Objava

Collapse
No announcement yet.

Ime

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    pa treba imena dece odabrati roditelje....ja sam dala ime moje cherke ,a moj muz sinu.....


    volim imena valerija,anastasija,antonija,ivana.....filip, demijan,antonio....
    Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

    Comment


    • #17
      ime moga čeda je na moj predlog Bogdan, a moja ex je to fino prihvatila...

      a kad o imenima razmišljamo uvek batrljamo po imenima predaka iz obe familije...
      sa time valja biti oprezan - plodno tlo za početak svađe... zato pazite!!!

      a lično mi najviše smeta pomodarstvo ili neki experiment sa stranim imenima...
      ...zašto???
      naša imena su lepa i skoro svako za sobom vuče neki mit iz davnina...
      Imena čuvaju naciju...kao grb i zastava

      Bu'te mudriiii
      I prav'te decu!!!!!!!!!!!!!!!!

      a sad, svi na svoje radne zadatke!
      ANTHROPOS FAZOON POLITIKON
      :lood: IZNOGUD

      Comment


      • #18
        Moja cera se zove Jelena a ja je zovem Jelenaaaaaaaaaa

        Comment


        • #19
          Zena nek bira musko....Stefan, Luka, Daniel, Denis...

          Ja biram zensko....Adriana, Andrea, Magdalena, Maja, Manuela, Marina...
          C'era una volta....

          Comment


          • #20
            Marina...???


            Lepo

            Comment


            • #21
              ima dva sina, jedan je Ilija (to je tajo birao ) , a drugi Strahinja (majka mu je dala lepo ime) , da sam imala zansko bilo bi Tamara 100% , al sta cu omanu ...

              Comment


              • #22
                Moja se cherka zove ivana..rodjena je blizu ivandan pa sam ja htela da se zove tako,ali sam prije htela da bude valerija.....a sin se zove filip,moj muz je dao njemu ime.....
                Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

                Comment


                • #23
                  Citiat člana Bebe Pogledaj Post
                  Marina...???


                  Lepo
                  Sta to fali imenu Marina......nevoljo jedna
                  C'era una volta....

                  Comment


                  • #24
                    Ako bude ćerkica volela bih Tamara ili Nataša, a dečak Nenad, Ivan, Sergej ili Lazar. Mada lepo kaže moj dragi, predomisliću se ja do septembra još milion puta...

                    Comment


                    • #25
                      ako bude devojcica zvace se Teodora a ako bude sincic neka supruga odluci, a sto se tice duhovnog imena u crkvi ( crkvena i svetovna imena ne moraju biti ista) to ostaje na kumu , na taj nacin su i vuci siti i ovce na broju

                      Comment


                      • #26
                        Moja cera se zove Milica,ljubi je mama,a za sina izabrano imena Lazar, ili Strahinja

                        Comment


                        • #27
                          ako bude zensko Luna ili Valentina, a musko Luka ili Nemanja... misim da cu sama birati imena za decu (msm ipak su to moja deca )...

                          Comment


                          • #28
                            Mi smo se JEDVA dogovorili oko imena i bebac se zove Aleksa. Pošto je rođen na Sv. Jovana dogovorili smo se sa kumom da mu on izabere crkveno ime, pa će se krstiti kao Jovan. Razmišljali smo i da odustanemo od Alekse, ali pošto smo se dogovorili još u četvrtom mesecu moje trudnoće navikli smo se na njega i mislim da mu ni jedno drugo ime ne pristaje, ne bih mogla drugačije da ga zovem

                            Comment


                            • #29
                              Prvi sin mi se zove Stefan, jer je bio prvi unuk, da se "dede" ne bi ljutile, ako dobije ime po jednom, kum je izabrao ime.
                              Cerka mi je Natasa po dogovoru izmedju supruga i mene.
                              Mladji sin je po tradiciji dobio ime po ocevom ocu ...Djordje
                              malo dogovora, malo tradicije

                              ==============

                              Comment


                              • #30
                                Zvace se Srba ili Ratko, ako bude zensko zena ce da odluci

                                Goksi mislim da seres mnogo, lepo pise u naslovu teme da ljudi napisu kako im se dete zove ili ce se zvati
                                Ko li ti je stao na zulj pa to ovde prenosis !?

                                Comment

                                Working...
                                X