Objava

Collapse
No announcement yet.

Mentalni sklop zena koje ne zele decu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mentalni sklop zena koje ne zele decu

    Žena koja kaže „ne želim decu” po mišljenju stručnjaka nije
    imala u svojoj porodici dobru identifikaciju sa majkom,
    porodičnu sigurnost ili osećaj porodičnog zadovoljstva.

    Žene ipak retko ne žele decu.
    Materinstvo odlažu do nekih zrelih godina,
    kada žive u iluziji da su profesionalno i partnerski ostvarene.


    Sta vi mislite,sta je problem kod zena koje ne zele potomstvo?



    Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

  • #2
    Zene koje ne ZELE potomstvo, vole same sebe i tu nema mesta ni za koga pa ni za dete. Poznajem sluchaj gde je doshlo do rastanka jer dama nije htela da rodi ne bi li joj se telo deformisalo

    Comment


    • #3
      ja bih te zene sa sve mentalnim sklopom obesila na trg za primer
      nece decu zbog tela joooj lebac joj poljubim

      Comment


      • #4
        Stvar izbora: 'oće/neće!
        Ja lično nisam zainteresovan za 'te koje neće', u smislu doživotnog partnerstva, ali ne osuđujem njihov izbor jer sve ima svoje razloge.

        Comment


        • #5
          A zašto je to uopšte problem??? Svako ima pravo da nešto hoće ili neće. Šta je sa onim muškarcima koji neće decu? Gde njih obesiti?

          Comment


          • #6
            Neka juri karijeru i puni bankovni konto.....Neka ne želi da se deformiše....Neka ne može da ima dece,pa se prikriva iza tih gluposti.....

            Da,mora da postoji nešto duboko(loše)ukoronjeno kod osoba koje ne žele dete...Bilo da je muško ili žensko....

            Comment


            • #7
              poshtujem mishljenja al ni na koji nachin ne mogu da opravdam zene koje ne zele decu zbog toga shto ce im se deformisati telo-mislim dno dna!
              ne mogu da razumem da kada vidi onako maleno slatko bebe-mali novi zivot a ona ostane ravnodushna

              kakva je to zena koja ne zadrhti i ne raznezi se??

              Comment


              • #8
                Svaka čast plavko! Tako razmišlja buduća prava srpska majka! Uz takve se budućnost nacije čini svetlijom i izglednijom, a one druge ..... što se prave fine, neka uživaju u sopstvenom telu koje je prolazno kao i život, ako ga nečim ne obeležimo ili produžimo davanjem novog života!
                Sad bi' ti dao adminsku reputaciju, samo da mogu! :-)

                Comment


                • #9
                  Ma ja ne bih mogla zamisliti zivot bez moje devojcice i mislim da mi je sustina zivota ona.....
                  Postujem svacije misljenje,ali,ne znam,to sto neko nece da ima decu zbog x razloga,to mi je isuvise sebicno.Imam dete,jos uvek izgledam ok,radim,setam sa njom gde god zelim,sve postizem i ponosna sam sto sam majka.Znaci,dete nije razlog da nisi uspesan u karijeri,da ne izgledas dobro,da se zatvoris kuci i izigravas ocajnu domacicu.To im je samo los izgovor..

                  Comment


                  • #10
                    nekada se ne radi o tome hoces ili neces...

                    priroda i okolnosti te nateraju da ostanes bez potomstva,koliko i da zena voli decu.

                    ne verujte toliko zenama koje kazu da nece decu zbog deformisanja tela i slicnih gluposti,uverena sam da je neki sasvim drugi razglog u pitanju. mozda imaju neku bolest,mozda se plase odgovornosti i osecaju se nespremne,mozda jednostavno nisu plodne...i ko ima pravo da ih pita zasto nemaju decu?to je duboko zadiranje u intimu i ne ocekujte iskrene odgovore....

                    uostalom ,ne mora zena da rodi da bi ostvarila majcinske instinkte,moze da posvoji,da uzme nekog sa decom,da voli decu svojih braca i sestara kao svoju....

                    Comment


                    • #11
                      Pricamo o zenama koje ne zele da radjaju zbog izoblicenja tela.Naravno da ima mnogo zena koje na zalost nisu plodne,ali ne pricamo o tome,to je vec druga tema.

                      Comment


                      • #12
                        jedna..

                        Citiat člana jedna Pogledaj Post
                        Pricamo o zenama koje ne zele da radjaju zbog izoblicenja tela.Naravno da ima mnogo zena koje na zalost nisu plodne,ali ne pricamo o tome,to je vec druga tema.
                        ja sam lepo rekla da ne verujem da je to pravi razlog,vec nesto sto kazu zbog drskosti okoline da ih pita zasto nemaju decu.

                        verujem da postoji neki mali procenat zena koji zeli da ne pokvari telo..ali taj procenat je veoma mali.
                        ispod takvih izgovora kriju se drugi razlozi,ubedjena sam.

                        ne budite toliko strogi prema zenama koje su odlucile da nemaju decu,zbog ovoh ili onih razloga,budite srecni sto imate svoje.....uostalom svako ima pravo da sam odredjuje sta ce i li sta nece ,sta moze ili sta ne moze u svom zivotu.

                        nije mi namera da se raspravljam,vec smatram da u danasnje vreme,kada su kozmeticki saloni puni spravama za popravljanje i odrzavanje tela,a da o estetskim operacijama i ne govorim,razlog neradjanja zbog deformisanja tela pada u vodu.

                        Comment


                        • #13
                          neda mi se razmisljati o tome pa cu reci da se slazem sa plavkom

                          Comment


                          • #14
                            CHist egoizam i sebichluk!

                            Comment


                            • #15
                              ne znam...ali meni to parazitski zvuci

                              Comment

                              Working...
                              X