Objava

Collapse
No announcement yet.

Sta je za vas prava ljubav i moze li se desiti vishe puta u zivotu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16

    Comment


    • #17
      Prava je ona koja mi se desava u tom momentu.Broj ucestalosti bi oznacio sa x.

      Comment


      • #18
        volela sam jednog od detinjstva
        udala sam se za drugog (bila je to varka da ga volim , jako brzo sam to shvatila)
        posle razvoda, nasla sam se sa onim kog sam volela u detinjstvu, mladosti, bio mi je prvi, prva ljubav, prvi poljubac, sve.........
        dok sam bila u braku tu ljubav sam samo potisnula negde i ugao srca, sad je opet jasna i "glasna"
        mislim da je samo jedna ljubav u zivotu prava, (sa njim sam ,,,,,,,,,,do kraja)

        ==============

        Comment


        • #19
          ljubav se moze samo doziveti ,pricati o njoj znaci odricati je se,ponizavati je ,ona je intimna i samo dotle je vredna dok je intimna ,dok se o njoj cuti

          Comment


          • #20
            Jedna je Ljubav.

            Ostalo je naklonost,zavisnost.simpatija,poštovanje.potreba,š to takodje nije loše po sebi ako donosi mir i spokoj ako iznedri dobrotu i nežnost.Ako čoveka pokreće na stavranje.
            Ima snažnih emocija koje nekada liče na ljubav,koje vežu do bola,ali pokreću destrukciju i nemir,lutanje i nespokoj.One su uzbudljive,može se činiti da nas čine živima ali brzo prodju i ostave pustoš.

            Comment


            • #21
              Lepo bi bilo kada bismo iz svake ljubavi izvukli najlepse i sacuvali u nama kao nesto sveto.

              ---------- Post added at 13:45 ---------- Previous post was at 13:30 ----------

              Svaka ljubav je razlicita.Ni ne primetimo koliko nekog ili nesto volimo dok nas ne napusti.E, posle se postavlja ovo pitanje...

              Comment


              • #22
                Ljubav je isto kao usrati se u gace.
                Svi to vide, ali samo ti imas onaj poseban osjecaj topline .

                Beda, sirotinja, gologuz po brdima hodam, bukve sobaljujem i mlade cobanice, sa sobom darujem

                Comment


                • #23
                  po meni svaka ljubav moze biti ona prava ako ste otvoreni za nju ,ako se vodite razumnim razmisljanjem oko toga ko che prvi kome prici i dali je pametno ovo ili ono od te ljubavi nema nista ! Prava ljubav dolazi kad se najmanje nadas i kad je ne ocekujes ,a to su najcesce momenti kad nerazmisljamo i da naravno moze se ponoviti vise puta .
                  Last edited by rajchel; 18-11-12, 17:43.
                  Net je izvor zabave ,pa hajde da se zabavljamo

                  Comment


                  • #24
                    Prava ljubav je ljubav do groba



                    SVE sta napišem smatrajte Salom

                    Comment


                    • #25
                      Re: Sta je za vas prava ljubav i moze li se desiti vishe puta u zivotu?

                      1. svaka ljubav je prava ljubav (u suprotnom ne bi bila ljubav)
                      2. moze da se desi vise puta u zivotu
                      3. "PRAVA LJUBAV" nije definicija, vec nonsens

                      Comment

                      Working...
                      X