Objava

Collapse
No announcement yet.

Ljubav posle prevare?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • slažem se sa cupikom

    prevara je fizička, a ljubav je i psihofizička stvar

    moram da kažem da sam ranije bio kategoričan, vremenom su stavovi pupustili, baš kao i tolerancija i pogledi na to.

    Ako neko vara, to radi ili zato što je zapostavljen (ovo razumem) ili zato što je damn bitch (za ovo lomim koske)
    Citiat člana Crvenkapica
    jebeš ljubav ako nije nesrećna

    Comment


    • Hahaha... al posle prevare ne popustam, ma koliko volela tu osobu....uradis mi to, ljubav se u meni gasi, polakooooooooo... Ice - ti lomis koske, a jaaaa oci kopam.
      Don't be so quick to judge me, you only see what I choose to show!

      Comment


      • Moze da zivi, ako se ne sazna

        Comment


        • Moze da zivi ako se sazna ...jacina ljubavi se po tome vidi (jedan od pokazatelja ) koliko smo spremni da oprostimo ...naravno da nikada ne zaboravimo i ako prihvatimo cinjenicu da je Najveca zenska zabluda - nije on takav, promenio se
          Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

          Comment


          • Jeste malena, ali žene ne varaju na isti način kao muškarci.
            muškarcima je bitan broj, kvantitet.
            žene varaju srcem ili iz osvete, znači kvalitativno.
            Citiat člana Crvenkapica
            jebeš ljubav ako nije nesrećna

            Comment


            • ledeni, girls just wanna have fun , takodje

              nema pravila...razlozi se razlikuju od osobe do osobe

              Comment


              • of course, zezam se ja; isto je i kod muškaraca i kod žena
                koristio sam staru otrcanu frazu, čisto da vidim kako će žene da reaguju
                Citiat člana Crvenkapica
                jebeš ljubav ako nije nesrećna

                Comment


                • htela sam to na[isati ..ipak :kvalitativno ili kvantitativno na isto mu dodje ...dali smo se nekom drugom sujeta svima nama radi ...ako se slazes i treba biti izuzetno cvrst u toj ljubavi(vezi) kako bi se moglo nastaviti dalje ili sam ja luuuudo volela
                  Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                  Comment


                  • Noc provedena sa drugom nije nesto sto bi moglo da ubije svu moju ljubav.

                    A ti , dragi, ako citas, nemoj ovo da zloupotrebis Vraticu

                    Comment


                    • futuro, budi sigurna da si luuudo volela.

                      kad se sazna za prevaru, tada proradi muška/ženska sujeta.... ništa gore od toga.
                      Citiat člana Crvenkapica
                      jebeš ljubav ako nije nesrećna

                      Comment


                      • Ne može. Ja ne verujem u to. Jednom izdano i iznevereno poverenje ne moze da se vrati. Nikada nisam varala, i prezirem prevare. Ne razumem ljude koji to rade. Zakrpiti se moze, da, ali povratiti u nekoga stav, osecaj da ga znas, nikada, barem sam ja tog stanovista. "Nenormalno" sam odana, privržena, najviše cenim to, i beskrajno i bespostedno se tu dajem, i kada više ne verujem, ja ne verujem. Ako si lood da pljunes na sve to, i to ti ne treba, ok. Nisam neko ko vraca, tuk, na luk, neko ko se sveti. Sacuvaj Boze, meni bi to bilo ispod casti. Jer ako bih radila isto sta je meni neko, ja bih onda bila gora od tog nekog. Moj pogled ti je onda dovoljan da me pogledas, da shvatis sve...I da u njemu vidis uplakane šarene oke, koje i bez reči kazu koliko je ♥ slomljeno i duša izneverena. Znaci, dacu ti dusu na pamuk, ali nemoj da radis takve i te gluposti. Ko je ipak lood pa se odvazi, sam je sebi presudio, ja nemam nista sa tim. Pa, onda kao u crtanom filmu, bućur na rame i put pod nogice...Ja odlazim. ♥
                        Last edited by JustGirl; 24-03-12, 13:23.

                        Comment


                        • Re: Ljubav posle prevare?

                          nema je ni pre prevare a posle prevare sexamo se kao i pre prevare hehe

                          Comment

                          Working...
                          X