Objava

Collapse
No announcement yet.

Ime

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ime

    Kako se zove ili kako ce se zvati vase dete?
    Hocete li postovati tradiciju i to prepustiti kumovima ili cete sami izabrati?
    Koje zensko a koje musko ime vam je omiljeno?


    Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

  • #2
    Moj sin se zove Nikola, jer je tako izabrao moj bivši, zbog svoje slave... Verovatno neću više imati dece, ali kad bi mi se slučajno desilo, dala bih mu ime Filip, Uroš ili Strahinja, to su mi omiljena imena. I ne bih da mi kumovi ili bilo ko drugi bira ime za dete.

    Comment


    • #3
      Ako budem imala dece,zvaće se Željko ili Gala....Ne želim da se meša niko u odabir imena za dete,čak ni partner....Zato se neću nikad ni udati,jer moje ponašanje oko prezimena i imena za dete,ne bi niko trpeo.....

      Comment


      • #4
        Ja bih volela ako budem imala cerkicu da se zove Mila po mojoj pokojnoj baki za koju sam bila jako vezana...razgovarala bih sa partnerom o tome i objasnila koliko mi znachi ali se ne bih ljutila da mu se ne svidja i ne zeli to ime...

        Comment


        • #5
          Au plavko, pa ko bi odbio tvoj odabir uz takvo objašnjenje i nenametljivost? ..a i lepo je ime.
          I ja bih sinu, iz sličnih razloga, da damo(žena i ja, a kumovi jok :-)) ime Nikola, odnosno neko srpsko, ali i međunarodno ime, a za curicu bi' se dogovorili po istim 'kriterijumima'.
          Ne bih voleo da dam imena, makar i naša stara srpska, koja se u poslednje vreme daju iz pomodarstva, ali ni ona koja su složenice poput: Rado/Miro/Drago-ljub/mir/slav...u svim varijetetima.

          Comment


          • #6
            Nisam jos udata ali bih volela ako budem imala devojvicu par zenskih imena mi se svidja Gorana,Iva,Nikolija a od muskih Vukasin,Vuk,Uros,Veljko

            Comment


            • #7
              Imam jednu i jedinu Mateu i najverovatnije necu imati jos dece.Naravno da sam ja odabrala ime Matea i da niposto ne bih dozvolila da mi drugi biraju ime za dete.

              Comment


              • #8
                Za devojcice lepa su mi imena : Milica, Sara, Andjela, Emina...
                Za decake: Milos, Jaksa, Dusan, Marko...
                If you hate me, you’re the looser, not me

                Comment


                • #9
                  imam bliznakinje pa smo birali svako po jedno ime...MATEA i MILICA...
                  a za decaka mi se svidja...Milos ili Luka

                  Comment


                  • #10
                    Moj sin se zove Aleksandar.Bivsi i ja smo zajedno odabrali to ime.
                    Drugo ne planiram,ali kada bih imala devojcicu,zvala bi se Nina.
                    I naravno,koji crni kumovi!Ja odlucujem o imenu.

                    Comment


                    • #11
                      zensko:katarina,musko:flavio...

                      Comment


                      • #12
                        Kumovi naravno da nece odlucivati

                        Sto se tice imena koja se meni svidjaju od zenskih to su: Anastasija (mada predugacko) Dajana Marija .. A muska Milos Marko

                        Comment


                        • #13
                          Fairy Anastasija je super )) od zenskih ja bih birao Irina, Anja... )) a od mushkih Aleksandar,Sergej... Andrej

                          Comment


                          • #14
                            Ognjen i Veljko

                            Comment


                            • #15
                              imena dece trebaju izabrati roditelji ...


                              kako god se zvali,nek su zivi i zdravi ...

                              Natalija...o muskom imenu nek misli tata
                              Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                              Comment

                              Working...
                              X