Objava

Collapse
No announcement yet.

Ljubav posle prevare?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    mislim da se može prevara prevazići ako je ljubav obostrana, a partneri pametni..
    trebali bi se na neko vrijeme razići da se ego/emocije malo ohlade i pamet opet počne funkcionirati...
    vrijeme je najbolji pokazatelj da li ljubav je ili nije.

    SVE sta napišem smatrajte Salom

    Comment


    • #77
      Neko se saplete i zabode spolovilo u ljubav tvojega zivota, rastanete se, malo ohladite glave i saberete utiske
      Pamet pocne funkcionirati...i vidis da je najbolje da se ne trudis vise

      Evo zasto ja mislim tako

      1. Da te je volela ne bi neko zabadao nesto njoj medju noge ili obratno
      2. Nema vremena jednom se zivi, kakav crni oprost za nesto tako!?
      3. U tucanju nema pameti, ko jednom pogresi vrlo verovatno ce i opet gresiti
      4. Tucanje-ljubav hteli mi priznati ili ne idu ruku pod ruku jer smo mi telesna bica samo sto neki palamude i izigravaju neke velike kastrirane mislioce

      Ko mi moze reci da sex nema veze sa ljubavlju, i da su to dve razlicite stvari za nas obicne ljude!?
      Mozda neko ko bi hladne glave mogao gledati kako mu se draga/dragi tuca
      Neki bezmudi verovatno

      Moj skromni pogled na ovu palamudiskusiju

      Comment


      • #78
        Neko se saplete i zabode spolovilo u ljubav tvojega zivota, rastanete se, malo ohladite glave i saberete utiske
        prevara je jedan proces koji je započeo davno prije saplitanja/zabadanja/širenja nogu...
        prvo se vara u mislima i svatko tko to smatra bezazlenim je naivan, jer ideja jednom rođena, ima tenziju da se materijalizira/ostvari. zakon, uzrok - posljedica.

        dakle stvar je u glavi. a sve što započne iz glave, u glavi treba i završiti.

        SVE sta napišem smatrajte Salom

        Comment


        • #79
          Bezmuda posla, u tucanju nema mnogo razmisljanja ili tucas ili palamudis nema trece!

          No commentirat dalje, postujem drugacije vidjenje stvari

          Comment


          • #80
            Kako ikad više verovati nekom ko krvari 5 dana, a ostane živ.

            Comment


            • #81
              Posle (tvoje) prevare se voljeno biće još više voli.

              Comment


              • #82
                Ti to iz iskustva, Mind?

                Comment


                • #83
                  ja to iz tvoje s(a)vesti

                  Comment


                  • #84
                    moze naravno ali na dve razlicite strane .Svako svojim putem

                    Comment


                    • #85
                      Ljubav UVEK zivi ...samo mi nakon prevare u prve redove nase bica stavljamo sujetu , ponos.....ljuba ne nestaje tek tako ...a i sta je to prevara/? Sex?
                      Mislim da zene lakse oprastaju prevaru te vrste (fizicku prevaru) a muskarci teze jer su sujetni ...imaju vece komplekse,posesivniji su ali ne po pitanju "ja je volim i tesko mi je sto je imao derui" vec sto je tamo neki muskarac j**ao NJEGOVU devojku.
                      Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                      Comment


                      • #86
                        Nikad mi prevara ne bi bila razlog za raskid... kad volim onda i praštam... e sad, ima tu i nekih drugih momenata, al ne bih da širim priču... dakle - može!!!

                        Comment


                        • #87
                          hmmm prevara bez emocija tesko se dogadja , opet to znaci da nesto ne stima u vezi

                          Comment


                          • #88
                            Ljubav sve prezivi
                            Ali obicno nema prave ljubavi pa nema sta tu da prezivljava

                            Comment


                            • #89
                              MindTool idi trči par kilometara da se izduvaš:
                              Mislim da ralno ne može, ali opet, sve zavisi od parova...mozda je samo bila kriza u pitanju, nesigurnost, nedostatak paznje...pa kad to prođe...shvatiš da ti je stalo do partnera i da želiš da nastaviš...Ali, nikad više neće biti isto!

                              Comment


                              • #90
                                Postoje osobe koje jednostavno prastaju i koje bi lakse podnele prevaru i sve oprostile nego
                                da budu bez svoje ljubavi...
                                Ja,mislim da ne bih oprostila prevaru...a ta ljubav i ako prezivi...ne bih ostala sa njim.
                                Dakle...ljubav bi sto se mene tice prezivela...ali ne bih ostala pored osobe koja me je prevarila.


                                **********

                                Comment

                                Working...
                                X