Objava

Collapse
No announcement yet.

Dechji biseri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ,,Ja mnogo volim moju mamu,,....Jao sreco mamina,a koliko me volis?...,,Tata a sta sad da kazem?,,(moj klinac)

    Comment


    • #17
      "mamu volim do neba, tatu do aviona, a seku do plafona"

      Comment


      • #18
        Autobus...Ispred mene sedi covek sa klincem.Odmotava sendvic i pruza mu.,,Evo pojedi ovo,,...Necu,nisam gladan,, Ne interesuje me,moras da pojedes,,...E necu..Jedi...Necuuu.Jedi kad ti kazem...Necu pusti me vise...(odgurne ruku sa sendvichem i on padne na sediste) Sljas!...JEDI!...Aaaaa,necuuuu,nemoj da me udaras...Nista nisi jeo ceo dan-jedi...Necuuuuu....Sljas!....AAAAAA!...Nemoj da me bijes...necuuuuu i ako me jos jednom udaris cu kazem mami da si opet pisao u lavabo,,

        Comment


        • #19
          Sta je Jugoslavija?

          - Jugoslavija je ovo gde zivimo ali vise ne postoji.
          - To je drzava iz koje su nastali Srbi u rasejanju.
          - Kad nesto imas pa nemas, onda je to Jugoslavija
          - To je sestra od nekog Jugoslava, al je ja ne poznajem.

          Comment


          • #20
            Šta je to politika?
            -Ima nekoliko vrsta. Jedna su neke novine pa se čitaju, a druga je kao kolač.
            -Kolač?
            -Da, to meni moja mama ponekad daje. Unutra ima čokolada a ponekad i spolja ima čokolada.
            -A ko su političari?
            -To su ljudi koji prave politanke.

            Comment


            • #21
              Reklame
              - one sluze da idesh da pishkish ako ti se pishki.


              Venchanje
              - to je kad nadjesh momka da se ozenish ali prvo morash kao moja tetka da ga varash

              Comment


              • #22
                Citiat člana plavka Pogledaj Post
                [B]





                Kako se zove čovek koji radi na pumpi?
                -Benzioner.!
                ne bre koji radi vec koji sipa benzin na pumpi - gledao sam to , ludi su klinci skroz.

                Comment


                • #23
                  mama mogu li da skinem ovaj BANDEL mantil osusio sam se ?

                  Comment


                  • #24
                    Grupa istraživača zadala je djeci od 4-8 godina jedno pitanje: "Što je to ljubav?" Odgovore koje su dobili bili su opširni i duboki. Nitko se nije nadao takvim objašnjenjima....

                    ~Kad je moja baka dobila artritis više se nije mogla naginjati i lakirati nokte na nogama. Pa je moj djed preuzeo taj dio posla na sebe, čak i kad je sam dobio artritis nije prestao. To je ljubav! – Rebecca, 6 godina

                    ~Kad te netko voli on na poseban način izgovara tvoje ime.I ti znaš da je tvoje ime sigurno kada se nalazi u njegovim ustima – Bill, 4 godine.

                    ~Ljubav – to je kad ideš nekamo jesti i daješ nekome veći dio svojih prženih krumpirića ne tražeći ništa zauzvrat. – Daisy, 6 godina.

                    ~Ljubav – to je kad se smiješ čak i kad si umoran. – Terry, 4 godine.

                    ~Ljubav – to je kad moja mama radi kavu mom tati te otpije gutljaj, prije nego mu da šalicu, da se uvjeri da je kava finog okusa. – Danny, 7 godina.

                    ~Ljubav – to je kad kažeš dečku da ti se sviđa njegova košulja i onda je on nosi svaki dan. – Nancy, 7 godina.

                    ~Ljubav – to je kad ti tvoj mali psić liže lice, čak i onda kad si ga ostavio samog cijeli dan. – Mary-Ann, 4 godine.

                    ~Kada voliš nekoga, tvoje trepavice se cijelo vrijeme spuštaju i podižu, gore-dolje, a ispod njih vidiš samo svijetle zvijezde. – Caren, 7 godina.

                    ~Ljubav – to je kad mama vidi tatu u kupaoni i ne misli da je to ružan prizor. – Mark, 6 godina.

                    ~Ako ne voliš, ni u kojem slučaju ne smiješ govoriti “volim te”. Ali ako voliš onda to moraš stalno ponavljati. Ljudi zaboravljaju. – Jessica, 8 godina.

                    I, na kraju – autor Leo B., jednom je objasnio smisao ovakvog istraživanja. Njegov cilj je bio pronaći najpažljivije dijete Pobjednik je bilo četverogodišnji dječak, čiji je stari susjed nedavno ostao udovac...

                    ~Vidjevši da starac plače, dječak je ušao u dvorište, popeo mu se u krilo i jednostavno je tamo sjedio. Kada ga je majka upitala što je rekao susjedu, dječak je odgovorio: “Ništa. Samo sam mu pomogao plakati.”

                    Comment


                    • #25
                      Da li volis zivotinje?
                      -- Volim..pile,prase.Krilce od pileta mi se najvise svidja!

                      prezime sluzi da se ljudi ne bi zvali sa 'ej "

                      Reklame sluze da se glumci odmore

                      da li muskarac moze da obavlja posao sekretarice?
                      *moze!!
                      *kako se zove muska sekretarica?
                      *..hm..pa na primer..marko

                      Comment


                      • #26
                        Bako, da li je mastilo skupo?
                        Nije, srećo, skupo.
                        Pa zašto se mama onda ljuti što sam ga prosuo na tepih?

                        Comment


                        • #27
                          Tata je za crvene
                          mama je za plave
                          televizor je na vidiku
                          a pred njim naše glave.

                          Utakmica se gleda.

                          Za koga navijam, pitaju mene
                          Ja sam za onog u crnom čiku
                          što trči onoliko
                          a loptu mu ne da niko.

                          Comment


                          • #28
                            menjam neko vece posteljinu i stavljam drugu sa narandzastim dezenom, a sin me ladno pita mama jel ta posteljina od pomorandze ????????

                            Comment


                            • #29
                              moj bata: "tata, nemam više šampon za kosu"
                              ćale: "pa operi kosu mojim šamponom, odličan je, koristim ga već 12 godina"
                              moj bata: "jedan šampon ti traje 12 godina??! kolko često pereš kosu?!"

                              Comment


                              • #30
                                Krave ne smeju brzo da trče, da ne bi prosule mleko.
                                Breskva je kao jabuka sa tepihom.
                                If you hate me, you’re the looser, not me

                                Comment

                                Working...
                                X