi tu imamo turati ako se ne pitamo, nista

                            Ali zato imamo Baby i pridrzavajucu Mary da turaju nesto u neciju .... iako nemaju sta u svoju


                            Mani se priprcalo pa mi se jezik razvezao, idem ja je..ti nesto a vas dve trpajte sta vam volja u tudju 'stvar'

                            Ps
                            Krastavac i tikvice jeftine, trpajte ljudi dok ne poskupi u .... zamrzivace

                            Comment


                            • #29


                              nagazila baby 'KRMKA' a ono skichi

                              tako ti je to na selu sta da se radi

                              mada ono sto 'KRMAK' kaze ima smisla (sto se teme tice)

                              Comment


                              • #30
                                E bas si .... rekli smo da ne ide u 'etar'


                                @baby
                                sorry

                                Zene su sklopka, da ne kazem klopka...bespotrebna diskusija
                                Za sve probleme i pitanja nemojte se ustrucavati da me kontaktirate, odgovoricu na sva pitanja u dogledno vreme. Pitanja takodje mozete postaviti i na forumu ovde link
                                Administrator = goxy30 ista osoba, iz navike radim sa oba naloga jer sa jednim sredjujem a sa drugim se uglavnom zezam ovde.

                                Comment

                                Working...
                                X