Objava

Collapse
No announcement yet.

Ljubav posle prevare?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ziveche...ali kad se jednom neshto razbije,teshko se sastavi....i kad se sastavi uvjek razbije se na isto mesto.....moze ziveti..ali ne onako kako je zivela nekad.....
    Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

    Comment


    • #17
      Dobro...boli..i stalno ostaje u glavi obaj skot da kljuca i podseca..jer nas je neko "prevario" neko nama sveti i odabran.Nije u nama vishe video superlativ svojih zelja..
      A zashto mora da se sazna?Za prevaru!..Zasto nema diskrecije? Bash iz razloga da se ne povredi partner?
      KAKO TO OSETIMO PREVARU? i da li....Mora li se UVEK reagovati kada nam se informacija o prevari "dobronamerno" servira?
      I josh neshto......JESMO LI ZABORAVILI na sebe i nash izgled i na one "sitnice" koje zavode nashe muzjake/zenke??? Mozda smo se opustili ...zapustili...smanjila se zelja za zavodjenjem partnera..jer smo ga vec osvojili?....

      Comment


      • #18
        Ukoliko uvodno pitanje ove teme nije retoricke prirode onda ono postulira postojanje ljubavi izmedju zene i muskarca.Dakle vole se,brinu se jedno o drugome,poshtuju se, znaju se,odgovorni su i prema onom drugom i prema sebi........i u krajnjoj liniji njih dvoje postaju jedno i tako se dozivljavaju i ponasaju.Ljubav iskljucuje mogucnost bilo kakve prevare.Jednostavno to je takvo stanje duse.Prevara je samo lakmus papir koji dokazuje da je ljubav prosla ili vrlo verovatnije da je nije ni bilo.

        Comment


        • #19
          Iz mnogih mojih poznatih sluchajeva sam zakljuchila da NE postoji LJUBAV posle prevare. To je kasnije samo gadna igra prepucavanjem koja zavrshi sa raskidom koji je u sushtini nastao tom prevarom.



          p.s. nedo bog da mene neki partner prevari, ima mu odsechem bobana i ga prepariram i okachim na vrpcu i nosim ga oko vrata kao suvenir (naravno ako je to prava ljubav)

          Comment


          • #20
            bako za tebe je tema trebala da glasi-moze li partner da zivi posle prevare

            Comment


            • #21
              Prevara opisuje jedan mnogo ruzan postupak ljudskog stvora. Radi se o lazi, o prekrsenom "obecanju"...
              Ako nekome nesto fali u vezi, nije srecan... ili je "manje" srecan nego sto misli da treba ili samo ne prepoznaje srecu,neka ljudski izadje, pa radi sto mu volja... Prevara je, ova o kojoj pricamo, izdajstvo nekog ko bi trebalo da nam je medju najbitnijim osobama u zivotu... Takve osobe zasluzuju apsolutnu iskrenost, a ne neka naklapanja o sebicnosti, neispunjenosti, trazenju... Tacnije, to se sve lepo prvo izgovori "oci u oci", i onda se ide dalje u nove avanture,provode, krevete...
              Prevara se ne oprasta - to je aksiom!
              Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

              Comment


              • #22
                nema spasa...traziti drugu ili drugog odma

                Comment


                • #23
                  'ajde da malo ne morališemo!
                  Šta ako je veza savršena i nikome ništa ne fali... i onda se ukaže prilika- neki Bred ili Anđa... i već te pogledom skine... a tvoj pokušaj da se zadržiš na flertu postane tako slabašan jer te potpuno razoruža... i ...desi se!
                  I niko na svetu sem tebe ne zna da se to dogodilo..'kugla' se nastavi okretati kao milionima godina unazad.. nikome šteta nije učinjena..
                  Kugla se i dalje vrti, zašto i ljubav ne bi ostala ista!?

                  Comment


                  • #24



                    E da je on u pitanju prevara je dozvoljena

                    Ko da mu odoli
                    If you hate me, you’re the looser, not me

                    Comment


                    • #25
                      Ma daaaaaj, Toxic!
                      Niti je lepši, niti zgodniji, niti mlađi!
                      Ja ne bih nikada prevario, ali ne bih ni krio ni sputavao svoje ambicije prema drugim damama. To onda nije prevara!
                      Ako muškarac bude sa drugom, trećom ili četvrtom(kao u mom slučaju) ;-) , to ne znači da on na taj način povređuje onu prvu! Uglavnom je, kod muškaraca, u pitanju čista 'fizika', tako da tome ne treba pridavati neki značaj.

                      Comment


                      • #26
                        Ne moze da zivi...tu vise nema sta da se prica i tacka!!!!!!!!

                        Comment


                        • #27
                          ima da zivi meseca limburga kad se sisaju majmuni

                          Comment


                          • #28
                            Prava ljubav sve prašta.......

                            Comment


                            • #29
                              Prava ljubav ne vara ,mozda nase telo ....ljubav je u dusi ....



                              Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                              Comment


                              • #30
                                А може ли превара да живи после љубави??? ХАха :Р

                                Comment

                                Working...
                                X