Objava

Collapse
No announcement yet.

Da li je istina da brak ubija ljubav...????

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    svakodnevnica ubija brak ,trcanje za novcom ,nedostatak slobodnog vremena ,gubljenje kontakta sa spoljnim svetom ,prijateljima ! Bar je kod mene tako bilo ,dok sam ja trcala na sve strane da bi postigla da sve bude ok ,on je svoje slobodno pozamasno vreme delio drugima sakom i kapom a mene kaznjavao al jbg.to je samo moj slucaj neobazirite se na njega
    hvala bogu ,tamo je gde je i zasluzio
    Net je izvor zabave ,pa hajde da se zabavljamo

    Comment


    • #47
      Re: Da li je istina da brak ubija ljubav...????

      ...ljubav je osjećaj a to su izmjenjena stanja ( promjenjive i neracionalne) svijesti; kada netko kaže: "Ja sam siguran u svoju ljubav." ja tada zamišljam da je on SIGURAN u svoje ( promjenjiva i neracionalna) stanja svoje svijesti - dakle da on UOPĆE ne voli ( već je samo siguran u svoje zamišljaje..)

      Brak? To mi sliči na onu staru priču o starcu koji je živio na vrh brada i došao mu jedan dan unuk i ispričao mu svoju priču: "Uvijek u meni žive dva vuka: jedan je agresivan, nasilan, pohlepan a drugi je nježan, brižan i brine se za druge. Koji će vuk prevladati u kojoj situaciji da li to ikada mogu saznati?" - upitao je starca.
      "Onaj vuk kojega više hraniš"

      Tako je i u braku..

      Comment

      Working...
      X