Objava

Collapse
No announcement yet.

Nikad ne reci NIKAD!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nikad ne reci NIKAD!!!

    Verovatno jako cesto cujete ovu famoznu recenicu... Narocito kada vas neko savetuje u vezi ljubavnih problema...

    Evo ja vas pitam, kada i zasto ste u ljubavi govorili "NIKAD"? Da li ste bili istrajni u svom stavu ili ste ipak posle izvesnog vremena shvatili da ovu rec zaista nikada ne treba izgovarati?

    Pa izvol'te, da cujemo vasa iskustva

  • #2
    Nekad je bilo nikad.
    Nikad je postalo nekad.
    Sve se menja.
    Nikada ne reci nikad.

    Comment


    • #3
      Nikad ne reci nikad,
      kad smo u pitanju ti i ja,
      sve je moguce, nema pravila...
      Nikad ne reci nikad,
      sta nosi jutro, ko to zna,
      sama sa sobom jos nisam raskrstila...
      Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

      Comment


      • #4
        pesma koju mi draga pevala
        od 1000000 pregleda, bar 500000 su njeni
        ali avaj
        Citiat člana Crvenkapica
        jebeš ljubav ako nije nesrećna

        Comment


        • #5
          Kazu, nikad ne reci nikad.... neznas sta te ceka... ja ponavljam NIKAD vise sa njim!
          Don't be so quick to judge me, you only see what I choose to show!

          Comment


          • #6
            Kazem i stojim iza toga -NIKAD

            Comment


            • #7
              isto i kod Ice-a

              samo me interesuej zašto su ove dame iznad mene ovako kategorične
              Citiat člana Crvenkapica
              jebeš ljubav ako nije nesrećna

              Comment


              • #8
                da li se treba držati stava NIKAD , i po cenu rušenja svega i svakog oko sebe?....okolnosti se menjaju...

                Comment


                • #9
                  Nekada sam govorila da NIKADA ne bih mogla da oproztim prevaru partnera...sada znam da to "Nikad ne reci Nikad" vazi ...nisam zaboravila i ne mogu ali sam "oprostila"
                  Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                  Comment


                  • #10
                    Nikad više s njom, ali nikad.
                    Citiat člana Crvenkapica
                    jebeš ljubav ako nije nesrećna

                    Comment


                    • #11
                      Desi se da i ne izgovorim, samo pomislim i opet -stojim iza toga

                      Comment


                      • #12
                        Ja rekla nikad, pa se zeznula.
                        Don't be so quick to judge me, you only see what I choose to show!

                        Comment


                        • #13
                          Nikad je tako gruba reč...I da li zaista čovek može da kaže na nešto ikad, nikad, dug je život...Ne znam. Da ste me to pitali, eto pre 2. godine, mozda bih i ja rekla tako, nikad više ovo, nikada više ono. Ali kada te lupi sve i svašta po toj maloj neiskvarenoj tintarici, i malo mućneš njom...vidiš da zapravo nikada ne znaš šta sutra nosi. Tebi. Tom nekome. Vama zajedno. U svakom segmentu života. Jer svi smo dobri kada smo srecni a akada smo svi dobro nismo baš uvek srećni, tako da...Znam samo u sta verujem i sta više ne zelim da mi se desava. Sta priželjkujem da imam, a šta više ne želim da me povredjuje. O tome se radi. Jer na kraju krajeva, sta ja imam ili nema od tog nikad? Ili ikad? Nemam nista zapravo. Mogu da imam samo veru i nadu. A život je nepredvidiv, to sam shvatila u zadnjih godinu i po, i zato obazrivo pazim sta zelim, jos obazrivija u kategoričkim odlukama sa recima koje pocinju na slovo N, kao rec ne smem, necu, nikada, ne zelim. Opasno je to slovo. JoŠ te kako. Znam samo da ne želim više dovesti sebe u situaciju da kažem...nikada više. Jer sve sto se desilo, desava, nam se ili ponavlja da nesto ukapiramo a ne zelimo da naucimo, ili kada nas i klepi da sazrimo i ocvrsnemo. To mi je dovoljan nauk i lekcija. ♥

                          Comment


                          • #14
                            @justgirl

                            pisem dok joste mogu, a neke plavuse me "navukle" preko njihovih postupaka, kroz moje misli, pa na ovu temu...malo komplikovano za objasniti ali...

                            slazem se, NIKAD i bas NIKAD ne reci NIKAD....jer sve se moze promeniti, ja, ona, ovo ili ono...i eto neka stara ljubav opet pocne da tinja kao stari ugarak koji se baci u vatru...zna cak i da plane bolje od nove "cepanice"....

                            e tad stvar moze postati zaebata, jer gasiti to sto se opet rasplamsalo moze bit veoma zaebato, nesto kao kad gasish ulje koje gori, gasish vodom...moz da osmudish yayca i to da ne zaboravish nikad
                            ne da samo neces da zaboravish vec ce se plasis i fotografije na kojoj je "plamen"

                            Comment


                            • #15
                              sve zavisi od osobe do osobe ,ja licno i ne pokusavam da kazem Nikad s,ovim ,onim ko zna sta mi donosi noc a sta dan !

                              mada kad bolje promislim kod mene to totalno nevazi uvek se vratim
                              Net je izvor zabave ,pa hajde da se zabavljamo

                              Comment

                              Working...
                              X