Objava

Collapse
No announcement yet.

Jeste li voleli nekoga ko vec "pripada nekome"?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    aaaaaaaaaaaaa. nisam volela, ali sivjda mi se...trenutno sam u toj zavrzlami...

    Ne bojim se da cu da gorim u paklu... to vec znam ;0) mesto mi je rezervisano! - vec sta ako se jednog dana ja zaljubim i to mi se vrati hehehehe... to me bocka.

    Sta bude, bice !
    Don't be so quick to judge me, you only see what I choose to show!

    Comment


    • #17
      paz se ti da ne izgoris u gluposti
      jer u takvim situacijama to obicno bude tako....ali nije pravilo, ima retkih izuzetaka

      oprez pre svega

      ja nisam bio u slicnoj situaciji jer se drzim jednog od pravila biblije, to pravilo je veoma korisno cak i za one koji ne veruju u Boga jer se izbegavaju manje ili vece komplikacije i problemi koji posle ne mogu da se "oprave".....

      pored toliko mladih devojaka(cak i da mi je do jurnjave) jos mi treba da jurim udate, ili zauzete....ja sam ozenjen pa nek one razbijaju glavu

      inace iz licnog iskustva ti kazem da ce jedan muskarac od 100 ostaviti zenu ako ima decu a jedna od 50 ako ima samo zenu i duze je u braku ...a jos ako pored dece postoji i finansijski razlog (a obicno postoji) bolje odmah preseci stvar

      dobronameran savet devojkama, zaobidjite nas u sirokom luku, ne nasedajte na ono "ja cu nju da ostavim, volim te, bla bla bla...." niste valjda sve plavushe

      Last edited by goxy30; 09-01-12, 23:16.

      Comment


      • #18
        Goxy, nediraj mi plavuse! :P

        Ne, nikada nebih rastavila brak, nit bih zelela da se neko rastaje zbog mene... to da nosim na savesti nebi mogla, jos ako su deca u pitanju....
        Ja zaobilazim muskarce u svakom pogledu ! )

        P.S. Ovaj ima devojku...a znajuci sebe ja cu sama sebi da dam put pod noge pre reda....
        Don't be so quick to judge me, you only see what I choose to show!

        Comment


        • #19
          tudje ocemo svoje ne damo !
          HIS NIGER ES; HUNC TU, ROMANE, CAVETO!

          Comment


          • #20
            Tudje je najsladje i sto cu ja kad to tudje dodje meni

            Meni su smesne Beogradjanke kad dodju u Crnu Goru, tamo su slobodne a u Beograd su zauzete

            Comment


            • #21
              Desavalo se

              Bitno je da vise nije tudje, sad je moje

              ---------- Post dodat u 12:14 ---------- Prethodni post je bio napisan u 12:12 ----------

              Nisam ozbiljna

              Nije on nicija svojina

              Comment


              • #22
                bas glupo pitanje
                sta znaci to "drugom pripadati" ?
                ako ja volim nekog ko "drugom pripada" nije greh voleti, ali....ako taj neko ko "drugom pripada" uzvrati istim osecanjima znaci da bas i ne "pripada nekom" toliko bas .......aha clanice al sam pametna i prosto prosirena

                Comment


                • #23
                  Nikada u životu. Ja kada volim, to je onda 1:1. ♥

                  Comment


                  • #24
                    Re: Jeste li voleli nekoga ko vec "pripada nekome"?

                    Bila sam u tajnoj vezi ali ta osoba nije bila u braku. Ziveo je sa tom osobom u stanu i nisam do kraja mogla da dokucim kakav je tip njihove veze bio. Ali da mi je bilo lepo daleko da je bilo... Kad te prodje pocetna zanesenost i vidis da tu bas i nema neke hemije, a daleko je sve to i od zaljubljenosti pakuj kofere i ide sto pre. Slozila bih se sa Goxijem da nesto sigurno nikad nece ostaviti pogotovu ako su i materijalno osigurani jer koje lud da ostavi stabilan izvor prihoda i stan u centru grada, a da se pritom od njega trazi da samo slozi svoje stvari i sredi kupatilo kad izlazi iz njega?.

                    Comment


                    • #25
                      Re: Jeste li voleli nekoga ko vec "pripada nekome"?

                      Jeste li voleli nekoga tko već "pripada" nekome.

                      Nikad i uvijek. Više puta. I sada sam. Zar svoje srce moramo vezati bilo kakvim pravilima ( pa i licemjernim brakom)?

                      Comment

                      Working...
                      X