Objava

Collapse
No announcement yet.

Da li je istina da brak ubija ljubav...????

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li je istina da brak ubija ljubav...????

    daj pomozite nam neodlucnima....

    ...evo jednog ko nije mogo da sakrije emocije...
    postoje dva tipa MUSHKARACA....
    jednima se svidjam....
    a druge nemaju ukus.....
    hmmmm...a treti pozvache prijatelja umesto mene...sigpic

  • #2
    Malo da se nasalim na tu temu.Citam juce na teletekstu kako je zena nosila muza na sahranu i sedeci u kolima desila se saobracaka i ubio je kovceg u kojem je bio pokojnik.Znaci prava ljubav ubija

    Comment


    • #3

      Comment


      • #4

        Comment


        • #5
          sve se na kraju svede na komande



          Comment


          • #6
            Da,brak ubija sve ono lepo sto je postojalo pre braka.

            Comment


            • #7
              ma moze sve i bez braka ali sta sa decom

              Comment


              • #8
                Smatram da brak ne ubija ljubav vec ona jednostavno nestane vremenom ili se smanji... Kad je neko u braku 10-20ak godina normalno je da je ta ljubav slabija od one kakva je bila na pocetku...

                Comment


                • #9
                  Teško da će da ti dozvoli.. Ja mislim da ne ubija, zaljubljenost možda, ali ljubav ne..

                  Comment


                  • #10
                    uhh,a bas se toga i plasim...meni je jaci osecaj zaljubljenost nego da volim nekog. Mislim,volim ja i drugare ali nisam zaljubljena. Za mene ljubav je zaljubljenost i ako brak to na bilo koji nacin ubija,osecam da cu biti nerecna u braku :crnogorac:
                    Nema te ljubavi koje nisam gladna i mrznje koje nisam sita...

                    Comment


                    • #11
                      brak ne ubija ljubav, nego prevelike obaveze i probleme shto nosi brak.....deca,rad,novac..pa malo pa mnogo....pa ovo pa ono....pre braka je sve ruzichasto i bezgrizno...a samo kad udjesh u brak se sve promeni....kazu ti shta treba da radish a shta ne....pa sad si udata zena ili ozenjen mushkarac bre, ne zivi se od ljubavi....morash pocheti da se i tako ponashati.....


                      sekkkooooo, uzivaj josh!!!!
                      Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

                      Comment


                      • #12
                        Mislim da nije merodavan onaj ko nije bio u braku.Ali otom-potom,videcete.

                        Comment


                        • #13
                          slazem se sa lidija74...

                          Comment


                          • #14
                            ..will you marrie me????now???
                            Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

                            Comment


                            • #15
                              Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

                              Comment

                              Working...
                              X