Objava

Collapse
No announcement yet.

'Gej' brak

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Meni se posebno svidjaju lezbejke. Protiv pedera nemam nista jer tako ima vise zena za sve nas muskarce
    Ne smetaju mi takvi brakovi!

    Comment


    • #17
      Ne smetaju ni meni takvi brakovi.
      Znači, neka svako bira i sledi svoju orijentaciju.
      Moja orijentacija je ženski rod i totalno mi je bljak taj homo trip. Pogotovo muški
      Citiat člana Crvenkapica
      jebeš ljubav ako nije nesrećna

      Comment


      • #18
        Citiat člana Crvenkapica Pogledaj Post
        Ja sam za ... što da njima bude bolje nego nama
        ovo je mozda i najbolji odgovor

        Comment


        • #19
          "Ozeni se, nije sreca sve u zivotu".
          Protiv gej brakova i uopste protiv gej veza. Mada, ono sto rade u svom zivotu je njihova stvar.
          Necu da sam samo zalivski kamencic

          Comment


          • #20
            Uopste me ne zanima sta ko radi u svojoj spavacoj sobi ili u 4 zida, sto se kaze, i moze da radi sta hoce, ne osudjujem, ali sam protiv toga, da se to propagira kao da je nesto normalno, e to me nervira. Znaci, drzi za ruku koga hoces, voli koga hoces i sve je to ok, nista me ne zanima, ali sma protiv vencavanja, moj je takav stav i ja ne bih dozvoljavala zakonski okvir. Znaci, dokle god neko ne ugrozava nikoga, postuje sva pravila kao gradjanin ove zemlje, nema niko pravo da ga dira, maltretira, i slicno, ali sam protiv da im se dozvoli vencavanje jer zaista ne dozivljavam da je prirodna stvar voleti isti pol i vencavati se sa istim, ali svaciji zivot njegova stvar i ne osudjujem, jer svako ima pravo da voli koga hoce, ali sam protiv parada i vencavanja, jer nije u redu da se propagira kao nesto posve prirodno, kada po meni nije. ♥

            Comment

            Working...
            X