Objava

Collapse
No announcement yet.

Kada stupiti u brak?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kada stupiti u brak?

    Sa koliko godina se odlučiti na zajednički život i stvaranje porodice? Koliko dugo je potrebno poznavati se pre stupanja u brak?

  • #2
    Pa ti nam, posto si se razveo daj neki savet o braku, kad uci, da li uopste uci i sl.
    If you hate me, you’re the looser, not me

    Comment


    • #3
      Najbolje je ne upuštati se u tu avanturu, a ako je neizbežna, onda muško od 30-35 a žensko od 18-22

      Comment


      • #4
        Sto pre to bolje,ima li neka kandidatkinja
        Život je neshvatljivo čudo, jer se neprestano topi i osipa, a ipak traje i stoji čvrsto.
        Ivo Andrić, srpski književnik

        Comment


        • #5
          izmedju 25. i 32. a moze i u 22oj.

          Comment


          • #6
            Nikad. Jebeni brak je propao kao institucija i degradiran je u svakom smislu..

            Comment


            • #7
              Ne treba da zavisi to od godina... Vec jednostavno od toga kako si ispunio zivot... Evo recimo gledam sebe najbolje vreme za udaju bi mi bilo tamo kad zavrsim fax pa jos 2 god recimo zezanja...Pa onda...

              Neko ko ne studira moze svakako da u brak stupi ranije...

              Ali recimo kad bi se gledalo najbolje bi bilo oko 25-28 god...

              Candy za tebe znaci kasno

              Toxic jos imas sansu

              Comment


              • #8
                Citiat člana Galadriel Pogledaj Post
                Nikad. Jebeni brak je propao kao institucija i degradiran je u svakom smislu..
                Zasto je brak propao kao institucija? Zasto je degradiran u svakom smislu?
                u kom to sve smislu? ko degradira brak? jel komsije?
                Od koga zavisi propast ili uspeh braka?
                ja ne bih ni ulazio u brak ako nije "jebeni", tj ako nema mnogo yebanja
                jebeni brakovi su prava stvar.

                Comment


                • #9
                  Citiat člana MindTool Pogledaj Post
                  ja ne bih ni ulazio u brak ako nije "jebeni", tj ako nema mnogo yebanja
                  jebeni brakovi su prava stvar.

                  Al ćeš ti da se razočaraš u životu

                  Comment


                  • #10
                    Citiat člana Fairy Pogledaj Post
                    Ne treba da zavisi to od godina... Vec jednostavno od toga kako si ispunio zivot... Evo recimo gledam sebe najbolje vreme za udaju bi mi bilo tamo kad zavrsim fax pa jos 2 god recimo zezanja...Pa onda...

                    Ali recimo kad bi se gledalo najbolje bi bilo oko 25-28 god...

                    Candy za tebe znaci kasno

                    Toxic jos imas sansu
                    Ma kakvo zezanje!? Toga ima i u braku,nije brak zatvor! Ako je u pitanju predbračni promiskuitet- to ne odobravam.
                    + Nije mi kasno, imam ponude na sve strane, a najslađe su mi od mlađih koleginica, tako da još ne žurim! ;-)

                    Comment


                    • #11
                      pa u subotu je najbolje

                      Comment


                      • #12
                        Nisu godine toliko bitne, vec VAS DVOJE!
                        Ako je to prava stvar, ne mora biti ozvanicena... Najbitnije je da vam je lepo ispod zajednickog krova... Da ste ekipa,i da zajedno koracate kroz zivot, i da ne dozvolite APSOLUTNO NIKOM(!!!) da vam to ugrozi.
                        Ljubav nije osecanje, vec stanje duse... Ona se zivi.

                        Comment


                        • #13
                          Nikad i ni po koju cenu.... N I K A D

                          mnogi se zaebase, ja necem...ja cem da uzivam pa kud puklo

                          Comment


                          • #14
                            Ne postoji 'kada'.. da je to... na primer.. sa 30... ili malo ranije, kasnije.. jednostavno ne postoji vreme... samo vi .. koliko ste spremni... i da li ste spremni...
                            Ja jos uvek verujem u tu instituciju.... i verujem u porodicu...
                            [MP3]http://www.irishtimespubny.com/clocks.mp3[/MP3]

                            Comment


                            • #15
                              Ja ću "stupiti"...kad me neko bude pitao

                              Comment

                              Working...
                              X