Objava

Collapse
No announcement yet.

Ljubavnica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ne znam kako mozete to da opravdavate. Po meni za zenu to je jako ponizavajuce ali ok. Svako svoje misljenje.

    Vec sam rekla ali cu da ponovim.. Ako zaista postoji ta ljubav izmedju muza i ljubavnice i ako je vise voli od zene nek se lepo razvede, ne znam u cemu je tu problem.

    Goxy kazes mozda mora da ostane zbog dece. Sta mislis kako bi toj deci bilo kad jednog dana saznaju da im otac vara majku. To bi na njih jos gore uticalo nego razvod.
    Za taj prvi primer necu ni da komentarisem. Ako je muz tuce a nema petlju za razvod bas ima petlju da nadje ljubavnika.

    bzvz

    Comment


    • #32
      Ljubavnica i zena nisu isti tip licnosti.Samim tim razvod nije potreban.

      Comment


      • #33
        ma mora se cjeniti kao najveche blago u braku!!!!!jojj ma koga zezam ja....

        Ljubavnica

        Dosla Fata kuci i nadje Muju sa ljubavnicom u krevetu. I Fata poludila pocela galamiti. No Mujo isprati ljubavnicu kuci i objasni Fati da je to sad moderno imati ljubavnicu, da bi njega njegove poslovne kolege zezale kad ne bi imao, da oni na poslovnim sastancima pricaju o ljubavnicama, itd, i tako blize. I Fata se nekako umiri. I sad nju Mujo hoce izvesti na veceru zato sto je tako razumna. I Fata se sredi odu oni u restoran i tamo Suljo sa nekom zenskom. Pita Fata Muju: "Koja je ono zenska sa Suljom? Ono mu nije zena." Kaze Mujo:" Pa ljubavnica, jesam ti rekao da je to sad moderno da se ima." A Fata ceti na to:"Jelde Mujo nasa ljubavnica je ljepsa?"

        Zivot se moze razumeti samo gledajuchi unatrag,ali se moze ziveti gledajuchi samo napred!

        Comment


        • #34
          Da i postoje dve vrste ljubavnica....One koje vole,kao Ana,i one koje samo hoće seks...Razlika je velika...

          Baj d vej,slažem se,Lilith za predsednika
          Bebe, svaki ti se dao.
          Svaka ti je na mestu,nema foliranja, prenemaganja kod tebe.
          Last edited by Futura; 31-10-11, 22:00.

          Comment


          • #35
            To je meni najodvratnije nesto sto postoji, ljubavnica, varanje Ako je neko u braku ili vezi, a dopadne mu se neka druga osoba, pa lepo raskrsti sa prvom vezom i zapocne tu drugu, a ne ovako i jare i pare, muka mi je od takvih, po mom misljenju vredjaju se tako osecanja druge osobe a omalovazavaju se vlastita.
            If you hate me, you’re the looser, not me

            Comment


            • #36
              Delko, a šta je to PREVARA?

              Ako je neko u braku ili vezi, a dopadne mu se neka druga osoba, pa lepo raskrsti sa prvom vezom i zapocne tu drugu
              da li ti misliš na vezu ili na brak?
              Ako misliš na brak, ne mogu da verujem da ljudi to shvataju tako jednostavno, "dopadne ti se druga osoba" rasturaj brak, idi toj drugoj...

              ps.Toxic, nikad ne reci nikad, život je čudo...
              ... Samokontrola...jedini način da preživite u svetu punom idiota ...
              sigpic

              Comment


              • #37
                Mislim na brak al ne odmah rasturiti brak,vec ako to ne funkcionise onda, bolje i to nego ovako kvarno muvanje sa strane, polazim od sebe kako bi me to povredilo da mi ucini meni draga osoba, da me vara sa strane, ma uzas, koko je sve izgubilo neku vrednost.
                If you hate me, you’re the looser, not me

                Comment


                • #38
                  Prevara je kad varš svoja osećanja, recimo.
                  Prevara, Baby , je laž. Ako sad treba da ti objasnim i to, jebi ga onda. Ako hoćeš konkretan primer, ok, naći ću ga.

                  Toxic, ovo nije tema kako se oseća 'prevareni'...
                  Reč je o ljubavnicama, ljubavnicima.Onima koji 'varaju'. A da li varaju i koga(samo partneta ili i sebe) , e, pa to je pitanje, to je tema-LJUBAVNICE I LJUBAVNICI, svih zemalja , javiteee se

                  Comment


                  • #39
                    (niko se ne javlja)

                    Comment


                    • #40
                      ljubavnica, bas bi sad jedna bila potrebna , bila bi mazena , pazena, hranjena u krevetu, ali mora imati dozu misterioznosti, pametna svakako , mastovitost necu ni spominjati

                      Comment


                      • #41
                        ama gde pise da treba da si ozenjen najpre, pa onda da nadjes ljubavnicu,.....:lood::lood:

                        Comment


                        • #42
                          Citiat člana DJAVO Pogledaj Post
                          ama gde pise da treba da si ozenjen najpre, pa onda da nadjes ljubavnicu,.....:krevet


                          Ma cuje li mene neko ovde ja cu biti prvo zence, ma ustvari malo cemo svingovati, sad imam i drugara zvanog Estariol pa nek se javi ko ce da bude treci clan.

                          A sto se tice djavolka ma ti nadji neku baku, ili bolje deku
                          If you hate me, you’re the looser, not me

                          Comment


                          • #43
                            "Vernost apsolutno postoji. To se najbolje vidi po onim ženama koje su verne, izgledaju tako iskreno nesrećne."

                            Oskar Vajld

                            Comment


                            • #44
                              "Pet minuta ne mora da zna , da sam te od nje ukrala..

                              "pet" minuta nama dostaje .....po cigarete,aj posalji je"
                              Last edited by Futura; 31-10-11, 22:02.
                              Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                              Comment


                              • #45
                                e, samo vas čitam i čudim se...

                                pazi ovako

                                - žena - sedi kući, rađa decu, kuva, pere, pegla, sprema, svašta nešto, da ne nabrajam dalje i ovo je dosta...

                                - ljubavnica - ne radi ništa (osim onog što joj čini zadovoljstvo) dobija poklone, ne viđa ga često, samo kad je dobro raspoložen, odlazi sa njim na putovanja, uživa...

                                tako da meni uopšte nije teško da između ta dva statusa izaberem bolji... a vi se udavajte, al nemojte posle mene pitati gde su vam muževi

                                Comment

                                Working...
                                X