Objava

Collapse
No announcement yet.

Razlika u godinama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Razlika u godinama

    zene zele sigurnost, zato imamo toliko mladjih zena koje zele starije jer stariji obicno imaju sredjeniji zivot....novac
    uh s ovim se nikako ne bi slozila,ili bar ne u potpunosti zato jer smatram da je vise onih zena koje traze sigurnost ali onu emocionalnu,a ne novcanu,a mozda se ti kreces u krivom drustvu pa imas takvu sliku zena?

    Tih se opasno čuvaj, tih "zrelih" osoba, ti su najgori..
    ja se uvijek cuvam dok se ne proba ne moze se znati sta i tko je najgori,a o tome otom-potom
    sve ima svoju cenu, ovakav tehnoloski napredak, toboznja prava za zene i ostalo, tzv demokratija i prava za sve i svasta....to je muskarca stavilo u drugi plan
    po tebi bi se trebali vratiti na to da zena kod kuce sjedi i ceka svog muskarca,po mogucnosti sutit dok je se ne pita,tako bi muskarac bio u prvom planu zanimljivo,ne mogu reci da nisi u pravu,samo eto zanimljivo razmisljanje.

    Comment


    • #62
      Re: Razlika u godinama

      zena je bila stub porodice, danas je zena postala krov porodice koji je toliko tezak da muz kao stubic to ne moze da izdrzi

      Citiat člana Anchy Pogledaj Post
      smatram da je vise onih zena koje traze sigurnost ali onu emocionalnu,a ne novcanu
      pa cekaj, zasto zena trazi starijeg ako ne upravo zbog te stabilnosti...a to je novac?
      koja to "moderna" zena ima decu i muza koji nema pare?

      Citiat člana Anchy Pogledaj Post
      po tebi bi se trebali vratiti na to da zena kod kuce
      priroda je odredila da je neko muzijak a neko zenka, tj muskarac i zena...a kad se to poremeti imamo ovo sto imamo danas

      brak koji ne moze da opstane ni par godina, toliko dece sa razvedenim roditeljima, ljudi se kljukaju sedativima da ublaze neku bol, nalaze nekakvu utehu u netu i tome slicno....a sve je to posledica poremecaja osnovnih stvari

      muzijak vise nije muzijak
      a zenka vise nije zenka


      zenka postaje nekakav muzijak iako nema osnov za to
      a muzijak je "uskopljen"

      i eto "veselja", brak gubi smisao, porodica gubi smisao i imamo ...pa svi vidimo sta imamo a tek je pocelo

      imacemo jednu tragi-komediju koja ce zavrsiti lose po covecanstvo ali opet priroda se stara...napredak jednom mora stati i sve ce se vratiti na ono slicno pecinskim ljudima i tada ce opet muzijak biti muzijak a zenka zenka

      i ajmo opet iz pocetka, mozda ispadne bolje


      ja koliko primecujem najsrecniji su ljudi (mahom) koji nisu veoma obrazovani,
      ljudi koji nemaju previse kontakta sa novijim tehnologijama
      tamo gde su zene ono sta treba da budu stub porodice i neko ko ceni musko a ne da ga gleda kao nekakvo sredstvo ili poslovnog partnera
      ljudi koji zive u malim sredinama

      ono sto ja vidim u gradu to su sve nadrkani ljudi, nedojebane zene, sve nekakav bes i nepaznja, zurba, apsolutna nezainteresovanost za prave vrednosti...

      izvinjavam se ne nekim neprikladnim recima, ali mislim da je sa njima opis mnogo jasniji....a i ja sam seljacina...kazu

      SKRENULI SMO SA TEME ALI SAMO TAKO

      ps
      GAY era na pomolu
      na kraju ce drzave koje nisu "pederske" biti banovane vrlo moguce i bombardovane od strane NATO pederluka
      Last edited by goxy30; 21-10-14, 21:02.

      Comment


      • #63
        Re: Razlika u godinama

        Citiat člana goxy30 Pogledaj Post
        sve ima svoju cenu, ovakav tehnoloski napredak, toboznja prava za zene i ostalo, tzv demokratija i prava za sve i svasta....to je muskarca stavilo u drugi plan
        danas je lovac onaj ko ima pare, ako nemas para isto si sto i lovac bez koplja, gaca ili puske...dzaba ti muka kad si jednostavno smesan ..
        Novac daje moć da se radi što se hoće, kada se hoće i koliko se hoće. ( ekonomsko pravilo za sve)

        Jednom davno kada su ljudi hodali zemljom kao homo sapiensi sve se odvijalo po jednostavnom pravilu. Muškarci su zaskočili žene a one su tada morale rađati. Poligamija je bila posvuda i sve je bilo u savršenom redu. Ali onda su došle pošasti, životinje, bolesti, sve i svašta i žene su odlučile zadržati svog mužjaka kraj sebe jer im je to trebalo, jer su bile ranjene i slabe ( posebno tih 9 mjeseci kada su rađale) .
        Mužacima se to nije sviđalo, jer oni su uvijek željeli novu ženku ( što mlađu jer mladost je izvor zdravlja). I tako su, malo po malo, žene ostvarile matrijarhat. Imali su sigurnog mužjaka pokraj sebe ( zbog toga su ženke uvijek osjetljive na emocinalnu vezu mužjaka sa nekom novom ženkom), a mužjaci su imali sigurnu ženku za svoje sexualnu razonodu ( zbog toga su mužaci uvijek osjetljivi na sexualnu prijevaru). I onda se pojavio NOVAC. Novac daje uspjeh mužjaku da ostvari sve ono što prije nije imao ( jer se ne sjeća da je to prije imao) - što god želi, koliko želi i kada želi. Novac daje uspjeh kod ženki.Jer to je onaj presudan dokaz da je mužjak ostvario svoj davni san.

        Eto, to je moj mali sociološki prikaz svega postojećeg..

        @ anchy : Bolje je za tebe da ne ponavljaš gluposti drugih ljudi. Bolje je da učiš na tuđim greškama nego da ponavljaš svoje greške.

        Comment

        Working...
        X