Objava

Collapse
No announcement yet.

Battlefield Bad Company 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Battlefield Bad Company 2

    Od nedavno je ova igra dostupna i za pc, do skora je bilo moguce igrati je samo na konzolama (sony & Xbox)

    Ko nikad nije probao online pucacinu (multiplayer) moze slobodno odmah da prestane sa citanjem jer nema predstavu o cemu pricam

    1. Igrate sa zivim igracima (ne nekim bootovima)
    2. Grafika je fenomenalna
    3. Igra je toliko dobro osmisljena da je neverovatno zanimljiva i "zarazna"
    4. Vas napredak tokom igre se belezi (ubistva sa ovim ili onim oruzijem, preciznost, kill death ratio....)
    5. Sva oruzija su (koliko je to moguce) verno predstavljena u igri, i sto se tice izgleda i sto se tice stvarne mogucnosti ....
    6. Vozila su odlicno uradjena
    7. "Vreme" igre se nalazi da kazemo u sadasnjosti, tj poslednja oruzija koja postoje su tu...
    8....ko proba ostaje bez txta, jednostavno ne skida se sa pc-a hahha

    Probajte i necete zazaliti, najveci problem u svemu je vreme a igra i ne kosta mnogo nekih 3000din (nije moguce igrati sa piratskom kopijom)

    OVAKO IZGLEDA

  • #2
    Taman sam pomislio da nema dela za pc igre kad ono ova tema.Ohoho.
    Omiljena ratna pucacina sa nadmudrivanjem i vestinama pojedinaca koje idu do nestvarnog.Znam jednog borca u BC2 koji je apsolutno sa najvecim brojem ubistava ali nozem.Isto tako lepi tracere kao od sale i gadja RPG-om kao snajper.Ni u jednoj drugoj igri tkz "skilovi" ne dolaze do izrazaja kao ovde.
    S druge strane ekipa sa kojom igram cesto u zadnje vreme je grupa prekaljenih boraca sa stotinama sati borbi po kojekakvim mapama.Ulazak nas 3-4 ili na server znaci preokret u celoj igri.
    Ja konkretno volim letacke mape i pilotiram sa transportnim UH-60 Black Hawk sa posadom. Ako guneri znaju sta trebada rade tada je heli najsmrtonosnije orudje na mapi koje cisti sve sto mrdne.
    Koliko smo puta ispraznili server Joooj.A protivnici nas gadjaju at-om
    Rado odigram i pesadijski.I volim da da napisem ono "Boom" i "NO FLY ZONE"
    Ma igra je totalno ludilo ako znas sta treba da radis.

    Comment


    • #3
      Da li tu ima zena vojnika? Koliko vidim nema tako da vam je taj Company sa nedostatkom
      [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
      Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

      Comment


      • #4
        Naravno da ima ali su iza muskih likova i upravljaju iz svoje fotelje u svom stanu.Ovde mozes da vidis o cemu se radi sa uputstvom kako da budes uspesna u igri kao sto je ova.Veruj mi ima zena koje rado ovo igraju.Ne zaboravi da su svi likovi u igri vodjeni od zivih ljudi tj multyplay game i ne igra se protiv kompijutera i njegovih diletantnih botova.


        Baja sa ovakvim skorom nije cheater nego nas Admin kada je u formi.
        Prikačeni fajlovi
        Last edited by ediedi; 11-09-12, 13:04.

        Comment


        • #5
          Re: Battlefield Bad Company 2

          Legendarna igra....

          Comment


          • #6
            Re: Battlefield Bad Company 2

            od svih novih, od svih starih, kako god obrnesh i okrenesh njemu se vrnesh

            battlefield bad company 2

            najbolja igra koja postoji kad je rec o multiplayer igrama, izashao je battlefield 4 ali to je kod nas aktuelno tek iduce godine dok vise ljudi pocne to da igra ali bf4 mi deluje kao moguca zamena za "bad company 2"...videcemo

            Comment


            • #7
              Re: Battlefield Bad Company 2

              Ne.... BF4 je totalni promasaj. Vredi samo infantry only u BF4

              BF2 je majka za sve BF serije.
              .
              A Bad company 2 je definitivno najbolja igrica u zadnjih 5 g.

              Comment

              Working...
              X