Objava

Collapse
No announcement yet.

Battlefield 2142 online multiplay

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Battlefield 2142 online multiplay

    Verujem da vecina vas ne zna ni sta je ovo
    Oni koji ne znaju nemaju pojma sta propustaju ako uzivaju u 'igricama'

    Intro


    A ovako izgleda gameplay (u samoj igri)
    Ovo je mapa 'beograd', cak je i intro muzika posebno samo za ovu mapu pravljena.....


    Igra je ok samo u multiplay modu, mi srbi ako uzmemo u obzir da smo mala zemlja se drzimo poprilicno dobro, i sve bolje kako je cena same igre pala(oko 600din) a net konekcije su sve brze...

    Vredno paznje
    Ukoliko neko zeli da se prikljuci nasem klanu >>BGD<< neka me kontaktira
    Za igru je neophodna adsl konekcija, par podesavanja, i naravno originalni disk igre koji kao sto rekoh nije skup

    ps
    Igre nisu vise ono sto su nekad bile za neupucene, ovde postoji 1001 opcija koja zahteva dosta snalazljivosti i umeca u svemu...pa i poznavanje realnih mogucnosti
    U igru je implementirano dosta 'stvarnih' efekata, kao sto su ostecenja, zvuci, oruzija (iako je sf fazon koriscena su stvvarne karakteristike danasnjeg naoruzanja...)
    Recimo samo u muziku je ulozeno toliko para da vam pamet stane, a o efektima i vizuelnom nije vredno ni truditi se da covek objasni
    Probajte
    Last edited by goxy30; 21-08-20, 16:52.

  • #2


    vi koji igrate igre na netu ili kuci, ne gubite vreme za gluposti, probajte ovo
    ukoliko imate adsl, prosecan pc, 700din za original dvd, slusalice i mikrofon....ne znam sta cekate, ne budalite sa nekim arkadnim igricama ili slicno, ovde postoji mogucnost da razgovarate sa svojim "saborcima", da imate frend listu,....tipa oj mirko pazi eno ga milojko na zgradi gore...hvala ti slavko sece idem mu ebem ....

    ma extra
    Last edited by goxy30; 21-08-20, 16:51.

    Comment

    Working...
    X